strasno me je pogodilo

Gost
Prilikom jedne raspravke,suprug mi je rekao kako ja njemu nista ne znacim u zivotu ama bas nista! To mi je govorio gledajuci me pravo u oci. Mozete li zamisliti kako mi je bilo u tom trenutku,osetila sam takav bol u grudima,doslo mi je jednostavno da nestanem,pobegnem sto dalje od njega,zgadio mi se istog momenta,srusile su se sve moje iluzije...

I pitam ja vas sada,kako moze neko ko je u jednom relativno stabilnom braku,ko ima u tom braku dva klinca,da jednostavno iz besa kaze : ti meni u zivotu nista ne znacis?
Ja to njemu nikad ne bih mogla da kazem...Neznam, ali ipak mislim da on mene ne voli...I jako mi to sve tesko pada. :cry: :cry: :cry:
 
Izvini što ću ovo reći ali možda to nije rekao u besu. Možda je prepirka bila povod da ti kaže ono što stvarno oseća. Mislim da ljudi to često rade. Verovatno to saznanje boli ali može biti i lekovito za tebe.
Ako neće on da te voli ima, sigurno, ko hoće... Zato stisni zube i teraj dalje!
 
neko ko..:
Izvini što ću ovo reći ali možda to nije rekao u besu. Možda je prepirka bila povod da ti kaže ono što stvarno oseća. Mislim da ljudi to često rade. Verovatno to saznanje boli ali može biti i lekovito za tebe.
Ako neće on da te voli ima, sigurno, ko hoće... Zato stisni zube i teraj dalje!

Nema leka apoteka,samo na to mislim,uzdisem i svaka me pesma pogadja,mnogo sam se razocarala.
 
neko ko...:
Anonymous:
...Ja to njemu nikad ne bih mogla da kazem...Neznam, ali ipak mislim da on mene ne voli...I jako mi to sve tesko pada. :cry: :cry: :cry:

Ne bi mu rekla (mogla reći) čak i ako bi to stvarno osećala ?!? Zašto?
Ne znam šta je u pitanju ali možda ti živiš u zabludi. Probudi se što pre...

Pa upravo u tome je poenta,ja to ne osecam,ja ga volim!!! I zato me toliko boli jer sam mislila da i on mene bar malo obozava ako nemoze bas da me voli :cry:
 
Ne razumem...Šta to znači?
Ja volim razočarenja, na neki uvrnuti način - neko će možda reći, ali mi ona pomažu da sagledam sebe kroz njih. Kada ne bi njih bilo šta bismo znali o sebi, između ostalog.
Treba puno hrabrosti, veruj mi, ali ja to tako radim.
On mi izgleda kao neko ko ili ne može da voli, što je gotovo nemoguće, ili voli neku drugu. Opet izvini za ove "šamare".
Nikad nije kasno za novi početak, nove ljubavi i neki novi život...
 
[quote="Anonymous
Pa upravo u tome je poenta,ja to ne osecam,ja ga volim!!! I zato me toliko boli jer sam mislila da i on mene bar malo obozava ako nemoze bas da me voli :cry:[/quote]

Znači ipak si bila u zabludi-moraš priznati.
Ali sada znaš na čemu si kada ti je rekao. Kao što rekoh to saznanje može biti lekovito za tebe.
 
neko ko...:
Ne razumem...Šta to znači?
Ja volim razočarenja, na neki uvrnuti način - neko će možda reći, ali mi ona pomažu da sagledam sebe kroz njih. Kada ne bi njih bilo šta bismo znali o sebi, između ostalog.
Treba puno hrabrosti, veruj mi, ali ja to tako radim.
On mi izgleda kao neko ko ili ne može da voli, što je gotovo nemoguće, ili voli neku drugu. Opet izvini za ove "šamare".
Nikad nije kasno za novi početak, nove ljubavi i neki novi život...

Znate sta,ja sam dete razvedenih roditelja i nemogu da dopustim da i moja deca prezive sve neprijatnosti,bol i tugu koju sam ja prezivela.Meni je kao detetu od 12 god. postavljen ultimatum, odnosno pitanje: sa kim bi zelela da zivis? Sa mamom ili tatom? I evo sad ste me rasplakali... :cry: To necu da uradim svojoj deci! Mom sinu je danas rodjendan a ja placem! U strasnoj sam depresiji...
Ujeo me je za srece i ako to za njega nema znacaja,meni se ta strasna recenica stalno vraca kao samar!
 
Polako samo polako...
Dvoje dece je iza VAS,pusti ove bolesne ljude koji predlazu svasta... Sedi i reci mu otvoreno sta i kako
ne dozvoli da se ponovi a ako ne sednes da pricas sa njim ponovice se. Puno zelja da ostvari i sve najlepse Vasem sinu zeli Igor,Vasoj celoj porodici takodje SVE NAJBOLJE
 
A ko kaže da deca moraju da sve to proživljavaju? Teško jeste ali ako su oba roditelja "normalna" i sposobna da se lepo, bez razračunavanja preko dece, dogovore oko svega toga onda je daleko lakše pregurati takvu situaciju. Mislim na razvod.
Ne znam!? Ja ne bih mogla da živim sa nekim ko me ne voli a naročito kada bi mi to rekao!!?
I kako se uopšte može voleti neko ko te ne voli?! Svaka čast ko može...Mislim da je tada u pitanju neka zavisnost o toj osobi a ne ljubav...
 
KOCHA1:
Polako samo polako...
Dvoje dece je iza VAS,pusti ove bolesne ljude koji predlazu svasta... Sedi i reci mu otvoreno sta i kako
ne dozvoli da se ponovi a ako ne sednes da pricas sa njim ponovice se. Puno zelja da ostvari i sve najlepse Vasem sinu zeli Igor,Vasoj celoj porodici takodje SVE NAJBOLJE

Hvala za ovo bolesni!? Odakle ti to?
Pa i ja imam iste želje prema dotičnoj i njenoj porodici!?
I ništa ne predlažem. Samo sam ukazala na svoj stav da se istini mora gledati u oči.
Ne bih dalje da se pravdam a naročito da odgovaram na ovakve proizvoljne i jadne komentare.
 
Bolesni ste za to sto mislite da je razvod stvar preko koje se moze preci i koja se moze tako lako resiti...
Ne moze se resiti jer su posledice trajne po osobe iz sastava porodice koja dozivi tako nesto...
Svi koji su predlozili razvod treba da se stide i zapitaju da li bi oni nesto slicno zrtvovali...ali iskreno
 
Mora da si negde između redova pročitao to o razvodu.
Ona koja je postavila temu je prva pomenula razvod a to samo znači da ona možda o tome razmišlja kao rešenju.
Oko žrtvovanja ne bih. Bojim se da ćeš mi zalepiti etiketu bolesne osobe...
A ti? Koga i šta bi ti žrtvovao, ako je uopšte ovde o tome reč :?: :?: :?:
 
ko_igor:
Bolesni ste za to sto mislite da je razvod stvar preko koje se moze preci i koja se moze tako lako resiti...
Ne moze se resiti jer su posledice trajne po osobe iz sastava porodice koja dozivi tako nesto...
Svi koji su predlozili razvod treba da se stide i zapitaju da li bi oni nesto slicno zrtvovali...ali iskreno

Mora da si negde između redova pročitao to o razvodu.
Ona koja je postavila temu je prva pomenula razvod a to samo znači da ona možda o tome razmišlja kao rešenju.
Oko žrtvovanja ne bih. Šta vredi iskreno kada ti začas zalepiš etiketu bolesne osobe...
A ti? Koga i šta bi ti žrtvovao, ako je uopšte ovde o tome reč :?: :?: :?:
 
KOCHA1:
Polako samo polako...
Dvoje dece je iza VAS,pusti ove bolesne ljude koji predlazu svasta... Sedi i reci mu otvoreno sta i kako
ne dozvoli da se ponovi a ako ne sednes da pricas sa njim ponovice se. Puno zelja da ostvari i sve najlepse Vasem sinu zeli Igor,Vasoj celoj porodici takodje SVE NAJBOLJE
Hvala!
 
neko ko...:
Mora da si negde između redova pročitao to o razvodu.
Ona koja je postavila temu je prva pomenula razvod a to samo znači da ona možda o tome razmišlja kao rešenju.
Oko žrtvovanja ne bih. Bojim se da ćeš mi zalepiti etiketu bolesne osobe...
A ti? Koga i šta bi ti žrtvovao, ako je uopšte ovde o tome reč :?: :?: :?:

Ja nisam spomenula razvod, jedino sam spominjala bol koji osecam u grudima i razocarenje...A na razvod nemogu ni da pomislim a kamoli da spomenem.
 
lady me:
LJudi u afektu svasta kazu jedno drugom a najcesce je sve to daleko od prave istine. I sama si rekla da mislis da on to ne oseca, verovatno imas razloga za to...

Vidi te , u trenutku kada je izgovarao te reci hteo je da bude jasan i ubedljiv. Zato je i ponovio dva puta da mu nista ne znacim ,naravno da ja ne posumnjam da on to izgovara u afektu nego pri cistoj pameti.E to je strasno, tu vise nema mesta sumnji dali on to oseca ili ne.
 
chokolada:
Ja mislim da bi ti trebala njega otvoreno pitati da li je to sto je rekao istina ili ne. Onda lepo i iskreno porazgovarajte o svemu, bio odgovor da ili ne!

Znate onu pesmu: Odem li uvenucu, ostanem li poludecu a tebi svejedno je itd...
Izbegava takve razgovore,kada i pokusam da dotakne tu temu on se naljuti i kaze mi da samo zvocam,da sam dosadna jer, eto to je proslo a ja samo hocu ponovo da zapocnem respravku.
Drugo, nikad nije voleo takva direkna pitanja poput-dali me volis? Samo bi cutao i zapoceo bi drugu temu.
 
ko_igor:
Bolesni ste za to sto mislite da je razvod stvar preko koje se moze preci i koja se moze tako lako resiti...
Ne moze se resiti jer su posledice trajne po osobe iz sastava porodice koja dozivi tako nesto...
Svi koji su predlozili razvod treba da se stide i zapitaju da li bi oni nesto slicno zrtvovali...ali iskreno
Igore jedno pitanje za tebe ali bez ljutnje ok...da li bi ti zivio u braku u kome nema obostrane ljubavi,i ako bi koliko bi to dugo potrajalo...deca rastu kad tad odlaze iz kuce roditelja i ja sam dete razvedenih roditelja i cesto ih upitam zasto su toliko dugo cekali sa razvodom...ja licno nemam lepa secanja na njihov zajednicki zivot i uvek sam se pitala kao dete"zar tako jedan brak izgleda,ako je to to onda ja nebi nikad da se udam jer je to grozno",posle njihovog razvoda sam se osecala super odjednom su obadvoje imali vremena za mene i tek tad sam osetila roditeljsku ljubav,sve do tada oni nisu imali vremena da mi je pruze bili su i previse okupirani svadjama i proveravanjima jedno drugog,to mi je bas bezveze.Mogu sad mnogi da kazu kako lupam gluposti i da sam mozda bolesna,ali sam osetila sve to na svojoj kozi.Moji su se razveli tek kad je meni bilo 13-est godina.Po mome je to suvise kasno,posto je ljubav izmedju njih nestala mnogo ranije i moja majka je dugo vremena mislila da ga voli ali nije to bila ljubav to je bila neka obaveza prema meni...Ja mogu svima da savetujem ako nesto ne ide i nestane ljubav nestaje i postovanje,ziveti sa nekim zbog dece je za mene glupost,deca jednog dana odlaze a gde ostajemo mi koji nismo voljeni,ostajemo pored osobe koja nas ne postuje jer nas u mladje dane nije ni volela,ja tako nebi starost da docekam,ruzno je cuti dal zene ili ljude nebitno koji u stare dane nazivaju svoje partnere pogrdnim recima,a to se desava kad tad deca kad odu tad trebaju bracni drugovi da pocnu sa nekim uzivanjem,putovanjima i tome slicno,kako to izvesti...Tebi licno bi preporucila da otvoreno porazgovaras sa svojim muzem.Tek tad ces da vidis koliko je bilo istine ili ne u njegovim recima,tek kad to saznas onda mozes da pocnes da razmisljas sta dalje i dali se zrtvovati isplati...???Mnogo ti srece zelim u svakom slucaju
 
Možda nije važno i unapred se izvinjavam na indiskretnosti, ali interesuje me koliko imate godina, koliko ste u braku, šta i gde radite i koliko vremena provodite zajedno?
Ustvari interesuje me uzrok i otkada je tako "ružno" između vas?
 
neko ko...:
Možda nije važno i unapred se izvinjavam na indiskretnosti, ali interesuje me koliko imate godina, koliko ste u braku, šta i gde radite i koliko vremena provodite zajedno?
Ustvari interesuje me uzrok i otkada je tako "ružno" između vas?

U braku smo vec 16 god.,on ima jednu od najodgovornijih funkcija u gradu, ja radim u jakoj firmi.Zbog njegovih obaveza slabo imamo vremena za sebe.A kad je slobodan tada spava, cita novine,ili radimo nesto zajedno oko uredjivanja dvorista,baste i tako to...
Posto ima malo slobodnog vremena, glupo je da ga ja bas tada kad,da kazemo odmara mozak,gnjavim ( po njemu ) dosadnim temama.Trudim se da nam taj deo dana bude prijatan,da ne stvorim nepotrebnu tenziju.Smatram da mi je mirnija glava kad ga po tom pitanju ne cackam.Verovatno gresim ali nemam zivaca za isterivanje pravde.Strasno sam osecajna i zato me je ta njegova izjava tada toliko pogodila.Sada se ponasamo sasvim normalno,nakon tri dana prisao mi je u krevetu normalno,kao da nikad nista nije izjavio sto bi moglo da nam razbije harmoniju.Tada sam mu rekla da kod mene ljubav i seks idu zajedno i da me je strasno povredio,medjutim nisam dobila nijedan utesan odgovor.Eto tako prolazi vreme i ja sve to nazivam MASKARADOM sto bi rekla Ceca.Stalno mi se vraca ta njegova izjava i tada se strasno lose osecam,kao neka izdaja,nisam pametna.Dali ga samo ja volim ili on jednostavno ne ume da mi pokaze da me voli neznam...
 

Back
Top