zasto su panduri omrazeni?

S

S.S

Gost
to se pitam? Ajd da skontam zasto oloshi ne gotive pandure,inspektore i sl.?Ali zasto devojke?nisu valjda svi glupi k'o tocilo?Ja sam se skoro primila na jednog...mislim da je bio inspektor..nisam nikome smela da kazem
 
Milojko Vasic:
Armagedon:
Pazi sad:panduri su poceli mnogo da se k.urce i zbog toga ih vecina ne podnosi...
Ha. Čuj - počeli ! Kad su počeli ? Od pre par vekova. Ali, dobro, ako je gospojici dotičan dečko, onda je to policajac u službu građana, a ne pandur, drot, murija ...

ma ne momci ,ja to samo da pitam da li je neko od vas imao neprijatna iskustva sa njima ?Jeli stvarno istina da su takvi skotovi kada si na njihovom terenu?
 
Jutros smo nas dvoje išli u opštinu da završavamo neke administrativne poslove.
Pošto su nas (naravno) šetali od šaltera do šaltera i s kraja na kraj zgrade prolazili smo raznim hodnicima prolazima i katakombama.
Kad odjednom nađpsmo se u jednoj ovećoj prostoriji sa tri pandura (ne stariji od 22-3 godine) a preko puta njih postrojeno 6-7 cigana koji samo što se ne upišaju u gaće od straha. Svi su unezvereno gledali na sve strane osim u pandure.
Mladim policajcima se na licima i u pčima videlo da su spremni da ih isprebijaju bez mnogo pitanja i bez imalo samilosti. Videli su da smo mi - autsajderi tu i svaka priča je prestala. Mi smo morali da prođemo, tačnije sve smo se udarali nogama u dupeta da prođemo što brže i ja sam u prolazu jednom od pandura uputila zbunjeni osmejak i tek onda sam na njegovom licu videla trunku nelagodnosti zbog toga što je spreman da uradi, a što spoljni svet ne treba da vidi.
 
MISLIM DA JE U PITANJU VELIKA PREDARSUDA.ZBOG UNIFORME SU UVEK U CENTRU PAŽNJE PA MOŽDA ZBOG TOGA DRUGIM LJUDIMA DELUJU AROGANTNO.NIK0 OD VAS NIJE POMISLIO KOLIKO SU IZGUBILI NJAKAJUĆI SE DOLE NA KOSOVU,A SVI VIČETE DAJE KOSOVO VAŠE!ZASTO NA TO NE GLEDATE OVAKO:ONI SAMO RADE SVOJ POSAO SVIĐALO SE TO VAMA ILI NE!
:?:
P.S.PISE SE IDIOTI A NE IDIJOTI.TO SE UČI U NIŽIM RAZREDIMA OSNOVNE ŠKOLE.
 
r.d.:
MISLIM DA JE U PITANJU VELIKA PREDARSUDA.ZBOG UNIFORME SU UVEK U CENTRU PAŽNJE PA MOŽDA ZBOG TOGA DRUGIM LJUDIMA DELUJU AROGANTNO.NIK0 OD VAS NIJE POMISLIO KOLIKO SU IZGUBILI NJAKAJUĆI SE DOLE NA KOSOVU,A SVI VIČETE DAJE KOSOVO VAŠE!ZASTO NA TO NE GLEDATE OVAKO:ONI SAMO RADE SVOJ POSAO SVIĐALO SE TO VAMA ILI NE!
:?:
P.S.PISE SE IDIOTI A NE IDIJOTI.TO SE UČI U NIŽIM RAZREDIMA OSNOVNE ŠKOLE.


slazem se sa tobom,nas narod je pun razlicitih predrasuda.Nije da ih branim ali koliko puta je neko od nas ne razmisljajuci odvalio biser,i sam se to me smejao.Pa niko ne prica viceve na vas racun!!
 

Back
Top