Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Добро вече :D Има, мене звали данас. Кажу да спремим кофере јер сам до суботе Нови Уренгој. Јавиће ми дан раније кад се полази. Прича навијена 200 на сат,:hahaha: али овог пута сам успео са ишчупам једну информацију :super: и одмах након тога прекид везе. Људи ја сам у Русији до суботе :bye:

Po njihovoj priči ja sam trebao biti u Rusiji 08. pa 09. pa milion posto do 15. eto dočekah i 17. :dash: tako da sve dok me pozovu i kažu kupljena ti je karta ja njima ništa ne vjerujem!

Уренгој је 2 или 22 НПС? Мени данас рекла 22:think:

U Urengoju je NPS2, a 300 km gde te nosi heliopeter u je NPS1 i to je već polarni krug, s' tim što NPS1 tek treba da proradi kao gradilište kako sam upoznat, pripremaju ga još uvek.

Мене :cool:
E neka su! I nas cimaju čisto onako po par puta na dan da pitaju kako smo a najrađe bi ih pospremili u zavičaj, znaš i sam.

:hahaha: истина. толико брзо прича ко навијена али зато све разумљиво :cool: Ја сам успео само једно питање да поставим и добих Нови Уренгој.

Ne da priča k'o navijena nego melje li melje.... :hahaha:

Колико дана након одласка је легла аконтација?

Ovo neumem kaz'ti :) bitno je da je ipak ima. Setite se priče kad smo cvikali da je nema ili je neće biti. :worth:

Битно је УКЛОПИТИ СЕ и ОСТАТИ радити дуго времена и година. Рад у Русији, Европи.. може породици обезбедити пристојан живот. У Србији је патња и преживљавање.

Eh sad, malo ko od nas će dočekati penziju tamo...
:cross:

Počeo sam i ja k'o mamika da buđim tuđe postove. :)
 
Poslednja izmena:
Какви су услови на НПС 2?

Eh sad, malo ko od nas će dočekati penziju tamo..
Постоји Програм РФ за пресељење, тако да не бих искључио могућност за неки живот у Хабаровску. Ако не будем задовољан увек је ту моја кућица у мајчици Србији :heart:. Ништа не губим.
 
Какви су услови на НПС 2?

Постоји Програм РФ за пресељење, тако да не бих искључио могућност за неки живот у Хабаровску. Ако не будем задовољан увек је ту моја кућица у мајчици Србији :heart:. Ништа не губим.

Drinjaca sve najbolje,jako mi je drago sto putujes nadam se da ce sve biti onako kako ti planiras...Stvarno se radujem zbog svih vas sto idete,kod nas telefon cuti....:bye::klap::bye:
 
Drinjaca sve najbolje,jako mi je drago sto putujes nadam se da ce sve biti onako kako ti planiras...Stvarno se radujem zbog svih vas sto idete,kod nas telefon cuti....:bye::klap::bye:
Све најбоље и вама. Зваће и вас. Само телефон поред себе и мало стрпљења.

bitno je da je ipak ima. Setite se priče kad smo cvikali da je nema ili je neće biti.
Битно јесте али мене и занима када, јер сам позајмио новце код другара па да им јавим кад могу да очекују да им вратим новац. Дали су ми а и они немају. Е како је фино кад у муци имаш од кога да добијеш позајмицу.
 
Какви су услови на НПС 2?

Постоји Програм РФ за пресељење, тако да не бих искључио могућност за неки живот у Хабаровску. Ако не будем задовољан увек је ту моја кућица у мајчици Србији :heart:. Ништа не губим.

Pa izgleda da je ok,kao i svud samo malo hladnije,civilizacija nije blizu,sto znaci manje trosis.Pojasni PRogram molim te,to bi bilo interesantno.:p
 
Ja jos pamtim poziv devojke,pre skoro 2 godine...Dobar,dan,putujete u subotu.Gde putjjem?Ona kaze u Rusiju...Gde u Rusiju,znas li ti kolika je Rusija.Ona ladno Sibir..Devojko,Sibir je pola Azije,moze to malo preciznije,koji region,grad...Ona Ruska federacija!!!!! Ja u soku....Grad,molim te!!! Ona kaze Dalnerecensk.Dok sam je pitao ste i kako oko papira,pogledam na Google maps,i kazem joj,Devojko da znas,taj grad je ......Pa joj objasnim region,oblast i sve ostalo.Da znas bre gde ljude saljes...Ona na sve to,hvala gospodine,ali sam ja to vec znala i bez vas.Ja tu puknem,i kad sam otisao u firmu,trazim je da joj vidim oci,kad je takva pametnica.A ona jadna,ne zna gde je levo.....Milion papira,i nikad ne nadje onaj koji joj treba,haos totalan.A tada su slali nas 20ak,tako da vas ne cudi sto su sad takvi,salju stotine ljudi.....Strpljenja samo...)))
 
Gospodjo cisto da vas obavestim,racun koji sam napravio je simbolican.Ne bih vas naravno izlagao preteranom trosku,s obzirom na trenutnu situaciju i imajuci u vidu da ste xad puni ko brod,da se tako izrazim,molim vas da izmirite obaveze prema doticnoj kafani u najkracem mogucem roku,ili u prenesenom znacenju dok ne spiskate pare.:pSrdacno vas verni postovalac Dekararus83

Pa dobro,reci ime kafačeta,dok još imam para.Ali vodu ima da platiš i punktum.:zcepanje:
 
E! Drinjaca, pogresila sam. ja sam gledala ustvari VSTO - to je istocni krak naftovoda. Ima i drugih naftovoda, na kojima isto verovatno ima i NPS 2 i NPS 22. Tako da posto putujes na sever, onda to je odnosi se na severni deo naftovoda... Cad cu potraziti jos

- - - - - - - - - -

pa bRate o cemu ti ja pricam.Moje snalazenje pusti meni.Pojasni program,nisam upucen.

- - - - - - - - - -
UCI RUSKI!!! )))))))))))
 
Mog druga su zvali danas pre podne i rekli mu da putuje na noc Ponedeljak-Utorak. On je pomocni bravar,ide u Tyumen. Mene su zvali pre njega,rekli za 15-i,onda nije bilo karata i rekli su mi da cekam u narednim danima.. Bice valjda uskoro nesto.
 
E! Drinjaca, pogresila sam. ja sam gledala ustvari VSTO - to je istocni krak naftovoda. Ima i drugih naftovoda, na kojima isto verovatno ima i NPS 2 i NPS 22. Tako da posto putujes na sever, onda to je odnosi se na severni deo naftovoda... Cad cu potraziti jos

- - - - - - - - - -


UCI RUSKI!!! )))))))))))

Sta,samo to.Ne znam da li sam vam pricao ali ja obozavam strane jezike:p:p

- - - - - - - - - -

Pa dobro,reci ime kafačeta,dok još imam para.Ali vodu ima da platiš i punktum.:zcepanje:

veruj mi,bolje sam prosao:hahaha:
 
Центр, дај омладинцу оних стотину линкова, ако не успе да их разуме на руском онда није подобан за Програм :hahaha:

Једно је обожавати, друго је знати. :lol:
 
Pa dobro,reci ime kafačeta,dok još imam para.Ali vodu ima da platiš i punktum.:zcepanje:

jel se dragi javlja,kako je

- - - - - - - - - -

Центр, дај омладинцу оних стотину линкова, ако не успе да их разуме на руском онда није подобан за Програм :hahaha:

Једно је обожавати, друго је знати. :lol:

nisam ja ni reko da znam ali vise sam nego voljan da ucim
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top