Mlade tate...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Videla sam temu o mladim mamama, pa sam pomislila da je zgodno da otvorim i temu o mladim tatama, koji se nama devojkama dopadaju.
Volim da sedim u parku i posmatram ih dok se igraju sa svojom decicom. Mnogo su simpatincni. Pomalo smotani, zarobljeni, tuzni, ali i vragolasti i nevaljali, kada mi prodju "da bi se decica igrala sa sekom". A ja kazem, da bih se igrala sa tatom. Onda se oni nasmese od uveta do uveta, a ako su sa nekim prijateljem onako se ponosno isprse. Posle toga mi neki ostave broj telefona, a neki dolaze u park u isto vreme da bi me ponovo sreli i javili mi se. Kada su sa svojim zenama, onda su malo hladni, ali cim odu sami sa decicom, odmah se opust. Neki u flertu sa mnom zaborave da imaju decu, pa ih ostave negde da se igraju po zbunuju ili kod konteinera. Ipak, ja sam brizna prema deci i mojim drugarima, pa krajickom oka motrim i na tu malu decicu, koja predstavljaju neku vrstu prepreke ka mojoj sreci, jer su im se ocevi ozenili za neke ljubomorne ostrokondze. Simpaticno mi je kada ih vidim da glume neke frajere. Kada prate modu, tako su slatki, a i kada puste malo stomacic i bradu mozda dva-tri dana. Iako se u njima vidi nagomilani ocaj, meni je to slatko. Cak i njihovi podocnjaci zbog neprospavanih noci. Neki me ne primecuju, tako da sam shavtila da su gejevi.
Sta mislite o mladim tatama? Ovo je pitanje za sve dame i gejeve, a mozda i momke koji ce tek da psotanu malde tate.

Ahhhh-ala-ti-sludjujes-muskarce...deca-kod-kontejnera???zaboravljena???:sad2:...strasno-sta-ti-radis...
 
biti otac je nesto najlepse u ljudskome rodu
naravno, zena koja nosi dete, koja radja i doji, je jos lepsi i najlepsi prizor koji postoji u prirodi i ljudskome rodu

Bravo!:hvala:
Ne znam zašto Pevačica misli da su jadničci, mislim... ima takvih, ali ne treba generalizovati.
Pevačica ili ima previsoko mišljenje o sebi, ili se možda zeza, a možda je i kriza srednjih godina, a ona solo... :think:
 
Krizu srdnjih godina ima moj decko. Ja nisam solo, a ocinstvo jeste lepa stvar. Ipak, ja ne idem toliko u dubinu. To je cisto estetsko pitanje. Slatki su i sta cu. Sigurno su i vama simpaticni, kada se onako pogube i ne znaju kako da ucutkaju dete, koje vristi li vristi.

@Georg_Faust: Ja imam izgradjene jako ozbiljne principe sto se tice prordice i kada se udam bicu poslusna zena, odana, posvecena porodici i deci. Izuzteno sam pobozna. Sada je to samo bezazleni flert.
 

Nikada se promeniti necu
probao sam, ali islo nije
kad pozovem moje drustvo staro
bolestan bi morao da pije

Ref.
Jos sam uvek onaj stari
jos me vreme pregazilo nije
sta je covek onoga trenutka
kad prestane da ljubi i pije

Nek se peva, veseli i ljubi
vino neka potocima lije
od kafana i od lepih zena
jos se niko umorio nije

Ref.

Takav bicu sve do sudnjeg dana
i da mogu, menjao se ne bih
da jos jedan poklone mi zivot
opet isto uradio sve bih


:((((
 
Pomalo smotani, zarobljeni, tuzni, ali i vragolasti i nevaljali, kada mi prodju "da bi se decica igrala sa sekom".
Iako se u njima vidi nagomilani ocaj, meni je to slatko.
Cak i njihovi podocnjaci zbog neprospavanih noci. Neki me ne primecuju, tako da sam shavtila da su gejevi.

biti otac je najgori posao na svetu.
strashno.
nema veceg uzzasa nego izvesti dete u park.
o, horora.

inache moj zet obozzava da vodi svoju cerku u park. kazze - ja mlad tata, one mlade mamae - chista interakcija.

inache, mrzim kad neko podjebava i pishe ovako glupave teme.
(ja sam inache gej tata. mnogo sam tuzzan i ochajan. chak sam se i zapustio malo, otkako sam otac i brada mi brzze raste.)
 
biti otac je najgori posao na svetu.
strashno.
nema veceg uzzasa nego izvesti dete u park.
o, horora.

inache moj zet obozzava da vodi svoju cerku u park. kazze - ja mlad tata, one mlade mamae - chista interakcija.

inache, mrzim kad neko podjebava i pishe ovako glupave teme.
(ja sam inache gej tata. mnogo sam tuzzan i ochajan. chak sam se i zapustio malo, otkako sam otac i brada mi brzze raste.)

Ja potpuno razumem i tvog zeta, a i tebe. Ipak, posto si gej tata, malo povedi racuna o svom imidzu, jer te niko nece primetiti od gejeva. A mozda postanes i strejt, ako se toliko ofucas.
Izvini, ne znam ti zeta, a mozda smo se bili i smuvali.

@MozdaAliNisamHteo: Eto, neko se slaze sa mnom.

@Anita91: Ako tebe niko ne muva, onda je to druga stvar, ali sta da ja radim, kad mi prilaze sami. I to sa tim malo zgusvanim forama (kako taj znalac rece iz Male Mostanice).


I oni sami se ofucaju sa tim forama za udvaranje i meni su ofucane, ali su toliko slatki da i ne primecujem te arhaizme.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top