zaradai do 5$ dnevno

W

wizard32

Gost
ZARADA MAIL-om

Zaradite i do 5$ dnevno
Ovde cu Vam pretsaviti kompanije koje placaju za citanje nihove poste.Ove kompanije placaju cekom .

Earnings2all.com

Placaju za citanje poste ,za klik na baner i za uclanjenje
Svi mejlovi vrede 4 cente I vise
1$ bonus za uclanjenje
70$ treba sakupiti za isplatu
3cente za svakog novog clana koji se uclani preko vas(referrall)
6 niovoa referrala:
1. nivo (to su oni koji su se uclanili direktno preko Vas)=16% od njihove zarade
2.nivo (oni koji su se uclanili preko vasih referrala)=10% od njihove zarade
3.nivo=5%
4.nivo=5%
5.nivo=3%
6.nivo=1%

Na dan 1.juna su imali 12,694 clana i isplatili su do sad 154.505$

Kako sve to funkcionise?

Kada otvorite link koji se nalazi na dnu stranice potrebno je da im ostavite Vasu email adresu i posle 5 minuta cu vam stici plavi link na koji treba da kliknete i dobice te obrazac koji treba da popunite.

Username=korisnicko ime koje ce te koristiti(valjalo bi da bude neko nepoznato jer je dosta vec iskorisceno)

Send mails to =izaberite site inbox

Za state izaberite N/A a u polje order upisite Serbia

Zip code =postanski broj Vaseg grada

Coutry =izaberite Serbia and Montenegro

Cekiraj te polja koja Vas interesuju(sto vise to bolje)

U polju gde pise select a payment metod izaberite check

Password= sifra koju ce te koristiti kada se prijavljujete(samo su slova i cifre dozvoljenje)
Confirm password= ponovo upisite istu sifru

Pritisnite dugme singup

Dobili ste obavestenje da je vas racun activiran I postoji link na kome pise log in.
Kada ga pritisnete otvorena je stranica na kojoj treba da upisete Vase username i password.Sada imate jednu tabelu na kojoj mozete da pratite statistuku Vase zarade i zaradu od referrala.

Gore imate sledece linkove

Earnings stat =to je ta tabela
Advertising stats=nebitno
Your inbox(neki broj)=koliko imate mailove
Referral links= linkovi na koje ce se preko Vas uclaniti novi clanovi
User acount info=podaci o vasem racunu
Gold membership=nebitno
Auto surf=nebitno
Pay2click=ovde imate banere na koje treba da kliknete
Pay2singup=baneri preko kojih treba da se uclanite
Log out=izlazak sa racuna

Sta dalje?

Dodajte sad tu adresu u favorite links(omiljene lokacije)!
Posetite opet tu lokaciju posle 24h i nacice te u Your inbox nekoliko mailova.
Kliknite na neki mail i otvorice Vam se novi prozor sa nekoliko plavih linkova.
Kilknite na prvi link i otvorice Van se novi prozor u kome na samom vrhu pise koliko cete novca zaraditi i koliko vremena ne treba da napustate sajt.
Vi naravno nemorate celo vreme gledati taj sajt vec se mozete baviti i nekim zanimlivijim stvarima ali posle nekih 30sekundi do 1 minuta
treba da pogledate da li tu gore pise Thank you i tada je na vasem racunu dodata odrecena suma novca.Sad treba da se vratite u onaj prozor gde su plavi linkov i da pritisnete neki drugi link koji ce Vas opet prebaciti u onaj treci prozor i opet ce pisati koliko cete novca zaraditi i koliko vremena ne treba da napustate sajt i sve tako dok ne potrosite sve linkove a tada se vratite u onaj prvi prozor i pritisnite drugi mail pa ce te opet imati svezih plavih linkova.
Kada potrosite sve mailove izbrisite ih sa sajta i cekajte druge.Na ovaj nacin moci ce te da zaradite i do 5$ dnevno.

Za sva dodatna pitanja kontaktirajte me na zodumil@genije.com

REGISTRACIJA

NIKAKO NE OTVARAJTE DVA ILI VISE RACUNA SA ISTOG KOMPIJUTERA
 
Moram Vam reci da sam upao u minus 32$ jer su me prvalili da samo ucitam stranicu i cekam da vreme istekne a nista ne radim.Savetujem da kad se otvori stranica kliknete na bar jedan link i nece biti nikakvih problema.Pozdrav
 
Sta ces bre da radis sa tolikom parama? Jel' mislis da si ti najpametniji? Koliko ih se samo javlja sa tim bistrim idejama?
Ako neko zeli vec da proba kako to radi sto bi tebi bio refferal, sto sam da ne ode na site i tamo se prijavi?
Svaki dan novi bizMismen na ovim stranicama.
 
Prvo da saopstim svojim dragim referalima da se paze jer podmecu i neke linkove koji Vas bace u minus ali iznad svakog takvog linka stoji upozorenje.Pre nego sto kliknete na link pogledajte da ne stoji upozorenje da ce te biti u minusu,samo taj link preskocite a sve ostalo je u redu.Nazalost opet sam naleteo na takav link ali sam sam kriv jer je lepo stojalo upozorenje ali ja ga nisam procitao nego sam samo kliknuo.Sada sam u minusu 84$ i ne mogu da ugasim racun nego moram da cekam 7 dana da me sami obrisu pa cu posle iz pocetka i uclani cu se preko mog prvog referrala miloshjan

A sad da odgovorim ovom bilmezu! Zasto bi se ljudi uclanjivali direktno preko sajta kad im je bolje da se uclane preko nekoga jer tako ne samo sto pomazu u ovom slucaju meni nego ako se ne uclane preko nekog kasnije ne mogu da nadograde svoj racun.A tebi naverni Toso preporucujem da malo izgooglas nase sajtove koji se bave promocijom takvih firmi pa ces videti da nisam ja jedini koji tako zaraduje pare.
 
Anonymous:
Sta ces bre da radis sa tolikom parama? Jel' mislis da si ti najpametniji? Koliko ih se samo javlja sa tim bistrim idejama?
Ako neko zeli vec da proba kako to radi sto bi tebi bio refferal, sto sam da ne ode na site i tamo se prijavi?
Svaki dan novi bizMismen na ovim stranicama.

Kol'ko znas tol'ko pricas!
 
Ne mogu da verujem,ali stvarno su mi oprostili i vratili moj racun sa -82$ na +18$.

Poslali su mi mail i rekli da mi ovaj put oprastaju ali
da se pazim jer ce biti jos zamki.

Stvarno su strava!
:P :P :P
 

Back
Top