Sta raditi kad bivsi leci komplekse na vama?

Fantastica

Zainteresovan član
Poruka
120
Dakle, interesuje me da li se ovo jos nekom desilo. I sta biste uradili da vam se to desilo ili sta ste uradili ako vam se desilo? Moj bivsi (do kog mi je jos uvek stalo) jer sam se zaljubila, je pricao o meni da sam fuxa bez ikakvog osnova, da sam s njim u kombinaciji (a nisam)....Sve sto sam htela je da budem s njim ali posto on nije bio zainteresovan za vezu sa mnom i vratio se bivsoj bila sam odlucna u tome da ja i on zavrsimo svaku vrstu "kombinacije" i ostanemo u prijateljskim odnosima. I ostali smo. Redje smo se vidjali ali smo uvek bili ok, mislila sam da me gotivi, nikad se nismo ni vidjali sami...i odjednom cujem ovakvu pricu...i ne znam gde se nalazim...a i dalje gajim neke emocije bez obzira sto nema sanse da budem s njim...i sokirana na'ebem mu se mile majke preko telefona, naravno on pocne pricu ko ti je to rekao, to te neko laze - ono standardno sto muskarci izgovaraju kad se vade. A ja znam da me niko nije slagao. I naravno nisam mu poverovala, i sad sam jaaako povredjena, besna, razocarana i ljuta. Da li se jos nekome ovako nesto desilo? Kako biste vi postupili? :(
 
Dakle, interesuje me da li se ovo jos nekom desilo. I sta biste uradili da vam se to desilo ili sta ste uradili ako vam se desilo? Moj bivsi (do kog mi je jos uvek stalo) jer sam se zaljubila, je pricao o meni da sam fuxa bez ikakvog osnova, da sam s njim u kombinaciji (a nisam)....Sve sto sam htela je da budem s njim ali posto on nije bio zainteresovan za vezu sa mnom i vratio se bivsoj bila sam odlucna u tome da ja i on zavrsimo svaku vrstu "kombinacije" i ostanemo u prijateljskim odnosima. I ostali smo. Redje smo se vidjali ali smo uvek bili ok, mislila sam da me gotivi, nikad se nismo ni vidjali sami...i odjednom cujem ovakvu pricu...i ne znam gde se nalazim...a i dalje gajim neke emocije bez obzira sto nema sanse da budem s njim...i sokirana na'ebem mu se mile majke preko telefona, naravno on pocne pricu ko ti je to rekao, to te neko laze - ono standardno sto muskarci izgovaraju kad se vade. A ja znam da me niko nije slagao. I naravno nisam mu poverovala, i sad sam jaaako povredjena, besna, razocarana i ljuta. Da li se jos nekome ovako nesto desilo? Kako biste vi postupili? :(

to sto se lose osecas razumem...a sta da radis...samo nemoj da se zeznes da se opet negde, nekako, slucajno, samo jos jednom smuvas sa njim...cak ni posle 10 votki...
 
Bila sam korektnija prema njemu nego sto bi bilo ko bio. Ali nekim muskarcima je dovoljno da neces da budes u kombinaciji s njima pa te odmah nazovu fuxom...a to bi bila i da hoces.

jest mala, zivot je grozan, dok ne naucis neke stvari...kao na primer kloniti se iskompleksiranih idiota! da, svima se to desilo, desava se, desice se...samo bi bilo dobro sto pre da ga liferujes iz glave i zivota...na koji god nacin...
 
Dakle, interesuje me da li se ovo jos nekom desilo. I sta biste uradili da vam se to desilo ili sta ste uradili ako vam se desilo? Moj bivsi (do kog mi je jos uvek stalo) jer sam se zaljubila, je pricao o meni da sam fuxa bez ikakvog osnova, da sam s njim u kombinaciji (a nisam)....Sve sto sam htela je da budem s njim ali posto on nije bio zainteresovan za vezu sa mnom i vratio se bivsoj bila sam odlucna u tome da ja i on zavrsimo svaku vrstu "kombinacije" i ostanemo u prijateljskim odnosima. I ostali smo. Redje smo se vidjali ali smo uvek bili ok, mislila sam da me gotivi, nikad se nismo ni vidjali sami...i odjednom cujem ovakvu pricu...i ne znam gde se nalazim...a i dalje gajim neke emocije bez obzira sto nema sanse da budem s njim...i sokirana na'ebem mu se mile majke preko telefona, naravno on pocne pricu ko ti je to rekao, to te neko laze - ono standardno sto muskarci izgovaraju kad se vade. A ja znam da me niko nije slagao. I naravno nisam mu poverovala, i sad sam jaaako povredjena, besna, razocarana i ljuta. Da li se jos nekome ovako nesto desilo? Kako biste vi postupili? :(

ti pocni da siris pricu da je on impotentan, ili da mu je mali i da se zbog toga "leci" preko tvoje kicme...:mrgreen:
 
bas zato sto laje, a negira, treba uzvratiti istom merom....
ljudi obicno cine drugima ono sto bi njih bolelo, tj. polaze od sebe..bas tako

ma, kad kazem da polazim od sebe imam nesto drugo u vidu...
naime, ja se...ni tih sto laju, ni onih sto reze...ne bojim...no, to je druga prica...:rumenko:

sto se ovog tice; dovoljno je...sarmantno, diskretno...sve trepcuci
objasniti da...ni ti nista reci neces, posto on nista nije pricao, ali ako
ustanovis da jeste...ondaaaa....paaaa...i tako...zdravo, do vidjenja :per:
 

Back
Top