функционер 64 жупаније протеран из србије

Функционер покрета 64 жупаније коју се залаже за независност Војводине,ухапшен је на граници са Србијом,и приведен у станицу милиције где му је уручено решење о протеривању из србије на 2 године.

Ja bih ga strpao u tamnicu.
 
Oni se zalažu za autonomiju da Mađari dobiju svoj entitet u Vojvodini, a da Vojvodina bude u konfederalnom savezu sa Srbijom.

Čitao sam njihov program.

64 županije se zalažu za obnovu onog teritorijalnog starusa koji je postojao u Austro-Ugakoj, tj da Vojvodina bude "južni deo". Dakle ne za autonomiju već za pripajanje Vojvodine Madjarskoj. Sad šta su napisali ne znam, ali znam štau meni pričale neke Madjarice. A mene Madjarice do sad nikad nisu slagale...tako da verjte onom ko zna znanje.
 
64 županije se zalažu za obnovu onog teritorijalnog starusa koji je postojao u Austro-Ugakoj, tj da Vojvodina bude "južni deo". Dakle ne za autonomiju već za pripajanje Vojvodine Madjarskoj. Sad šta su napisali ne znam, ali znam štau meni pričale neke Madjarice. A mene Madjarice do sad nikad nisu slagale...tako da verjte onom ko zna znanje.
ти скачеш сам себи у уста.па јесу ли за одвајање или не?
 
64 županije se zalažu za obnovu onog teritorijalnog starusa koji je postojao u Austro-Ugakoj, tj da Vojvodina bude "južni deo". Dakle ne za autonomiju već za pripajanje Vojvodine Madjarskoj. Sad šta su napisali ne znam, ali znam štau meni pričale neke Madjarice. A mene Madjarice do sad nikad nisu slagale...tako da verjte onom ko zna znanje.

Sad ti meni zamazuješ oči. Valjda ja znam šta sam čitao. Imam u rašunaru njihov program.

Suština iz njihovog programa:

"Omladinski pokret 64 županije" smatra da je potrebno i "da severni deo Vojvodine, na kojem 70 odsto stanovništva čine manjine, postane regija". Ova teritorija za nas, kako piše u pamfletu u kojem se nalazi i zamišljena karta Severne multietničke regije, predstavlja Južnu, a za srpstvo Severnu multietničku regiju. Bilo kako bilo, naš zajednički interes je da naša rodna gruda procveta, odnosno ekonomski ojača. Dalje se navodi: "Zbog toga Severna multietnička regija, čije bi sedište bilo u Subotici, bila bi pravno uređena kao federacija, i to u skladu sa etničkom proporcijalnošću, a sastojala bi se od javnih uprava (opština) koje bi bile usaglašene prema Sporazumu iz Kopenhagena".

Oni se ne zalažu za ovo što ti nama pričaš, već za ono što piše u programu.
 
Sad ti meni zamazuješ oči. Valjda ja znam šta sam čitao. Imam u rašunaru njihov program.

Suština iz njihovog programa:

"Omladinski pokret 64 županije" smatra da je potrebno i "da severni deo Vojvodine, na kojem 70 odsto stanovništva čine manjine, postane regija". Ova teritorija za nas, kako piše u pamfletu u kojem se nalazi i zamišljena karta Severne multietničke regije, predstavlja Južnu, a za srpstvo Severnu multietničku regiju. Bilo kako bilo, naš zajednički interes je da naša rodna gruda procveta, odnosno ekonomski ojača. Dalje se navodi: "Zbog toga Severna multietnička regija, čije bi sedište bilo u Subotici, bila bi pravno uređena kao federacija, i to u skladu sa etničkom proporcijalnošću, a sastojala bi se od javnih uprava (opština) koje bi bile usaglašene prema Sporazumu iz Kopenhagena".

Oni se ne zalažu za ovo što ti nama pričaš, već za ono što piše u programu.

ej nemoj da me zahebavas,zna se gde to vodi.satro regija.malo sutra:thumbdown:
 
Katastrofalan potez. Trebalo je da ga u Srbiji osude i strpaju u tamnicu. Ovako je na slobodi.

Netačno. Onda bi ga proglasili za mučenika, pa bi bilo ono, ljudska prava i sra*a, i dobio bi na publicitetu.

Ovako, marš napolje, za primer drugima. Pa sad nek je gowana negde drugde, a ne u državi čiji je građanin i čiji lebac jede.
 
Netačno. Onda bi ga proglasili za mučenika, pa bi bilo ono, ljudska prava i sra*a, i dobio bi na publicitetu.

Ovako, marš napolje, za primer drugima

Grešiš, itekako grešiš.
Kakva crna ljudska prava, kad ih je savet evrope klasifikovao kao neonacističku organizaciju?

Treba u zatvor, da ga ciganski kriminalci siluju u boolju.
 
Grešiš, itekako grešiš.
Kakva crna ljudska prava, kad ih je savet evrope klasifikovao kao neonacističku organizaciju?

Treba u zatvor, da ga ciganski kriminalci siluju u boolju.

Danas svako gowno ima pravo da se pozove na Strazbur. Bolje je ovako, jer nema osnova za neko "jače" krivično delo, zatvor bi mu dobrodošao za publicitet
 

Back
Top