ПРАГ: част жртава агресије НАТО на Југославију.

Kosmaj.cz

Obećava
Poruka
91
Срамота на чешке владе изговор у Београду
Праг - Ја сам се стидио представници Републике Чешке, а не на моју Представници
, Рекао је јуче на демонстрације у Прагу 10. годишњице НАТО бомбардовања Србије Јарослав Фолдына, председник удружења Пријатељи Срба на Косову, иако је критиковао Чешка подржавали напад против Србије, и признаје једнострано проглашена независност Косова.
Он је нагласио да је НАТО напала без мандата УН-а и објављивање независно Косово је једностраној промени граница на Завршни акт из Хелсинкија. Према његовим речима, у оутлауинг од НАТО-а и његове бивше наццелник Јавиер Солана би требао бити одговоран за ратне злочине. Фолдына подсјетио 2000 цивилне жртве бомбе, нестанак 300 особа, које су према Царла Понте уклонио власти, и питање да ли САД ће финансирати кризе на Косову за наркоста́т. Он је навео да се његови родитељи, за разлику од својих родитеља експрезидента Вацлав Хавел за 2. Светског рата, борио се против фашизма, те изразио увјерење да ће његов народ је народ Тополанек и Сцхуарзенберг, али да је потомак ТГ Масарыкова.
Окретање нову петицију за комора замјеници, представио Милан Јасс. Петицију осуђује бомбардовања Србије, једнострано проглашена независност Косова и његовог признавања Републике Чешке и позива на Чланова респективно. Влада је осуђен на ове акције, те за тестирање независност Косова међународног суда. У случају да се Влада не успе то да учини, они би требало да изрази га неповјерења. Јасс такође је указао на преглед бивши командант снага УНПРОФОР-Леуис МцКензиехо да не геноцид на Косову и спречити бомбардовања је лоша страна.
Професор Рајко Долецек НАТО позвао на, интер алиа, кршења међународног права и делује као хумани против злочиначког организацијом. Словенске одбора јануар Мина́р̌ прочитајте изјаву, чији садржај је био изговор за анти-српске стране кораке у Чешкој.
ФОТО - Карел Ружичке
25. Март 2009 (кру)















Љубав за љубав, оданост верност.
Т.Г. Масарыкова - Краљ Петар (1920 - увек)
 
Потпредседник парламента Филип је рекао да ће да иницира на првој седници акт којим ће да се повуче признање.

...pa češki parlament bil proti ..ali vlada uradila što uradila ..izdajnici naroda!

....sada su napolju... slava Bogu.
 
Ovo se desi kad hriscansku zemlju date muslimanskim varvarima.

Zanam šta se desi, bio sam dlole na KOSMETU. Video sam .. naše crkve, naše grobove. ..imali Srbija neke heroje .. to su srbi na KOSMETU. Bio sam u Velkoj Hoči, Orahovcu.. mnogo teško sa živi. Mi radimo pomoč da deca imaju olovke, ojke ..
Pitao sam sa zaminika ministra za KOSOVO i METOHIJU... zašto deca na KOSMETU nedobijaju knige za školu ? ... rekao sam ..gospodine KOSMET to nije priča za izbore, to je realnost. ... pa on mi kaže šta vi znate ..jeste inostranac. Ja idu 1 500 km da mogu malo da pomogu, ali oni su ... pričali ..pričali ..
 

Back
Top