Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mog druga su zvali danas pre podne i rekli mu da putuje na noc Ponedeljak-Utorak. On je pomocni bravar,ide u Tyumen. Mene su zvali pre njega,rekli za 15-i,onda nije bilo karata i rekli su mi da cekam u narednim danima.. Bice valjda uskoro nesto.
Kod mene je potpuno identična situacija... Užas... i pored tog petnaestog bio je i 16. a pre toga osmi i deveti... pa ostani normalan :dash:
 
Hoce.Bog je veliki dace;)
TREba ti samo optimizam

Kod mene je potpuno identična situacija... Užas... i pored tog petnaestog bio je i 16. a pre toga osmi i deveti... pa ostani normalan :dash:

Nas trojica smo iz iste ulice predali svi zajedno otprilike.. Ja sam po pozivima i informacijama bio prvi da cu da idem,njih nisu ni zvali da ih obavestavaju za 15-i a i oni su bili na spisku :) Za sad jedan od nas ide sigurno u Ponedeljak a ovaj drugi momak i ja se nadamo de ce nas zvati sutra,u Nedelju ne verujem,onda tek Ponedeljak. Videcemo,parice sam pozajmio kao i mnogi ovde i polako ih i trosim sto je najgore,torbu sam spakovao i cekam Godoa ;)
 
Nas trojica smo iz iste ulice predali svi zajedno otprilike.. Ja sam po pozivima i informacijama bio prvi da cu da idem,njih nisu ni zvali da ih obavestavaju za 15-i a i oni su bili na spisku :) Za sad jedan od nas ide sigurno u Ponedeljak a ovaj drugi momak i ja se nadamo de ce nas zvati sutra,u Nedelju ne verujem,onda tek Ponedeljak. Videcemo,parice sam pozajmio kao i mnogi ovde i polako ih i trosim sto je najgore,torbu sam spakovao i cekam Godoa ;)

Moje stvari spakovane sedam dana,ne smem ni da otvaram.SAd ce,no sikiriki.
 
Upravu sam bio za NPS1 da je u Pizdincima. Tamo nosu eliopeterom. Bez signala za net i telefon je taj NPS1, samo satelitski fon imaju i to 2 puta sedmično... i pri tom je brrrrrrrrrrr hladno :)

sto je ok.Ides da zaradis i to ti je u glavi.Ne ides iz ljubavi prema ruskoj zemlji.Javis svojima najbolje sto ti vokaabular dozvoljava da se ne sekiraju i radis svoj posao.Maj hje u celom svetu,neces umreti pa da si letnji covek ne znam kako.Aj se vise opusti
 
sto je ok.Ides da zaradis i to ti je u glavi.Ne ides iz ljubavi prema ruskoj zemlji.Javis svojima najbolje sto ti vokaabular dozvoljava da se ne sekiraju i radis svoj posao.Maj hje u celom svetu,neces umreti pa da si letnji covek ne znam kako.Aj se vise opusti

Drugar očigledno si u nekom "filmu" da se ja plašim zimoće... "no no no" što bi rekla Baby Doll ;)
Samo pišem o svojim saznanjima za taj NPS1 koji nije tako daleko od NPS2 ako se sme tako reći... i ništa više od toga... u ostalom šta se pravdam k'o da sam nešto kriv.
 
Drugar očigledno si u nekom "filmu" da se ja plašim zimoće... "no no no" što bi rekla Baby Doll ;)
Samo pišem o svojim saznanjima za taj NPS1 koji nije tako daleko od NPS2 ako se sme tako reći... i ništa više od toga... u ostalom šta se pravdam k'o da sam nešto kriv.

Ne druze,nisi u pravu.POstavio sam pitanje juce za Novi Urengoj,niko nije odgovarao,verovatno nisu znali sta da napisu jer nemaju informacije.Onda sam poceo prelistavati od prve,naisao na tebe od mnogih i kad si krenuo da pises.Shvatam da si nervozan i da mnogo cekas,vise nego sto bi trebao,video sam da si pomogao mnogima koliko si mogao.Ali tvoje poruke danas se razlikuju od onih od pre mesec dana.Prelazis polako u cinizam.Znam da si isfrustriran svim i zao mi je iako te ne znam ali nas spojila ista muka pa makar i ovako.To sto sam ti napisao nema nameru da te diskredituje vec nameru da shvatis da ako ne mislis pozitivno gubis snagu,necu da se raspravljam,uvek mogu ,bar ovde da ignorisem ono stro mi ne odgovara.Svako dobro.
 
Ne druze,nisi u pravu.POstavio sam pitanje juce za Novi Urengoj,niko nije odgovarao,verovatno nisu znali sta da napisu jer nemaju informacije.Onda sam poceo prelistavati od prve,naisao na tebe od mnogih i kad si krenuo da pises.Shvatam da si nervozan i da mnogo cekas,vise nego sto bi trebao,video sam da si pomogao mnogima koliko si mogao.Ali tvoje poruke danas se razlikuju od onih od pre mesec dana.Prelazis polako u cinizam.Znam da si isfrustriran svim i zao mi je iako te ne znam ali nas spojila ista muka pa makar i ovako.To sto sam ti napisao nema nameru da te diskredituje vec nameru da shvatis da ako ne mislis pozitivno gubis snagu,necu da se raspravljam,uvek mogu ,bar ovde da ignorisem ono stro mi ne odgovara.Svako dobro.

Drugar, sve drugo ti je na mestu ali ovo da sam prešao u cinizam me je nasmejalo :hahaha::hahaha::hahaha: ako sam napisao Drinjaci da su i meni kao i njemu govorili pa nedočekah nijedan datum od svih pomenutih, to ne znači da sam cinik, već sam hteo reći da im ne treba verovati. E moj drugar kad bi ti znao ono što ja znam i koliko sam ih puta uhvatio u lašž oko ovih datuma i priglašenja bar kad sam ja u pitanju nebi tako razmišljao. Ne bih ni ja u polemiku bez veze, čak sam pokušao da okrenem na za.ebanciju odgovor na tvoj komentar gde pišeš da se opustim... ali... izvini ako sam te nešto konsternirao. Pozdrav!
 
Poslednja izmena:
Drugar, sve drugo ti je na mestu ali ovo da sam prešao u cinizam me je nasmejalo :hahaha::hahaha::hahaha: ako sam napisao Drinjaci da su i meni tako govorili pa nedočekah nijedan datum od svih pomenutih, to ne znači da sam cinik, već sam hteo reći da im ne treba verovati. E moj drugar kad bi ti znao ono što ja znam i koliko sam ih puta uhvatio u lašž oko ovih datuma i priglašenja bar kad sam ja u pitanju nebi tako razmišljao. Ne bih ni ja u polemiku bez veze, čak sam pokušao da okrenem na za.ebanciju odgovor na tvoj komentar gde pišeš da se opustim... ali... izvini ako sam te nešto konsternirao. Pozdrav!
Ponavljam,svako dobro ti zelim.Demokratija je,zato smo isli na ulice,svi imamo pravo na svoje misljenje
;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top