,,Poludela,, profesorka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

koca chemist

Domaćin
Poruka
3.216
Imam jedan problem od nedavno....Profesorka psihologije je stvarno cool zena(bila do pre dva casa)..U prvom polugodju smo samo jedared bili odgovarali kako treba posle nam je poklonila ocene za kraj prvog polugodja...Sada u drugom polugodju nam je podelila da predajemo i o5 smo lako dobili petice medjutim...Isprovocirana ponasanjem pojednih ucenika na casu naljutila se i pocela da proziva i pita sve od pocetka drugog plugodja(doduse skracivala nam je lekcije i samo neko treba da sedne da uci)i deli jedinice....A sada smo mi pomalo uvredjenji i uznemireni jer nam nije sve jedno jer smo do tada mirovali i zezali se a sada je potpuno nova profesorka....Kako se ophoditi u ovoj situaciji da je malo primirimo ipak je ona psiholog(nemojte samo reci da trebam za ponedeljak sad da sednem da ucim jer nemogu ima tacno 90 strana)Sta uraditi!?
 
Sta trebamo da kazemo...E oni su krivi njih pitajte nas nemojte....Gloopo je uostalom oni vec dobili 1-ice ostali su samo jos oni koji su dobili petice na predavanje(njih ce kako je rekla da ,,proreseta,, u ponedeljak)A medju njima sam i ja!:(
 
pobegni i u petak i sledeci ponedeljak dok se situacija ne stabilizuje ne idi na cas nisi lud da ucis 90 strana

ili bezite ceo razred i recite da ste revoltirani promenom u selektivnom ocenjivanju

a pre toga pokusajte da posaljete nekog kod nje da pripreti tim masovnim bezanijama ako se ne pronadje kompromis

Moj razred u srednjoj u ono vreme oko bombardovanja i Slobe za 4 godine srednje nismo skupili casova za jednu i slusali su nas profani ili to il ne idemo na cas

:P
 
Ccc...nama-su-svi-nastavnici-takvi...ako-ne-znas1...a-boli-te-za-neku-nastavnicu...a,sta-drugo-da-ti-kazem-osim-da-strebas...ne-mozes-da-joj-se-suprotstavis...
btw.Bas-ces-ti-balavac-tu-nesto-da-preduzmes...bez-uvrede,al-za-nju-to-jesi...

Verujem....Ovako je stvarno vrlo dobra zena...I vic pricai zezanje i sve...Ali kako je rekla preterali smo svi...Mada je delimicno to njena krivica i ona kao psiholog bi trebala to da uvidi...Nisam joj ja uperio pistolj u glavu i rekao nemojte da nas pitati nego nas pustite da radimo sta hocemo!
 
pobegni i u petak i sledeci ponedeljak dok se situacija ne stabilizuje ne idi na cas nisi lud da ucis 90 strana

ili bezite ceo razred i recite da ste revoltirani promenom u selektivnom ocenjivanju

a pre toga pokusajte da posaljete nekog kod nje da pripreti tim masovnim bezanijama ako se ne pronadje kompromis

Moj razred u srednjoj u ono vreme oko bombardovanja i Slobe za 4 godine srednje nismo skupili casova za jednu i slusali su nas profani ili to il ne idemo na cas

:P

Kakav kompromis sta da kazem?!Ja necu dolaziti na vase casove dok god vi ne ukinete o5 ispitivanje!?:thumbdown::thumbdown:
Niti mi da trazim da ne pita ali o5 trebala bi da uvidi da nas je pustila sa povodca i da sad nam je tesko da nadoknadimo to!!Kako 90 stra?!Jos sa smejanjem daje jedinice i i komentarise kako cemo na raspustu da ucimo psh!
 
ma samo glumi nedodirljivu

shibnite vi lepo 4,5 vezanih casova zajedno ima i kolache da vam spremi ne samo da ce da odustane od ocenjivanja

ne vole ni oni preteranu buku a tu moze da izadje na videlo da vas je drzala bez ozbiljnosti celo polugodiste a da se sad sveti i to ne moze tako..
 
Verujem....Ovako je stvarno vrlo dobra zena...I vic pricai zezanje i sve...Ali kako je rekla preterali smo svi...Mada je delimicno to njena krivica i ona kao psiholog bi trebala to da uvidi...Nisam joj ja uperio pistolj u glavu i rekao nemojte da nas pitati nego nas pustite da radimo sta hocemo!

Ufff...pa-ne-mozas-tu-nista...odgovaraj...i-kraj...msm,zena-se-promenila...ima-pravo-na-to...***...
 
Imam jedan problem od nedavno....Profesorka psihologije je stvarno cool zena(bila do pre dva casa)..U prvom polugodju smo samo jedared bili odgovarali kako treba posle nam je poklonila ocene za kraj prvog polugodja...Sada u drugom polugodju nam je podelila da predajemo i o5 smo lako dobili petice medjutim...Isprovocirana ponasanjem pojednih ucenika na casu naljutila se i pocela da proziva i pita sve od pocetka drugog plugodja(doduse skracivala nam je lekcije i samo neko treba da sedne da uci)i deli jedinice....A sada smo mi pomalo uvredjenji i uznemireni jer nam nije sve jedno jer smo do tada mirovali i zezali se a sada je potpuno nova profesorka....Kako se ophoditi u ovoj situaciji da je malo primirimo ipak je ona psiholog(nemojte samo reci da trebam za ponedeljak sad da sednem da ucim jer nemogu ima tacno 90 strana)Sta uraditi!?

tsk,
nije vam bilo dovoljno sto je bila dobra i poklanjala vam ocjene iako ima duznost da vas resheta,
nego ste morali da se ponasate kao stoka na chasu

sada cete morati da ucite kao i druge predmeta, kao sto ste i trebali od samog pocetka
ko vam je kriv.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top