Program za obogaćenje srpskog naroda

Da li je ovo dobar program


  • Ukupno glasova
    6
  • Anketa je zatvorena .

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.790
Evo sedoh malo, i sinula mi je fenomenalna ideja. Program za obogaćenje srpskog naroda. Ako Srbija ima oko 8 miliona stanovnika a Hrvatska 4 miliona ... Hrvatska ima oko 40 milijardi duga a Srbija oko 23 milijarde. Prostom računicom zaključujemo da Srbija do hrvatskog stepena zaduženja ima prostora da se zaduži još 57 miljardi.

Predlažemm Cvetkoviću i Dinkiću da (neka samo nađu gde za to ih plaćamo) se odmah zaduže recimo nekih 60 milijardi eura.

Srbija ima oko 8 miliona stanovnika. Ako podelimo 60 milijardi na 8 miliona dolazimo do cifre od 7500 eur po glavi. Pošto svako domaćinstvo ima po prosečno 4 člana, to bi iznosilo oko 30 000 eur po domaćinstvu.

Zatim treba doneti uredbu kojim država poklanja građanima te pare.

Kada dug od 60 milijardi dospe na naplatu država treba da proglasi bankrot.

A naša bi svaka kuća bila teža za 30 000 eura. Neke i više Boga mi.

I eto fenomelanog plana.

Ako Dinkić uspe da se uzajmi recimo 120 milijardi onda bi prihod po kući bio 60 000 !!! Eura !!!

Po svemu sudeći, i gledajući sadašnju planetu i globalnu ekonomiju sve ide u q... pa predlažem da se ovaj projekat što pre primeni dok u svetu ima para. A siguran sam da bi ekonomski efekat na Srbiju bio bolji od bilo kakvog "knjiškog" ekonomskog programa vlade !

Ovaj projekat sam smislio krajnje ozbiljno i molim da me ne prozivate za neozbiljnost. :D
 
Evo sedoh malo, i sinula mi je fenomenalna ideja. Program za obogaćenje srpskog naroda. Ako Srbija ima oko 8 miliona stanovnika a Hrvatska 4 miliona ... Hrvatska ima oko 40 milijardi duga a Srbija oko 23 milijarde. Prostom računicom zaključujemo da Srbija do hrvatskog stepena zaduženja ima prostora da se zaduži još 57 miljardi.

Predlažemm Cvetkoviću i Dinkiću da (neka samo nađu gde za to ih plaćamo) se odmah zaduže recimo nekih 60 milijardi eura.

Srbija ima oko 8 miliona stanovnika. Ako podelimo 60 milijardi na 8 miliona dolazimo do cifre od 7500 eur po glavi. Pošto svako domaćinstvo ima po prosečno 4 člana, to bi iznosilo oko 30 000 eur po domaćinstvu.

Zatim treba doneti uredbu kojim država poklanja građanima te pare.

Kada dug od 60 milijardi dospe na naplatu država treba da proglasi bankrot.

A naša bi svaka kuća bila teža za 30 000 eura. Neke i više Boga mi.

I eto fenomelanog plana.

Ako Dinkić uspe da se uzajmi recimo 120 milijardi onda bi prihod po kući bio 60 000 !!! Eura !!!

Po svemu sudeći, i gledajući sadašnju planetu i globalnu ekonomiju sve ide u q... pa predlažem da se ovaj projekat što pre primeni dok u svetu ima para. A siguran sam da bi ekonomski efekat na Srbiju bio bolji od bilo kakvog "knjiškog" ekonomskog programa vlade !

Ovaj projekat sam smislio krajnje ozbiljno i molim da me ne prozivate za neozbiljnost. :D

Како је теби тебра ,доброоооооооо
гласам за тебе
 
Evo sedoh malo, i sinula mi je fenomenalna ideja. Program za obogaćenje srpskog naroda. Ako Srbija ima oko 8 miliona stanovnika a Hrvatska 4 miliona ... Hrvatska ima oko 40 milijardi duga a Srbija oko 23 milijarde. Prostom računicom zaključujemo da Srbija do hrvatskog stepena zaduženja ima prostora da se zaduži još 57 miljardi.

D

Mislim da ti ta prosta racunica nesto nije dobra. 40-23=57 po tvome :D
 
40*2'-23=57 ;)

'- *2, jer Hrvatska ima duplo manje stanovnika, a išlo se na izjednačenje zaduženosti po glavi stanovnika, ne po glavi predsednika vlade. :hvala: Sledeći put čitajte pažljivije analize sagovornika.

Prasići ne znaju da računaju.

@Verbal_Kint
DA SE LIČNO UZME KREDA U INTESI ??!! PA GDE BRE DECA, NEZAPOSLENI, JADNI I UBOGI DA UZIMAJU TOLIKU KREDU !! ODAKLE KREDITNA SPOSOBNOST. A državi će da daju čim su Hrvatima dali :D
Otpada taj predlog !
 
Prasići ne znaju da računaju.

@Verbal_Kint
DA SE LIČNO UZME KREDA U INTESI ??!! PA GDE BRE DECA, NEZAPOSLENI, JADNI I UBOGI DA UZIMAJU TOLIKU KREDU !! ODAKLE KREDITNA SPOSOBNOST. A državi će da daju čim su Hrvatima dali :D
Otpada taj predlog !

Pa otprilike sa istog mesta odakle i premiloj nam domovini kreditna sposobnost da uzme 60 milijardi od MMFa... Zapravo, šta i ja serem :think: More 360 milijardi d'uzmemo! Kad je bal nek je bal!
 
А да се птикључимо Кини?
она има 1200 милијарди долара па када то поделимо на нас и на Кину
њима 600 милијарди нама 600 милијарди кинези лепо дођу у Србију а ми са кинтом у флукцојг и одемо на Бахаме
ево предлажем робота за новог Арсенија
 

Back
Top