Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel ti sigurno kupljena karta ili treba da bude? Sta si po zanimanju? 15 sati traje let do tamo
7.5 sati od |Moskve traje let...
Iz price znam da stare kuke majstori se otimaju za prekomandu ili ponovni odlazak tamo. Klima je mnoooogooo blaza nego bilo gde drugo u RF. Nesto kao mediteranska tako reci... detaljnije neznam nista a rado bih pomogao. Mada u odnosu na sve ono sto si mogao da procitas ovde, mislim da je tamo za sada najbolje poci od svih gradilista. A cenim da nema toliko ni ljudi kau u Tyumen-u.
U Habarovsku je hladnije nego u tjumenu,tamo zimi vetar sa reke duva i na -40.Ali leto je prelepo.....Majstori se otimaju zbog tog sto su vecina NPS blizu civilizacije...
 
U Habarovsku je hladnije nego u tjumenu,tamo zimi vetar sa reke duva i na -40.Ali leto je prelepo.....Majstori se otimaju zbog tog sto su vecina NPS blizu civilizacije...[/QUOTE]
kako dajete neke katastrofalne informacije da je -40,kada je najniza prosecna temp zimi do-10.pogledaj na internetu
 
U Habarovsku je hladnije nego u tjumenu,tamo zimi vetar sa reke duva i na -40.Ali leto je prelepo.....Majstori se otimaju zbog tog sto su vecina NPS blizu civilizacije...
kako dajete neke katastrofalne informacije da je -40,kada je najniza prosecna temp zimi do-10.pogledaj na internetu[/QUOTE]

pa ti pogledaj kakav prosek T u Srbiji, pa ja sam za 24 godine zivota ovde prezivela nekoliko puta i -30. A kamoli u Habarovsku
 
Poslednja izmena:
POZDRAV SVIMA,HTEO SAM DA VAS PITAM,KOLIKO SE CEKA NA PRIGLASENJE..?
MOJ SLUCAJ:BIO NA RAZGOVORU 8-OG FEBRUARA,26-OG POSLAO PASOS,18-OG MARTA DOKUMENTACIJU...I OD TAD KAD GOD ZOVEM VELESTROJ...ONI MI KAZU OCEKUJEMO VASE PRIGLASENJE...AL SAM JA NEKI BAKSUZ...POZDRAV SVIMA,HVALA UNAPRED
Па јеси баксуз али има и већих од тебе. Ја сам се пријавио задњих дана марта и већ половином априла су рекли да ми се ради виза.

Иначе најсвежија информација. РЕКЛИ СУ МИ ДА ПУТУЈЕМ ЗА 5 ДАНА :super::super::super:
 
Па јеси баксуз али има и већих од тебе. Ја сам се пријавио задњих дана марта и већ половином априла су рекли да ми се ради виза.

Иначе најсвежија информација. РЕКЛИ СУ МИ ДА ПУТУЈЕМ ЗА 5 ДАНА :super::super::super:

sad bolje da uzdrzim se od komentara da ne ureknem... :zper:
 
Нисам сујеверан тако да слободно распали за коментаром :maca:

pa .. :))) samo da znas da i tamo zivu ljudi :)))
A sta kazu za kartu - il ima? Ili autobusom do Moskve? Cula sam danas za tu varijantu. Preko Madjarske, Slovacke, Beljrusiji... Uf... ))) dva dana puta samo do Moskve
 
Poslednja izmena:
Alo ljudi Novi Urengoj
Krenite.
P.S.Zapamtio sam da je u postovima neko pricao protiv pojavljivanja zenskog pola na ovom forumu.Ja danas dobi informaciju samo od zenskog pola,sto znaci da su mnogo dragocenije ovde.
Znaci,NOVI URENGOJ,SAAD/
 
Па јеси баксуз али има и већих од тебе. Ја сам се пријавио задњих дана марта и већ половином априла су рекли да ми се ради виза.

Иначе најсвежија информација. РЕКЛИ СУ МИ ДА ПУТУЈЕМ ЗА 5 ДАНА :super::super::super:

Jel ti stiglo priglasenje..?pozz
 
Опасан овај омладинац :lol:

Takvi su ti ovi mladi naraštaji,nikad se ne zna šta mogu da prirede :rotf:

- - - - - - - - - -

Alo ljudi Novi Urengoj
Krenite.
P.S.Zapamtio sam da je u postovima neko pricao protiv pojavljivanja zenskog pola na ovom forumu.Ja danas dobi informaciju samo od zenskog pola,sto znaci da su mnogo dragocenije ovde.
Znaci,NOVI URENGOJ,SAAD/

Sad će da krenu,samo malo da prisaberu:hej:
 
Људи схватите да су ми само то рекли. Путујем за пет дана ако у међувремену не искрсне неки проблем или тако нешто. Оно што ме нервира је да су шкрти са информацијама. Да су ми бар град рекли били би лакше, овако је неизвесност.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top