Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
O kakvim minusima pricate. I u Sibiru je nastupilo proljece i nema vise minusa do jeseni a tada se vjerovatno prekidaju svi radovi do sljedeceg proljeca.


Претходним коментаром си ме просветлио, али си ме сада опет забринуо. Не знам како је теби НЕ минус зато што температура у току послеподнева пређе 0, на сат два или не пређе!
http://www.weathercity.com/ru/novy_urengoy/
 
Gde ste majstorboža,jel se polako spremate?:D A što drug kuka?:confused:

Спреман још од 25.04. :per:

Не знам, млад је момак. Вероватно није био на грађевини...зими. Ја сам војску служио од септембра до маја у Тактичкој групи Пештер, на Пештерској висоравни, радио испод моста на Ади у новембру,
јануар, фебруар, март овај стадион Вождовац, па ми није фрка ни од рада, ни од висине, кише, снега...
Све до сада ми је говорио другар са којим са 5 год радио, а ово су речи момка кога сам упознао око ове приче за Русију:


Јеси ли се снашао? Каже ми Боске да га ниси тражио.Ето, за један дан и коњ ћорав. Крећем у уторак, видимо се у среду
петак

nisam zaboravio sam kako se zove lik
петак

21:42
како си се снашао? ништа не причаш!
,субота

17:34
brate iskreno smorices se kad budes video sve ovo,katastrofa je
Данас

10:56
Ел су се теби излизали дугмићи на тастатури или те мрзи да куцкаш? Напиши шта је катастрофа. И немој да ми падаш у севдах ко шљива у *****! стижем у среду!

13:07
brate lose je sve uglavnom,smestaj je katastrofa sve smrdi i stokavo je,cekas na tusiranje,nema tople vode,cekas u menzi za klopu tek tamo je katastrofa,uzeli su nam pasose,satnicu ne znam koju imam jos uvek...prica se da cemo ici za kazakstan da predjemo granicu samo i posle ne znam gde ce me baciti,u urengoiju sam cuo da ima snega i da je hladno...prso sam brate ako mi verujes,svi smo poludeli koji smo dosli zajedno ovde

13:58
ајд не зезај да је толика катастрофа

13:58
docices u sredu pa cemo se ispricati

13:59
а сад нећеш да причаш ?

13:59
pa kazem ti napisao sam ti sve sta i kako bas sam se smorio brate

14:00
ниси дошао на одмор у хавану ХЕХЕХЕХЕ сада ће да дође неочекивана сила која се појављује изненада и решава ствари

14:00
ok videces i sam kad dodjes sta je

14:00
шта ја да ти кажем, добио си чисту постељину, ваљда

14:35
јеси ли ти нешто љут на мене

14:47
ne brate sto?

14:51
нешто си се умусио

14:58
brate kad sam na fejsu jedva postizem sa svima da kucam ako mi verujes
 
A sta traze od varilaca na toj "proveri"? Moze li neko napisati ukratko sta i kako, treba ovih dana da idem pa ono, da se informisem :)

Шта заварујеш, које поступке, материјале, лимови, цеви, зашта си се пријавио? Не можеш тако паушално...
Што се тога тиче, детаљно сам писао о томе, прелистај, имаш моје искуство страница 40-995, па полако. имаш и 1026, 1161,
 
Poslednja izmena:
гвирни на фејс има пар фотки

Picture 004.jpg
,
Picture 005.jpg
,uglavnom je bio gore.Voli čovek visine.
 
Poslednja izmena:
Претходним коментаром си ме просветлио, али си ме сада опет забринуо. Не знам како је теби НЕ минус зато што температура у току послеподнева пређе 0, на сат два или не пређе!
http://www.weathercity.com/ru/novy_urengoy/

Ovdje se spominju temperature -30, cak i -50. Toga nema prije decembra. O tome sam govorio. Ali ako jednom osjetis sta je to -30 onda nulu stvarno neces racunati kao minus.
 
Poslednja izmena:
Ovdje se spominju temperature -30, cak i -50. Toga nema prije decembra. O tome sam govorio. Ali ako jednom osjetis sta je to -30 onda nulu stvarno neces racunati kao minus.

Опуштено Ја сам војску служио од септембра до маја 12км од http://en.wikipedia.org/wiki/Sjenica која је иначе други град у свету са највећом температурном разликом у току године, скоро 70 степени ;-)
И осетио сам, само да ветра не буде :amen::zima2::zima::zima2::zima::smrcka::zbanana::zbanana::zbanana:
 
Опуштено Ја сам војску служио од септембра до маја 12км од http://en.wikipedia.org/wiki/Sjenica која је иначе други град у свету са највећом температурном разликом у току године, скоро 70 степени ;-)
И осетио сам, само да ветра не буде :amen::zima2::zima::zima2::zima::smrcka::zbanana::zbanana::zbanana:

I ja se najvise bojim vjetra. I -30 se moze izdrzati bez vjetra ali kada dune, tih -30 se odmah pretvara u -50 i ma sta da si obukao na sebe osjecas se kao da si izasao na tu studen u sorcu i majici kratkih rukava. Ali ne boj se. Nema tih ekstremnih minusa cak ni u Sibiru tokom ljeta. Proljece je tek nastalo i tokom noci se temperatura spusti za koji stepen ispod nule. Od juna nebi trebalo biti vise ni tih nocnih minuscica.
 
Каквих црних -30, -50 у Уренгоју.:dontunderstand: Ко то шири дезинформације. Није ово јануар већ скоро половина маја. Температуре нису зимске.:rtfm: Мада јесте хладно али подношљиво.

Ова седмица ће бити одлучујућа. Спремте се, спремте :mrgreen: људови за путовање. :super:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top