SEX BEZ IKAKVOG OSECAJA...

MyWorld

Zainteresovan član
Poruka
295
E, ljudi pala mi je jedna luda tema na pamet. Dakle, zanima me... (pitanje se odnosi na devojke)... koliko puta ste imali neki seksualni odnos tek onako radi reda, a da niste mogli da dozivite orgazam. Je l je to kod Vas postalo kao neka uobicajena pojava, ili vam to pak nije normalno.

Meni je to po nekom mom misljenju van svake pameti, i to nikako ne mogu shvatiti. Jel se to dogadja svuda u svetu ili samo na nasem Balkanu?????
 
embarrassed.gif


smileyhug.gif
 
Poslednja izmena:
naravno da ima svuda
ako nećeš da se heftaš o tebi se misli i govori mnogo ružno (pogledajte temu o devojci koja ima 20 godina i još to nije uradil)
pa bolje da istrpiš malo drndanja pišice nego da ti strada ugled, zar ne?
 
E, ljudi pala mi je jedna luda tema na pamet. Dakle, zanima me... (pitanje se odnosi na devojke)... koliko puta ste imali neki seksualni odnos tek onako radi reda, a da niste mogli da dozivite orgazam. Je l je to kod Vas postalo kao neka uobicajena pojava, ili vam to pak nije normalno.

Meni je to po nekom mom misljenju van svake pameti, i to nikako ne mogu shvatiti. Jel se to dogadja svuda u svetu ili samo na nasem Balkanu?????

sta ti, uopste, putas?
da li smo imali seksualne odnose a da izostaje orgazam, ili da li smo se upustili u to tek rekreacije radi, bez osjecanja?
 
E, ljudi pala mi je jedna luda tema na pamet. Dakle, zanima me... (pitanje se odnosi na devojke)... koliko puta ste imali neki seksualni odnos tek onako radi reda, a da niste mogli da dozivite orgazam. Je l je to kod Vas postalo kao neka uobicajena pojava, ili vam to pak nije normalno.

Meni je to po nekom mom misljenju van svake pameti, i to nikako ne mogu shvatiti. Jel se to dogadja svuda u svetu ili samo na nasem Balkanu?????

pa,zar to ovde nije normalna pojava?

opet brkate ljubav i sex....ccccc....

ah,forumashi i osecaj.....de to ide zajedno....? missim....
 

Back
Top