Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izvini,nisam obratila pažnju :dash:
Cimaj ih što česce ja sam to radila svaki drugi dan :tajna::ok:
Уопште их не зовем, а поготово не то чешће:hahaha:

Stvarno mi je žao ali ne znam,moj dragi je bio na razgovoru kod nekog starijeg gospodina.Možda Drinjača zna,dežuraj pa kad se uloguje pitaj ga.
Као и твој драги и ја сам био на разговору код тог старијег господина. Добар чова. :D и његово питање: на колико зидова се ослања стуб самац :lol:
 
Уопште их не зовем, а поготово не то чешће:hahaha:

Као и твој драги и ја сам био на разговору код тог старијег господина. Добар чова. :D и његово питање: на колико зидова се ослања стуб самац :lol:

A onaj mladji lik, jel znas kako se zove? Crna kosa, crn ten, blago izražene oci, oko 35 god, 180cm..
 
Уопште их не зовем, а поготово не то чешће:hahaha:

Као и твој драги и ја сам био на разговору код тог старијег господина. Добар чова. :D и његово питање: на колико зидова се ослања стуб самац :lol:

E to ti je greška zovi :rtfm:
 
a posle koliko su morali da izadju iz zemlje tj da predju granicu? i zna li se na koliko je otisla ta grupa? to je turisticka viza?!
Ako odu na mesec dana, to je ta turisticka viza, odnosno,
koliko ja znam, za RF ne treba viza, vec kao drzavljanin RS mozes
turisticki boraviti u Rusiji mesec dana - bez vize - tako da oni, zapravo,
i nemaju nikakvu vizu.

Granicu su, bukvalno, samo presli i odmah nazad.

A posle opet prelazak ili kući?

Ma, ko to zna... Mogu se vratiti za Srbiju, a mogu ih opet vozikati preko granice.
Ako se vrate, ko zna kad će nazad za RF.
Ako ostanu, opet, kao turisti - i dalje je neizvesno.
Zapravo, jedino što je, osim plata, izvesno je to da je sve neizvesno :D
Inače, sam put do Kazahstana ih je izmorio više nego gradilište.
 
Poslednja izmena:
mada sta cemo pricati kad tamo puna soba ....ponavljamo se nemas ni sta posebno pitati sve receno ....pita muz jel kupujete da jedete jel ti donose iz univerexporta...DA DA NISTA NE BRINI ZA DVA DANA SAM POTROSILA 10,000 DIN , ZNAS BILI PRAZNICI PA NISTA NIJE RADILO NA BRDU , A EVO DANAS MI STIGAO PAKET IZ ENGLESKE STO SAM DJORDJU NARUCILA STVARCICE , ZNAS NIJE IMAO NIJEDNU MAJCICU SVE MU OMALILO.....A MUZ..:rumenko::eek::rumenko::neutral::dontunderstand::eek::besan2:.........NIJE KOMENTARISAO ALI SE SVE VIDELO .....:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
Ma, opusteno samo - sve sto imamo ''privatno'' jedno drugom da kazemo,
odradimo to preko e-maila; ovo skypeovanje u nedelju cemo cisto, eto, tako,
zbog godisnjice, a i da se malo vidimo, znam da nisu sami po sobama, mada
cimeri igraju neke igrice kod nekih u susednoj sobi, pa ono...:cool:

Nego, zbunjuju me ove ''reputacije'', kapiram da se to nesto prikuplja i izgradjuje
kao, neki, kredibilitet forumasa, i znam da je negde vec objasnjeno kako funkcionise,
ali evo, spava mi se, nema sanse da trazim sad... :p:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top