Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Људи схватите да су ми само то рекли. Путујем за пет дана ако у међувремену не искрсне неки проблем или тако нешто. Оно што ме нервира је да су шкрти са информацијама. Да су ми бар град рекли били би лакше, овако је неизвесност.

Meni su brate rekli...pre mesec dana...TREBALO BI DA KRENETE ZA DESETAK DANA...pa eto...nista...danas sam ih zvao...odgovor uobicajen...OCEKUJEMO PRIGLASENJE...:(
 
Знаћу кад потпишем уговор исти дан кад кренем за Русију.:confused:

A na koji period je ugovor?To su ti valjda rekli?[/QUOTE]
Шта год да питам НЕ ЗНАМ, ЗНАЋЕТЕ...

- - - - - - - - - -

Meni su brate rekli...pre mesec dana...TREBALO BI DA KRENETE ZA DESETAK DANA...pa eto...nista...danas sam ih zvao...odgovor uobicajen...OCEKUJEMO PRIGLASENJE...:(
тако ће бити и мени
 
Људи схватите да су ми само то рекли. Путујем за пет дана ако у међувремену не искрсне неки проблем или тако нешто. Оно што ме нервира је да су шкрти са информацијама. Да су ми бар град рекли били би лакше, овако је неизвесност.

Welcome to the world of uncertainty!
 
U Habarovsku je hladnije nego u tjumenu,tamo zimi vetar sa reke duva i na -40.Ali leto je prelepo.....Majstori se otimaju zbog tog sto su vecina NPS blizu civilizacije...
kako dajete neke katastrofalne informacije da je -40,kada je najniza prosecna temp zimi do-10.pogledaj na internetu[/QUOTE]

Sine...Ja sam tamo bio dve zime...I u januaru 2012 je bilo -42 sa vetrom 20m/s.........A ti nauci sta je prosecna temperatura.Ovde niko nece da te zavlaci i plasi,svako od nas se trudi da pomogne drugima.
 
Poslednja izmena:
kako dajete neke katastrofalne informacije da je -40,kada je najniza prosecna temp zimi do-10.pogledaj na internetu

Sine...Ja sam tamo bio dve zime...I u januaru 2012 je bilo -42 sa vetrom 20m/s.........A ti nauci sta je prosecna temperatura.Ovde niko nece da te zavlaci i plasi,svako od nas se trudi da pomogne drugima.[/QUOTE]

Jes,omladinac u pravu je.Srednje godišnje temperature kreću se od -22 do+18 stepeni.Tu ti je reka Amur koja se zimi smrzne i pretvori u ledenu stazu,onda razmisli koliki je minus zimi.Evo ti jedna fotka da znaš gde ideš
RIAN_shangar_468[1].jpg
 
Al si mi poslala fotku,dodje mi da devojku tu izvedem.Skroz romanticno.Ma nije problem zima,ja inace bolje podnosim minus dvadeset nego plus trideset>Vise sam zimski covek,Naravno da ne preterujemo,u neke katastrofalne zime.Ako naletis na nweke uslove rada na tom podrucju,kupicu ti Milku.:rumenko::rumenko:
 
Al si mi poslala fotku,dodje mi da devojku tu izvedem.Skroz romanticno.Ma nije problem zima,ja inace bolje podnosim minus dvadeset nego plus trideset>Vise sam zimski covek,Naravno da ne preterujemo,u neke katastrofalne zime.Ako naletis na nweke uslove rada na tom podrucju,kupicu ti Milku.:rumenko::rumenko:

Novi Urengoj je van polarnog kruga,i zimus je bilo oko -50-60...Sa vetrom,naravno...Uslovi rada su podnosljivi,vodi se racuna da se neko ne oboalji,zaista...Ali da je hladno,jeste...




http://www.gismeteo.ru/city/daily/3966/
 
Poslednja izmena:
Novi Urengoj je van polarnog kruga,i zimus je bilo oko -50-60...Sa vetrom,naravno...Uslovi rada su podnosljivi,vodi se racuna da se neko ne oboalji,zaista...Ali da je hladno,jeste...

kontam da sad nije tako strasno,maj je.Kazi mi dali znas kakve su veze,civilizacija u blizini ili ne itd....

- - - - - - - - - -

kontam da sad nije tako strasno,maj je.Kazi mi dali znas kakve su veze,civilizacija u blizini ili ne itd....

mislim na signal,internet..............
 
i kazi ti meni posto cujem da je velika razlika u gustini vazduha da li je zapravo Sibirskih minus sezdeset kao srpskih minus sezdeset ili ima nekih oscilacija u poredjenju

Suv je mraz,tako da je tamo -60 kao kod nas 30....t i nije mallo,mora da se pazi,ali se priviknes,videces,nije to toliko strasno kao sad dok citas.....Ja sam zimus na -56 u jakutsku,hodao po gradu u obicni magicnim rukavicama :-)
 
Al si mi poslala fotku,dodje mi da devojku tu izvedem.Skroz romanticno.Ma nije problem zima,ja inace bolje podnosim minus dvadeset nego plus trideset>Vise sam zimski covek,Naravno da ne preterujemo,u neke katastrofalne zime.Ako naletis na nweke uslove rada na tom podrucju,kupicu ti Milku.:rumenko::rumenko:

Može ali sa lešnicima,ove klot nepreferiram:lol: I da budeš dobar tamo,ne da se zaneseš sa prirodne lepote i ne misliš na devojku.:zcepanje:
 
Poslednja izmena:
:

:D:D:DTa nema problema,po izboru.Cak cu ti i potrosenu vodu platiti samo pribavi informacija sto vise.Opet racunam na tebe
Jel se javlja momcina,jel krenuo sa radom,kako je

Javlja nego šta,zadovoljn i smeštajem i hranom i uslovima rada.U sobi imaju i tv jes da je sve sinhronizovano na ruski al bar nešto zvrnda.Kaže cimeri ok i svi vode računa o higijeni.Oni su smešteni u nekom samačkom hotelu tako da tamo imaju doručak i večeru a ručak valjda na gradilištu.
 
Sta ces vise s obzirom na iskustva.Znaci nije uopste lose.Koliko ja vidim po tvojoj prici i jos nekih kao i drugara sve je to ok,vecinom zamerke imaju ljudi koji glavni problem imaju prvenstveno u sebi.Iako ova firma ima velike propuste,svedu oni to na kraju na kolko tolko respektabilnu pricu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top