Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala na čestitkama, mada čitajući ovde šta se sve dešavalo, sve dok ne krenem nije završeno. Uvijek može nešto nepredviđeno da iskrsne. Ali kad stignem tamo, javiću kako je, da bi potencijalni novi kolačići mogli da se spreme bolje. Pozdrav svima !
 
Super,možda se sretnemo u Zlatiborskoj 5,samo da se dogovorimo za znak raspoznavanja hoćeš cvetić u kosi ili karanfil u levoj ruci?:rotf: A gde mu je odredište?

Vidis Bobuljka ja iza kuce imam basticu,pa cu lepo umesto cveca da ponesem mlad crni "lukac",mislim to je bas orginalno i drzacu ga u ruci naravno.....ali ce mi kosa mirisati na cvece.....:zcepanje::zcepanje::zcepanje: Moj dragi ide valjda za Tjumen na dva mesaca,pa posle gde ga bace...
 
A šta čemo da radimo kad svi odete?:sad2: Devojke to je pitanje za vas.

Draga modelatorko drago mi je da smo se upoznale makar virtuelno :cvet::heart:

Meni je drago sto sam vas sve upoznala i svi ste mi podjednako dragi i po milioniti put vam se zahvaljujem na svemu.Mislim da je ovo za sve nas jako vazan period,pa videcemo sta ce se dalje desavati,mislim kad da bi o nama cak i film mogao da se snimi sta je se sve desavalo na ovim stranicama mislim da smo i Titanik zaebali....:zcepanje:
 
Malo prije sjedim sa ženom i pijemo kaficu, kad zove Mikica i pita dali hoću li da idem odmah. Reče evo stavljam te na spisak budi spreman da kreneš zvaćemo te uskoro naj kasnije za 10-tak dana ideš.
Pretpostavljam da ću ići turistički nisam ni pitao ništa, bitno je da krenem više, već sam počeo da se nerviram od čekanja. :)

SUPERRRR!!!! Cim cujem glas iz Velesstroja, odmah lakne bez obzira ni na sta - i kad vec mislis da "nista od toga" - useli se nada opet!
Sad, Zlatko, malo oduvavaj pred put :)
 
Meni je drago sto sam vas sve upoznala i svi ste mi podjednako dragi i po milioniti put vam se zahvaljujem na svemu.Mislim da je ovo za sve nas jako vazan period,pa videcemo sta ce se dalje desavati,mislim kad da bi o nama cak i film mogao da se snimi sta je se sve desavalo na ovim stranicama mislim da smo i Titanik zaebali....:zcepanje:

Mi, koji ostajemo ovde, cemo organizovati sindikat radnika, koji rade u Rusiji :D :D :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top