Kako najbezbolnije do 2,3 hiljade evra

Pozdrav svima. Postoji li neki kredit od drzave ili od banaka kojim mogu da kao privatno lice (ne kao firma) podignem 2,3 ili najvise 5000 evra?! Da bude sto manja kamata, da ne traze neku hipoteku i slicno. Hvala

Zavisi cime se bavis kao privatnik ali tesko da ces nesto izvuci bes hipoteke , ziranata i tome slicno. Pogotovo uz povoljne kamate . Jedino preko ministarstva gde su kamate 3 do 5 % ali moras da podlezes odredenim kriterijumima . Tamo se obicno dobija po babi i stricevima . Kreni od banke do banke pa vidi sta ti najvise odgovara .
 
pa vidi u pro kredit banci.. mislim verovatno imash neki plan kako to da vracas pa im izlozi mozda je ipak ubedljivo

Ni pro kredit banka nije sto je bila .Bilo pa proslo . Bes hipoteke nema ni dinar . Znam sigurno jer kod njih imam tri kredita . U aprilu mi dva izlaze pa sam hteo da uzmem ponovo ali bez hipoteke jok more . Skroz im se izmenila politika . Ove kredite sto imam sam takoreci dobio na izvolte , licna karta , por... resenje , reg... polj... gazdinstvo , potpisao dve menice i u roku tri dana pare bile na racunu . Azurni su da nepoverujes , a kamate koje trenutno imaju da sednes na dupe . Pa ko voli nek izvoli .
 
Hvala svima. Radim nesto oko poljoprivrede, ali nemam nista registrovano, treba mi novac da bih se razvio, pa tek onda da napravim firmu. Tako da sam mislio da uzmem kao privatno lice. Zaposlen sam jednoj firmi koja nema veze sa ovim za sta mi trebaju pare.

Dule otprilike smo u istom poslu stim sto se ja bavim stocarstvom . Greska ti je sto nisi registrovan ako vec imas zemlje . Nemoj me drzati za rec ali mislim da ti je dovoljno i jedno K J . Registrovano polj... gazdinstvo je jedan od uslova za dobijanje kredita u oblasti poljoprivrede , pogotovo ako ides na kredite sto daju ministarstva...najpovoljniji su . Ako si zaposlen u stalnom radnom odnosu mozes dobiti takode kredit bez obzira u koje svrhe ces ga iskoristiti . Uslovi su da imas jednog ili vise kreditno sposobnih ziranata zavisi o kojoj sumi se radi , posto opterecenje ziranta nesme da prelazi vise od 50% plate . I treca mogucnost da sastavis polj... gaz... izaposlenje ukoliko je to jos na snazi...ranije je bilo , kredit uzimas kao polj... a zirant si sam sebi . Na platu se stavlja administrativna zabrana koja je obezbedjenje kredita . takodje nesme da prelazi 50% plate . Nadam se da sam ti kolko tolko pomogao pa ti vidi sta ti najvise odgovara . Srecno .
 

Back
Top