Zene predatori

Poruka
15.196
Kazu da da bi neko mogao da se smatra predatorom , mora da poseduje neke karakteristike koje ce ga uciniti nemilosrdnim lovcem.Brzinu, sto zahteva posebno gradjeno telo , zatim vestinu, i na kraju ne sme da ima dilemu u trenutku napada. Dakle, tu nema nikakvog kajanja niti naknadnog memorisanja neuspeha..;)
I da dobrog lovca odlikuje strpljenje, takticnost i umece prilagodjavanja situaciji.
E sad, po mom misljenju mislim da zene nemaju taj osvajacki nagon, niti zelju da se dokaziju u toj meri kao muskarci.
Ali koliko sto lovina, a koliko lovac? :think:
Poznajete li zenu- lovca, ili ako ne , ko je po vama zena predator i sta je odlikuje?
:hvala:
 
Slazem se sa chika doktorom: Svaka zena je lovac.
Kad se nasminkamo/napucimo usne/sredimo frizuru/odaberemo odecu koja lepo stoji... sve je to postavljanje "mamca", radi sto uspesnijeg lova.
I koliko sam ja primetila, uspesnost lova nema veze sa fizickim izgledom, nego sa samopouzdanjem, koliko je zena svesna svog izgleda i svojih "jacih strana"... i koliko je u mogucnosti da prikrije svoje nedostatke.
Kad se zena "namontira" i odigra svoju ulogu kako treba, muskarac nema sanse da izbegne "zamku" - svaka zena koja je svesna ovoga i zna kako da iskoristi je uspesan lovac.
 
..sorry, sonia, ovo me podseca na one viceve
gde namontirana miss skida shminku, pa steznike i podupirache,
pa veshtachke trepavice i nokte, periku, sochiva u boji,
pa veshtachku vilicu, pa veshtachku nogu, pa... :roll:
 
..sorry, sonia, ovo me podseca na one viceve
gde namontirana miss skida shminku, pa steznike i podupirache,
pa veshtachke trepavice i nokte, periku, sochiva u boji,
pa veshtachku vilicu, pa veshtachku nogu, pa... :roll:

Nemoj tako: odmah na viceve i na ekstremnu pricu/primer.
Gledajuci koja devojka odlazi iz lokala sa "lovinom", imala sam prilike da vidim da nisu to samo devojke koje se po nekim opsteprihvacenim standardima smatraju "hot". Nego su to devojke koje su svesne svoga izgleda, znaju sta hoce i kako da to dobiju/osvoje.
 
nazalost nisam predator,izgleda da zivim u nekom svom svetu u paralelnom univerzumu i u opste se ne zanimam svim tim...cudnim...stvarima :neutral: najvise bih volela da se izolujem negde u sred nicega i da me niko ne dira,mnogo me uznemiravaju sve te ljudske aktivnosti :(
 
Slazem se sa chika doktorom: Svaka zena je lovac.
Kad se nasminkamo/napucimo usne/sredimo frizuru/odaberemo odecu koja lepo stoji... sve je to postavljanje "mamca", radi sto uspesnijeg lova.
I koliko sam ja primetila, uspesnost lova nema veze sa fizickim izgledom, nego sa samopouzdanjem, koliko je zena svesna svog izgleda i svojih "jacih strana"... i koliko je u mogucnosti da prikrije svoje nedostatke.
Kad se zena "namontira" i odigra svoju ulogu kako treba, muskarac nema sanse da izbegne "zamku" - svaka zena koja je svesna ovoga i zna kako da iskoristi je uspesan lovac.

:lol: pa ja sebe uopste tako ne vidim, mislim, zasto mora da se osvaja u ratnickim bojama? moze to i suftilnije - gde su sarm, inteligencija, humor i tako te stvari?
 
Nemoj tako: odmah na viceve i na ekstremnu pricu/primer.
Gledajuci koja devojka odlazi iz lokala sa "lovinom", imala sam prilike da vidim da nisu to samo devojke koje se po nekim opsteprihvacenim standardima smatraju "hot". Nego su to devojke koje su svesne svoga izgleda, znaju sta hoce i kako da to dobiju/osvoje.

..ma mislila sam na ovo..

Svaka zena je lovac.
Kad se nasminkamo/napucimo usne/sredimo frizuru/odaberemo odecu koja lepo stoji... sve je to postavljanje "mamca", radi sto uspesnijeg lova.
 
onda sam ja baš opasan predator:rumenko::rumenko::rumenko:

što ja okom,oni skokom:lol::lol::lol:

p.s. u globalu,sasvim mi je svejedno dal ću ja biti ta od koje će krenuti prvi korak il će to biti on:)...samo da se mi dovatimo:hahaha:
 

Back
Top