Jel pojeftinila roba

gde si nasao taj podatak?:think:
U autobildu pise da je u Nemackoj alfa mito oko 19 000 osnovna

Gledao reklamu na RTL-u pre neki dan. Mozda neka akcija....ali u svakom slucaju i da je neka akcija, 10 soma je a kod Mishka 18.A kod Mishka znas kad ce akcija da bude??? Nikad.

A ne vidim i da su ostali proizvodi pojeftinili...eto Milka cokolada nije pojeftinila na primer..pa ona je iz EU
 
Poslednja izmena:
sos260309.jpg


sos, juce u mmlu

mada, mislim ako su u jabuci pametni mogu pola srbije da preuzmu pod svoje, samo da zapnu da rade dan i noc, imaju musterija vise nego robe
 
Kazu da smo imali goru krizu 90, nije tacno jer tada smo imali mnogo vise nacina da se spasimo od celokupne situacije i mnogo mogucnosti da se dopuni kucni budzet...sada mozemo da se slikamo. Ovo je sramota sto se radi. Jeste da je porez velik u drugim drzama ali ljudi hrana je svuda jeftinija nego kod nas! Sve je pristupacnije mi jos samo sto ne placamo vazduh koji disemo !pelene su jeftinije tri puta u nemackoj bre!!! i posle se pitamo sto nema beba...:roll:
 
Neznam bas... video sam ljude u jednom gradu, kupuju cigare na komad... Devedesetih su se kupovale na paklu. neznam sta se ovo desava?

Србија ће бити принуђена да уђе у сиву зону поново. И да ради не-легално. Али ту је наравно полиција, која ће то да санкционише. Тако да људи неће моћи да прехране своју децу. Проблем ће настати када уведу порезе на имовину. Неће то имати ко да плаћа. Онда им остаје једино физичко отимање, односно као у време комуњара, национализација.

Људе су навратили и задужили кредитима. То више нема ко да отплаћује нити могу да поднесу толики притисак. Мислим да ће БУНЕ ЖЕЛУДЦА да прораде. А оне су најопасније.

Баш ме занима како ће Б92 да извештава са будућих скупова, обзиром на то да ће на митинзима почети БАБЕ да се појављују којима су смањили пензије, до сада су стално говорили да демонстрирају МЛАДИ ХУЛИГАНИ, а сад да видимо ДА ЛИ ЋЕ БИТИ И БАБЕ ХУЛИГАНИ ???? :hahaha:
 

Back
Top