Додикова полиција малтретира караџићеву фамилију

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Припадници Специјалне јединице Министарства унутрашњих послова Републике Српске врше претрес у згради у Улици Вука Караџића у Палама.

Инфо | 17:30 27/03/2009 | Извор: СРНА

Испред зграде налази се десетак маскираних наоружаних припадника МУП-а.

Новинарима није дозвољен приступ у зграду, а очевици кажу да је претрес почео око 16.00 часова.

Портпарол Центра јавне безбједности Источно Сарајево Данка Тешић потврдила је Срни да се претрес врши у згради у којој живи Љубица Зелен-Керлета.

Керлета је сестра Љиљане Зелен-Караџић, супруге Радована Караџићa

Додик малтретира караџићеву фамилију уместо да реши економску кризу Републике Српске и да положи рачуне одакле му огромне паре за коју је себи купио вилу на дедињу. Није ни чудно што су пријатељи додик и тадић и обожавају дс, исти квислинги.
 
Додик малтретира караџићеву фамилију уместо да реши економску кризу Републике Српске и да положи рачуне одакле му огромне паре за коју је себи купио вилу на дедињу. Није ни чудно што су пријатељи додик и тадић и обожавају дс, исти квислинги.

Kako sad i Dodik kvisling? :dontunderstand:
 
Kako sad i Dodik kvisling? :dontunderstand:


A ljubo,ne znam kako je kod vas,ali ove nase "patriote" se kunu jos uvek u pokojnika...onog ispod lipe,znas na koga mislim..i na onog vaseg po poreklu,a naseg vojvodu..trenutno opravdano odsutan, na visegodisnjem odmoru u Hagu..svi ostali,kao i Dodik su sumnjivi do zla boga,jos ako saradjuju sa ovim izdajnicima i stranim placenicima koji su trenutno na vlasti u Srbiji..sumnje se jos vise pojacavaju...:mrgreen::mrgreen:
 
Kvislingi, a? :hahaha:

A kud se dede Jasenovac i slične stvari iz bliže prošlosti?

Квислинг значи да је издајник и ради за страну владу а не за народ којем управља. Додик и тадић испуњавају све карактеристике квислинга. Додик као кобајаги је проруски, уствари само је русима продао зато што запад није хтео да да ни стоти део што су руси давали, већину од тих пара нису срби у РС добили.

Што се тиче доказе за геноцид у Јасеновцу, све је за лову додик послао американцима. Идиотски је кезити се томе.
 
Poslednja izmena:
A ljubo,ne znam kako je kod vas,ali ove nase "patriote" se kunu jos uvek u pokojnika...onog ispod lipe,znas na koga mislim..i na onog vaseg po poreklu,a naseg vojvodu..trenutno opravdano odsutan, na visegodisnjem odmoru u Hagu..svi ostali,kao i Dodik su sumnjivi do zla boga,jos ako saradjuju sa ovim izdajnicima i stranim placenicima koji su trenutno na vlasti u Srbiji..sumnje se jos vise pojacavaju...:mrgreen::mrgreen:

Милошевић је био издајник али није увалио Србију у огромне дугове и није распродао Србију, као што је то случај са демонократима.
 

Back
Top