Ko se razume u zvuk itd...eho need !

BaXuz2001

Početnik
Poruka
8
E,ovako..dakle...imam mikrofon i zvucnike klasicne 5.1 i 2.1 ,ali to naravno nije ni bitno...pevam normalno na mikrofonu,ali imam suv zvuk..znaci kao da pevam na suvo,ali sam hteo da namestim da mi bude tipa eho..znaci kao kad pevaju na svirkama itd ,ali ne znam kako to da uradim...naravno bez pojacala mislim...da li ima neki program , nesto u windowsu da se podesi...bilo sta..jako mi je bitno... tnx...
 
Hmmm...imao sam ja jedan programcic zvao se valjda Sound Mixer ili tako nisam siguran.
Znam samo da si sa njim mogao namestiti razlicite efekte, recimo kao da pevas na koncertu u dvorani ( ok ja ne pevam, ali kad pustim mp3) ili u sumi, spavacoj sobi, 100 nekih efekta, bas zanimljivih...
Pogledaj malo na netu verovatno ima taj program.
 
E,ovako..dakle...imam mikrofon i zvucnike klasicne 5.1 i 2.1 ,ali to naravno nije ni bitno...pevam normalno na mikrofonu,ali imam suv zvuk..znaci kao da pevam na suvo,ali sam hteo da namestim da mi bude tipa eho..znaci kao kad pevaju na svirkama itd ,ali ne znam kako to da uradim...naravno bez pojacala mislim...da li ima neki program , nesto u windowsu da se podesi...bilo sta..jako mi je bitno... tnx...

pevaj sejo, pevaj :))))
 

Back
Top