Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ljudi ima li neko da je otišao subotom ili nedeljom, da li da se nadam ili ne? Šta vi mislite o tome, da li je moguće da šalju i vikendom? I ne mogu da vjerujem da baš u toj mjeri nema karata... a pazite situaciju... na listi sam za kartu i obavješten sam da mi nije kupljena karta... bla bla bla... i sutra dan me zovu da čekiraju dokumentaciju koja je kompletna prema onome što sam dobio da pošaljem sa svim izmenama i dopunama i proveravana 5 puta do sada... bez cenzure "j.be lud zbunjenog!
 
Poslednja izmena:
Ljudi ima li neko da je otišao subotom ili nedeljom, da li da se nadam ili ne? Šta vi mislite o tome, da li je moguće da šalju i vikendom? I ne mogu da vjerujem da baš u toj mjeri nema karata... a pazite situaciju... na listi sam za kartu i obavješten sam da mi nije kupljena karta... bla bla bla... i sutra dan me zovu da čekiraju dokumentaciju koja je kompletna prema onome što sam dobio da pošaljem sa svim izmenama i dopunama i proveravana 5 puta do sada... bez cenzure "j.be lud zbunjenog!

ako avioni lete nedeljom (a lete sigurno svih 7 dana u nedelji) onda logicno mogu da salju i vikendom. Moj muz jednom putovao od Hopexa u subotu...
 
Ljudi ima li neko da je otišao subotom ili nedeljom, da li da se nadam ili ne? Šta vi mislite o tome, da li je moguće da šalju i vikendom? I ne mogu da vjerujem da baš u toj mjeri nema karata... a pazite situaciju... na listi sam za kartu i obavješten sam da mi nije kupljena karta... bla bla bla... i sutra dan me zovu da čekiraju dokumentaciju koja je kompletna prema onome što sam dobio da pošaljem sa svim izmenama i dopunama i proveravana 5 puta do sada... bez cenzure "j.be lud zbunjenog!

Ne funkcionise sve kako treba,s tim smo se svi do sada slozili.Putuje se i vikendom sigurno,100%Da ne davim previse,pocetak njihovog zvanja glasio je,OSoba1Dobar dan,posaljite pasos,za ostalu dokumentaciju sa spiska ima vremena,radi vam se radna viza,sto pre posaljete,pre ocekujte da idete,nakon nekoliko sati zove osoba2.Saljite hitno dokumenta,idete turisticki za najkasnije dve nedelje.Navela mi ono sto sam poslao.Dinarski..............
Nakon pet dana osoba2ako ne posaljete sutra ne mozemo vas ubaciti do 15 og.Nakon dva dana osoba3Das li ste poslali dokumenta,Ja jesam juce.U redu.Sutradan osoba 1Zvala sam da posaljete pasos za radnu vizu pre,da li ste poslali,JESAM OSOBI 2 RECENO DA IDEM MKAO TURISTA.U redu
 
Sve u svemu,ne zanimaju njih imena,imaju broj koji treba da odrade,svi uzmu spiskove i rade.Zato i dolazi do ovoga.Ti si trenutno aktuelan,dosao si na red,ali kod mnogih ocigledno.I to je to.To je moj zakljucak.Nema povlacenja,nema predajeIdes ubrzo/
 
Čudan smo mi neki svet,prvo kukamo što ne zovu,posle što zovu i na kraju što toliko zovu :think:

Pa kad zovu po pet puta da provere dokumentaciju i ono kako je kolega Dekararus83 opisao njihove pozive je doslovce tačno i sve to kao pojedinca te dovodi u konfuziju gde neznaš šta se dešava jer ti te iste Mice i ne objasne zašto "čekiraju" papire toliko puta iako si kod jedne Mice već na spisku za kartu. Ismejah se kao blesav kada sam malopre razgovarao sa jednim uvaženim forumašem, kada mi je rekao da su ga dok je još bio u Rusiji, zvali da ga priupitaju da li je raspoložen da ide, e ondak možete zamisliti koliko su i kako organizovani.
 
Čudan smo mi neki svet,prvo kukamo što ne zovu,posle što zovu i na kraju što toliko zovu :think:

Gospodjo cisto da vas obavestim,racun koji sam napravio je simbolican.Ne bih vas naravno izlagao preteranom trosku,s obzirom na trenutnu situaciju i imajuci u vidu da ste xad puni ko brod,da se tako izrazim,molim vas da izmirite obaveze prema doticnoj kafani u najkracem mogucem roku,ili u prenesenom znacenju dok ne spiskate pare.:pSrdacno vas verni postovalac Dekararus83
 
Dobro jutro svima :), ima li novih poziva iz firme ?
Добро вече :D Има, мене звали данас. Кажу да спремим кофере јер сам до суботе Нови Уренгој. Јавиће ми дан раније кад се полази. Прича навијена 200 на сат,:hahaha: али овог пута сам успео са ишчупам једну информацију :super: и одмах након тога прекид везе. Људи ја сам у Русији до суботе :bye:

Dobro jutro.Ima.Sutra na potpis ugovora,u nedelju 13 15 polece avion za Novi Urengoj NPS2
Уренгој је 2 или 22 НПС? Мени данас рекла 22:think:

Jesu zvali još nekog osim omladinca?
Мене :cool:

A priča ko navijena 1247 na sat. Niti možeš šta da je pitaš niti ti kaže bilo šta konkretno. .?
:hahaha: истина. толико брзо прича ко навијена али зато све разумљиво :cool: Ја сам успео само једно питање да поставим и добих Нови Уренгој.

Uravo sam dobila poruku iz banke,legla akontacija baš kao što su rekli.42.995 din:worth::srecna:Ispoštovali su :ok:
Колико дана након одласка је легла аконтација?

Čudan smo mi neki svet,prvo kukamo što ne zovu,posle što zovu i na kraju što toliko zovu :think:
Битно је УКЛОПИТИ СЕ и ОСТАТИ радити дуго времена и година. Рад у Русији, Европи.. може породици обезбедити пристојан живот. У Србији је патња и преживљавање.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top