РТС опет лупа!

Једино први део документарца је био ОК.
Јуче, други део, се појавио неки лик из војске који је причао како је 1999. (усред свега тога што се догађало на Косову) ошамарио неког зато што је рекао да има чланску карту СПС. Какве везе има то са бомбардовањем??
Данас се, видим, спомињу хладњаче.

Па ово је страшно! Срамота!

Ово је требало да буде документарац који би обележио десетогодишњицу бомбардовања а ови опет осули по Србима!
Онај јучерашњи видим да је опет потписан Филип Шварм који је већ правио документарце за РТС тог типа. Вероватно је уређивао и овај данашњи.

Неко (чини ми се Милан Николић) рече пре неки дан да после обележавања ове годишњице, Србија ће бити ближа НАТОу. Тад ми није било јасно шта је хтео тиме да каже, сад разумем.

:evil::evil::evil:
 
Једино први део документарца је био ОК.
Јуче, други део, се појавио неки лик из војсци који је причао како је 1999. (усред свега тога што се догађало на Косову) ошамарио неког зато што је рекао да има чланску карту СПС. Какве везе има то са бомбардовањем??
Данас се, видим, спомињу хладњаче.

Па ово је страшно! Срамота!

Ово је требало да буде документарац који би обележио десетогодишњицу бомбардовања а ови опет осули по Србима!
Онај јучерашњи видим да је опет потписан Филип Шварм који је већ правио документарце за РТС тог типа. Вероватно је уређивао и овај данашњи.

Неко (чини ми се Милан Николић) рече пре неки дан да после обележавања ове годишњице, Србија ће бити ближа НАТОу. Тад ми није било јасно шта је хтео тиме да каже, сад разумем.

:evil::evil::evil:

Ја тачно не могу да верујем, шта ****ју на РТС-у!
 
Цитат :

"После 87 година српска војска је изашла са Косова ....
Остварио се вишевековни Албански сан ...
Након 9 година проглашена је независна држава косово коју су признале скоро све чланице НАТО-а ..."

СРАМОТА !!!!!

Плаћајте овце претплату да би нас овим тровали !!!!!
 

Back
Top