Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jednom mom drugu su stvarno rekli da postoji sansa i busom da se ide?!?! Kad sam cuo nisam verovao,majkemi. Pa zato kazem kakve sam srece ku..te ceo zivot,autobus mi ne gine :) P.S. SUTRA NAS ZOVU SVE,100% :):whistling:
Meni je Mikica rekao da je tolika frka da su uzimali čarter let za jednu grupu od 170 radnika, a da je druga otišla spratnim busom sa 4 vozača a sve zbog karata kojih nema dovoljno koliko bi trebalo za sve nas do Moskve. Interni letovi nisu problem u RF, za njih ima karata.

Iz tvojih misli u Božije uši. :worth::worth::worth::pop2::pop::pop3::amen:
 
Poslednja izmena:
Meni je Mikica rekao da je tolika frka da su uzimali čarter let za jednu grupu od 170 radnika, a da je druga otišla spratnim busom sa 4 vozača a sve zbog karata kojih nema dovoljno koliko bi trebalo za sve nas do Moskve. Interni letovi nisu problem u RF, za njih ima karata.

Iz tvojih misli u Božije uši. :worth::worth::worth::pop2::pop::pop3::amen:

Zna li se mozda jel postoji direkt veza za Urengoj ili je cimanje za put
 
Jednom mom drugu su stvarno rekli da postoji sansa i busom da se ide?!?! Kad sam cuo nisam verovao,majkemi. Pa zato kazem kakve sam srece ku..te ceo zivot,autobus mi ne gine :) P.S. SUTRA NAS ZOVU SVE,100% :):whistling:

Joj bre moj dragi kaze da bi i pesaka isao do Rusije...Bre ljudi od januara meseca smo u ovoj prici da su mu rekli da mora on bi bre pesaka vec bio u Rusiji,a ne ovako da se cimamo....Sve koje poznajemo iz naseg grada koji su trebali da idu su otisli preko Velesstroja samo je moj dragi ostao,18 000 puta su ga skidali sa spiska svacega smo se naslusali i nista bre NISTA....100 puta je je rekao gazdi kod koga je radio da ide i da ovaj trazi novog radnika,juce ga dragi zove a on mu kaze da je nasao novog i da ne moze da saradjuje sa "idi mi-dodji mi" radnicima i sad smo ga zestoko zaglibili...a ovi nikako da pozovu....:besna:
 
bar dan ......:kafa:

Volim što znate šta je neprocenjivo

Jel još neko ide osim Trustoonea? ne mož majka da povata sve dečake kad ste nemirni :cistinaocare::lol:
Kevo,ja sam u drugoj firmi...Ali ovde se trudim da pomognem ljudima koliko mogu,i ja sam sam u slicnoj situaciji kao oni,a i radio sam za tu firmu,znam kakvi su uslovi...Nego,sta bi za one carapke?Tamo gde idem je danas +3 stepena....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top