Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Каквих црних -30, -50 у Уренгоју.:dontunderstand: Ко то шири дезинформације. Није ово јануар већ скоро половина маја. Температуре нису зимске.:rtfm: Мада јесте хладно али подношљиво.

Ова седмица ће бити одлучујућа. Спремте се, спремте :mrgreen: људови за путовање. :super:

Na osnovu čega kolega ceniš da će ova sedmica biti odlučujuća? :think:
 
Bas se provlaci ova vest da su uslovi ''zivota'' tamo gde idemo losi. To sam procitao ovde na forumu a danas sam cuo i od zene mog druga koji je tamo u Tyumenu. Kaze na posao se ne zali,koliko na higijenu,na nemanje tople vode valjda i to sve?!?!
 
Ljudi treba mi neki dobar advokat iz BG ako bi mogli da mi preporucite,posto sam u kontaktu sa svim ljudima koji su samnom radili kod Miroljuba Milosavljevica, Zanati Parker M ima nas oko dvadeset pa bi da ga tuzimo jer je on Naplatio sve pare u Soci a nas sve okratio,za pare,zbog toga sam danas ostao da neradim,
Covek se kleo da nije naplatio nista mi ko Robovi radili da bi on sve pare slao Sinu u Beograd,
I jos je on ljut sto smo saznali da je sve naplaceno
 
Upravo sam se cuo sa covekom iz Velestroja, svi koji smo predali dokumentaciju trebalo bi da odputujemo do 15, imaju mali problem sa kartama, mnogo ljudi malo karata, pomonjao mi je da postoji mogucnost uvodjenja carter letova.

I meni je upravo receno. Ko nije na spisku za skoriju vizu, treba da ide do 15-og, na dva meseca. Radi se na tome...
 
Aha, za sebe se jos ne plasim. Napisao sam par postova pre da se raspitujem za brata jer je on pao sa budzeta i sad mora negde da radi. Kad bismo ovo izmuvali nekako, to bi bio spas.


Ja sam radio u Moskvi godinu dana, na gradjevini. Otisao sam bez ikakvog predhodnog iskustva. AKo hoces vise pojasnjenja "u sitna crevca" pusti mi PP.
 
Ljudi treba mi neki dobar advokat iz BG ako bi mogli da mi preporucite,posto sam u kontaktu sa svim ljudima koji su samnom radili kod Miroljuba Milosavljevica, Zanati Parker M ima nas oko dvadeset pa bi da ga tuzimo jer je on Naplatio sve pare u Soci a nas sve okratio,za pare,zbog toga sam danas ostao da neradim,
Covek se kleo da nije naplatio nista mi ko Robovi radili da bi on sve pare slao Sinu u Beograd,
I jos je on ljut sto smo saznali da je sve naplaceno

pa za koga ti sada radis u Moskvi??? Za istog gazdu, koji vas svih za.bao??? Il bar za nekog drugog?
 
mislim treba da nadjes advokata te grupe, koja isto vec tuzi takvih poslodavaca i da se sa njima povezes se. ovde na forumu neko ostavljao linkove na clanke u internrtu o prevarama. Pa ujedinjite se
 
Poslednja izmena:
Sad se cuh sa micom ubicom za zdravstvene knjizice , i bese onako ok ne tako lose kao prosli put.....ja pitam sta je sa knjizicam predato 18.04 ime prezime itd....DRAGANA KAZE...GOSPODJO KNJIZICE VAM JOS NISU GOTOVE A I NEZNAMO KAD CE , IMA PREKO 500 ZAHTEVA ZA KNJIZICE JER LJUDI STALNO ODLAZE NEMOZE DA SE POSTIGNE DA SE URADE....CIM BUDU GOTOVE MI VAM SALJEMO ...DRUGO NEMAM STA DA VAM KAZEM .....HVALA LEPO DRAGANA ....
 
Sad se cuh sa micom ubicom za zdravstvene knjizice , i bese onako ok ne tako lose kao prosli put.....ja pitam sta je sa knjizicam predato 18.04 ime prezime itd....DRAGANA KAZE...GOSPODJO KNJIZICE VAM JOS NISU GOTOVE A I NEZNAMO KAD CE , IMA PREKO 500 ZAHTEVA ZA KNJIZICE JER LJUDI STALNO ODLAZE NEMOZE DA SE POSTIGNE DA SE URADE....CIM BUDU GOTOVE MI VAM SALJEMO ...DRUGO NEMAM STA DA VAM KAZEM .....HVALA LEPO DRAGANA ....
Ја сам радио у фабрици од неколико хиљада радника и здравствене су биле готове у вр` 3 дана, мени за један дан јер сам увек говорио хитно ми је. Не могу ја да одјавим чланове породице и да при том у том раскораку од 15, 20 дана будемо без здравствене. Посебно у овом периоду кад често докторима идемо.
 
Sad se cuh sa micom ubicom za zdravstvene knjizice , i bese onako ok ne tako lose kao prosli put.....ja pitam sta je sa knjizicam predato 18.04 ime prezime itd....DRAGANA KAZE...GOSPODJO KNJIZICE VAM JOS NISU GOTOVE A I NEZNAMO KAD CE , IMA PREKO 500 ZAHTEVA ZA KNJIZICE JER LJUDI STALNO ODLAZE NEMOZE DA SE POSTIGNE DA SE URADE....CIM BUDU GOTOVE MI VAM SALJEMO ...DRUGO NEMAM STA DA VAM KAZEM .....HVALA LEPO DRAGANA ....

Kada je radnik prijavljen u firmi knjizice se odrade za cas.Mislim da mogu da ih odrade i prilikom prijave radnika. Trebalo bi na istom salteru da se sve odradi. Bar kod nas u manjem mestu je tako. Na jednom salteru se rade i prijave i odjave radnika u socijalnom, i knjizice...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top