NEOBICNA

  • Začetnik teme LIKICA0000
  • Datum pokretanja
nista novo mene je sramota da kazem da sam godinama zaljubljena u djordja marjanovica,jer po godinama mogao bi deda da mi bude ali meni je prelep.NISI JEDINA EVO I JA SAM JOS GORA :wink:
 
sto stariji mmm to bolji al' ipak vishe od petnaest godina je preterano.
Ja bash konsumiram jednog taman onoliko starijeg koliko sam oduvek sanjala. Bolje da vam ne pricam kakav je u krevetu kao i van njega ,uff!
 
Ma sve je to u redu, ima nas svakakvih, neko voli ovo a neko ono. Meni medjutim na pamet padaju prakticne stvari -odatle - Samo jedno pitanje, dali si ikad vodila ljubav sa matoranom?!
Ako nisi zamisli mlohavo meso i kozu poput fazanovog jajeta prosaranu pjegama. Zamisli nemogucnost potpune erekcije, vjerovatno vjestacko zubalo i staracki smrad iz usta. Brzo ce te proci volja.Ima jedna dobra epizoda Sex and the city kad droca (ne znam kako joj je ime) zavrsi s jednim starim cikicom.Tamo ti je sve receno...
 
A jel to što su ti matorci sexi ili što bi ti nekog da te štiti , mazi, i pazi, i da ne bude grub? Nešto mi se čini da masa devojaka poslednjih godina juri matorce da sebi obezbedi sigurniji i udobniji život. Ne mislim na sponzoruše već na one koje nisu ni svesne da je to razlog što vole starije-traže zaštitnika
 
hazard:
A jel to što su ti matorci sexi ili što bi ti nekog da te štiti , mazi, i pazi, i da ne bude grub? Nešto mi se čini da masa devojaka poslednjih godina juri matorce da sebi obezbedi sigurniji i udobniji život. Ne mislim na sponzoruše već na one koje nisu ni svesne da je to razlog što vole starije-traže zaštitnika

mudro zboris momce...
 
LIKICA0000:
JA NEZNAM STA SE DESAVA SAMNOM OBOZAVAM STARIJE MUSKARCE I TO NE STARIJE 10,15 GODINA NEGO 20-30 GODINA.STA VI MISLITE O TOME :lol:
pa ocigledno trazis u njima "ocinsku figuru.
ako ima psihologa ,verovatvno neko moze lepo da ti bolje to objasni.
 
Devilishgirl:
ljubi me strasno svuda ali to mu dosadi brzo pa mu ruke vrlo brzo skliznu na grudi sa njima mu igre nikada dosta ne voli da imam odecu na sebi odmah je skida onda mi ljubi bradavice koristeci i jezik pritom ali ni to mu nije dovoljno vrlo brzo voli da predje na moju breskvicu kako je on od miloshte zove voli da je takne rukom a za to vreme ja samo uzivam ne radim nista osim...
A sto cure da vas ja palim bezveze ako je vash neki impotentan!
 
Udata:
Devilishgirl:
ljubi me strasno svuda ali to mu dosadi brzo pa mu ruke vrlo brzo skliznu na grudi sa njima mu igre nikada dosta ne voli da imam odecu na sebi odmah je skida onda mi ljubi bradavice koristeci i jezik pritom ali ni to mu nije dovoljno vrlo brzo voli da predje na moju breskvicu kako je on od miloshte zove voli da je takne rukom a za to vreme ja samo uzivam ne radim nista osim...

I ti ne radis nista :roll:
 
Pa ovo je bruka sta radite sa svojim zivotima,osecanjima...
BOG rece da postujes bliznjega svoga kao samoga sebe i da ne trazite hleba preko pogace ali danasnji svet voli da prati modu Zapada..
Draga moja,obice ti se sve o glavu da neces znati gde se nalazis a ako ne tebi onda tvom pokoljenju
PROVERENO...
GORI U PAKLU
 
ko_igor:
Pa ovo je bruka sta radite sa svojim zivotima,osecanjima...
BOG rece da postujes bliznjega svoga kao samoga sebe i da ne trazite hleba preko pogace ali danasnji svet voli da prati modu Zapada..
Draga moja,obice ti se sve o glavu da neces znati gde se nalazis a ako ne tebi onda tvom pokoljenju
PROVERENO...
GORI U PAKLU
sta ima lose u tome sto devojka voli puno starije muskarce,vazno je da su osecanja iskrena
 
Udata:
Devilishgirl:
ljubi me strasno svuda ali to mu dosadi brzo pa mu ruke vrlo brzo skliznu na grudi sa njima mu igre nikada dosta ne voli da imam odecu na sebi odmah je skida onda mi ljubi bradavice koristeci i jezik pritom ali ni to mu nije dovoljno vrlo brzo voli da predje na moju breskvicu kako je on od miloshte zove voli da je takne rukom a za to vreme ja samo uzivam ne radim nista osim...
A sto cure da vas ja palim bezveze ako je vash neki impotentan!
Ma mozemo samo mi tebe da palimo :twisted:
Zamisli- mlad,jak,a nadasve vrlo potentan uvek i svuda! Pa kad me zgrabe te snazne ruke,nezno uzmu u narucje,odnesu do kreveta (ili vec gde treba),e onda pocinje uzivanje.
No dobro,za svakoga postojji po neko,zavisno od afiniteta.Zato,ako si zadovoljna time sto ne radis nista-samo napred :wink:
 
Anonymous:
Anonymous:
julijanau:
Anonymous:
Anonymous:
nista novo mene je sramota da kazem da sam godinama zaljubljena u djordja marjanovica,jer po godinama mogao bi deda da mi bude ali meni je prelep.NISI JEDINA EVO I JA SAM JOS GORA :wink:[/quote
da on je bas cool
a koliko ti imas godina? :shock:
26 :D
i moze da ti se svidja neko tako star,ne razumem zaista
pa eto moze :)
 

Back
Top