NEOBICNA

  • Začetnik teme LIKICA0000
  • Datum pokretanja
ja sam imala vezu dugu tri godine sa covekom 27 godina starijim od sebe.Bilo mi je prelepo sa njim,uzivala sam u svakom momentu.i sada kada bih ponovo vratila one godine bila bih sa njim.i dan danas kada se sretnemo ispricamo se kao najbolji prijatelji.zato zapamtite da za ljubav godine nisu vazne
 
mlohav ja bih se udala za njega i to sto pre samo da mogu da gledam u njegove oci da ga ljubim i da imam decu sa njim otkad sam ga ugledala on je sa mene jedini covek vredan toga da bude moj muz i onaj sa kojim zelim da imam decu ja volim njegovu licnost a u njegov q sam samo zaljubljena mada i njega ne volim nista manje ma volim ga celog i to strasno, strasno iNIKAD ne bih ucinila bilo sta sto bi moglo da njegove nasmijane oci ucini tuznim jer potrebno mi je da se smeju i uvek smeju i gledaju me a ja ionako samo u njima vidim sve ono sto trazim i zelim :D :D :D
 
jeste li to vi zaljubljene u ĐM ili u njegove pesme? ako ste u njega onda ste nekrofili.Čovek izgleda kao podgrejan leš ( govorim o fizičkom izgledu a ne o njegovom stvaralaštvu)
 
hazard:
jeste li to vi zaljubljene u ĐM ili u njegove pesme? ako ste u njega onda ste nekrofili.Čovek izgleda kao podgrejan leš ( govorim o fizičkom izgledu a ne o njegovom stvaralaštvu)
uopste ne izgleda tako kretenu jedan,jeste da je bolestan ali je jos uvek sexyyyyyyyyyy
 
Anonymous:
hazard:
jeste li to vi zaljubljene u ĐM ili u njegove pesme? ako ste u njega onda ste nekrofili.Čovek izgleda kao podgrejan leš ( govorim o fizičkom izgledu a ne o njegovom stvaralaštvu)
uopste ne izgleda tako kretenu jedan,jeste da je bolestan ali je jos uvek sexyyyyyyyyyy
DA STO JESTE JESTE IMA NESTO INTERESANTNO NA SEBI,GLEDALA SAM NJEGOV KONCERT I STVARNO SAM SE ODUSEVILA.MOJA KEVA JE BILA LUDO ZALJUBLJENA U NJEGA U SVOJEVREME. :wink:
 
DJORDJE MARJANOVIC???NAJBOLJI JE!NJEGOVE PESME SU NAJBOLJE,ALI NE SAMO PESME...I PORED SVOJIH GODINA I PORED SVEGA STO MU SE DESILO ON JE I DALJE NAJ SEXY MUSKARAC!NAJLEPSI JE,RADO BIH UZIVALA U NJEGOVOM ZAGRLJAJU!POZDRAV ZA SVE DEVOJKE KOJE SE LOZE NA NJEGA!
 
LIKICA0000:
JA NEZNAM STA SE DESAVA SAMNOM OBOZAVAM STARIJE MUSKARCE I TO NE STARIJE 10,15 GODINA NEGO 20-30 GODINA.STA VI MISLITE O TOME :lol:

:shock:
what's wrong with you child? Ako mozes reci tvoje godinice volio bi znati. To za mene nisu normalne cure. Znam da se mozes zaljubiti al' u 20-30 godina stariju osobu? Muahaha :cry: :cry:
 
chokolada:
Volis penzionere pa sta? :roll:
Meni je bezveze ali svako ima svoj ukus.

:lol: :lol: :lol:
onomad sam se bila nesto ozbiljnije razbolela, pa sam redovno visila po lokalnom domu zdravlja... ofaj, imala sam puno poznanika medju penzosima. Uvek bi se nasao neki bukač, ali i poneki fini koji bi me pustio preko reda.
Nadam se da te ne pale ti bukači, oni su verovatno nekada bili macho frajeri, pa kad im otkazala hidraulika ...
 
Udata:
Devilishgirl:
ljubi me strasno svuda ali to mu dosadi brzo pa mu ruke vrlo brzo skliznu na grudi sa njima mu igre nikada dosta ne voli da imam odecu na sebi odmah je skida onda mi ljubi bradavice koristeci i jezik pritom ali ni to mu nije dovoljno vrlo brzo voli da predje na moju breskvicu kako je on od miloshte zove voli da je takne rukom a za to vreme ja samo uzivam ne radim nista osim...
A sto cure da vas ja palim bezveze ako je vash neki impotentan!

E ne mogu da ocutim pa taman crkla :lol: :lol:

Pa seko znas kako kazu dok na ruci imas prst ne mora da bude cvrst, ali ovim se hm tese takvi kao taj tvoj. Ali tek kad rece da ti ljubi bradavicu koristeci i jezik, kuku lele kakve perverzije!!! :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vidi se da imas iskustva na pretek, ajd pricaj jos malo molim te ostalima sto vole , kako bih sad rekla, hm , da provere datum proizvodnje jelte pre upotrebe.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top