Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam bio u hopex-u 25 decembra na razgovor i niko nista nejavlja,komšija koj je prošao preglede pre nove godine i dalje sedi kući,a matori mi radi za stroj internesenel vec nekoliko godina i on je trebao da se vrati tamo oko nove godine ali nije,sutra ce znati detaljnije kada ide nazade,koliko sam ja upucen koče rusi sa proglasenjima
 
Da li zanas da li postoji mogucnost da se nadje posao u Rusiji u elektro struci, nesto u vezi automatike, npr. instalacija u industrijskim pogonima isl..
neki kontakt kome da se obratim ili neka firma koja se time tu bavi. unapred hvala
 
Ja sam bio u hopex-u 25 decembra na razgovor i niko nista nejavlja,komšija koj je prošao preglede pre nove godine i dalje sedi kući,a matori mi radi za stroj internesenel vec nekoliko godina i on je trebao da se vrati tamo oko nove godine ali nije,sutra ce znati detaljnije kada ide nazade,koliko sam ja upucen koče rusi sa proglasenjima

A mi moze neko reci gde tacno hopex izvodi radove , na kojim podrucijima , gradovima rusije ??? Unapred hvala
 
zamolio bih vas za bilo kakvu pomoc u vezi nalazenja posla u Sochiju ili Krasnodaru, ja sam gradj.teh. hidrogradnje ali znam da lopata sve jezike sveta govori

Stroj International, iz Bajine Baste, salje ljude u primorski kraj. Danas sam se bas cuo sa dvojicom koji su se prijavili i idu preko njih. Ako ste zainteresovani za kontakt pustite mi mail, pa cu Vam uzvratiti broj telefona!
 
I posto sam bio u Hopex-u, samo da kazem da ipak ne salju nikoga u Ammax, ali da prihvataju kandidate koje im ta agencija posalje! A jos uvek ne primaju nove, verovatno dok ne posalju ljude koji su vec na cekanju, i dok se ne otvore ta nova gradilista! Izvinjavam se na losoj informaciji!
 
Ovo NIJE komercijalni oglas.
Video sam da se u jednoj temi pominje neka prevara vezana za posao u Rusiji, pa sam se setio da jedan moj poznanik ima agenciju koja zaposljava radnike u Rusiji, uglavnom na gradjevinskim poslovima.
Takodje provereno znam da je dosad zaposlio najmanje 250 ljudi tamo.
Takodje mi se cini da svoje usluge naplacje direktno od firme koja angazuje ljude a ne od potencijalnih radnika(ovo nisam 100% siguran, moguce je da se naplacuje viza, ali u svakom slucaju vam garantuje posao u trenutku naplate).
E sad.....
Temu sam postavio jer sam povucen naslovom o prevari sa poslom u Rusiji, i ako ima interesanata neka se jave pa cu se ja detaljno raspitati, i svakako vam dati kontakt, ako zelite.
Ono za sta sam apsolutno siguran je da NIJE u pitanju prevara.

procitao sam tekst,interesuje me posao kako da stupim u kontakt ,zamolio bih vas da mi pomognete u napred hvala.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top