Hocu da budemo prijatelji!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa mi kao imamo date..
on misli da je date...a meni dosadno...
i tako ja malo datujem, p acao...i uvek mi nekako bezveze..kao da sam coveka "zavodila"

:rumenko:

E da napomenem...necu nista sa njim i nista nije ni bilo, samo mi je ok da provodimo vreme zajedno kad mije dosadno...:mrgreen:
 
pa odnosi ne moraju da se definisu recenicom
mogu i ponasanjem
kazi lepo ok prijatelji smo,al sutra imam obaveze,i sve tako do 21. oktobra 2011. pa ako ti tad odgovara kafa mogu da te uglavim popodne,ha?ha?ha?

hahahha
otprilike tako i bude...
sad planiram da zakasnim oko pola sata..ustvari vec kasnim pola sata..

ako bih ga poljubila u obraz, jer je mio i dobar...ne bi to pogresno protumacio!!!:mrgreen::mrgreen:
 
taman sam 'tela da razvezem na temu... a onda vidim da ti u stvari treba savet kako da to saopstis... je l'? :think::roll:
To ne znam... imam takav slucaj, mislim pre koju god. je BAAASSS bilo aktuelno samo mi nikad niej eksplicitno rekao ali je , sto kazes, vristalo iz svakog njegovog postupka i izjave... svi su videli i trajalo je godinama... Sad, tj. odavno, mi je zaista super drug... ne osecam vise da me muva (valjda... ?!:per:) sad ima i devojku, godinama nije... Da je nekad trebalo bas eksplicitno da mu kazem to super si ti al' ne za mene... :lol: ne znam... svima oko sebe sam to govorila, zaista divan decko, i znam da bi me drzao k'o malo vode na dlanu al' sta da radim kad nema hemije... imala sam izjavu, drugovima "meni je prosto zao sto se on meni ne svidja..." (zao zbog mene :lol:) al' sta da radis... nikad me nije privukao u tom smislu...
Eto ipak sam se raspisala... :lol::hahaha::mrgreen::rotf: a nisam ti pomogla :whistling:;)
 
a jel nije to malo trulo?
ono kao, ja izlazila s anjim vec neko vreme...i sad odjednom...e necu...
mislim ja necu pa necu...nego kako da to prodje bezbolno?
po njega...jadnicka...mozda i oni pate ponekad?
:sad2:

..povedi nekog novog.. :mrgreen:
..mozesh sutra da ga pozovesh da vidish shta on misli o "vama"..
..ono, kazi mu: "treba mi drugarski savet".. :mrgreen:
..ako i tad ne ukapira, klepi ga diplomom.. :roll:
 
u je
kakva dilema
kako li je to opako kad si riba pa se lože na tebe a tebi dosadno..

što pristaješ na ne-dejtove na kojima ti je dosadno?
mislim, sa ljudima koji ne mogu da ti ponude dovoljno sadržaja da ti bude makar interesantno ako ne dovoljno da se naložiš..
i ključno pitanje, odakle ti potreba da to podeliš sa zajednicom?
no ok, imaš diplomu da ga klepiš... kad se opasno približi =I
 
"Ako nešto želim, onda u ovom trenutku želim veknu hleba rasečenu uzduž i napunjenu štapom čajne kobasice i kačkavaljem", kažem joj, ubrzo nakon što je prijateljica izrazila želju da odemo prvo na večeru, a kasnije "zna se", baš tako je rekla. Sedimo u kafeu, ona upiljila svoje plave, buljave okice u mene, i gleda kako snažno ujedam svoju ruku. Sišem kožu. Malje mi se lepe po jeziku i izazivaju mučninu.

"Trebalo je da depiliram ruke pre nego što smo došli ovde, ali ko će se toga setiti", kažem.

"Da, da", promrmlja ona nekako, gledajući me gadljivo.

"Uostalom čemu, sisanje kože ne daje nikakve rezultate. I dalje osećam jaku glad."

"Možda, kad bi sisao nešto drugo... nije ti lako", kaže, i kao nehajno popravlja svoj ionako preveliki dekolte.

"Nije mi lako. Nimalo. Mnogo je toga što me muči, nije glad jedina moja muka. Osećam bolove u umbalnom delu kičme, bole me i ramena , i zglobovi na obe ruke. Osećam i blagu pospanost i prve simptome umora. I brada me svrbi i nervira!", kažem

"I mene ponekad steže traka za kosu i neprestano me pecka... Tako bih je rado skinula i bacila, ali ne mogu, šef nam ne da", kaže.

"Poboljevaju me i oči... Boli me i moja pločasta gu-zica. Gu-zica je pesnikova supersenzorna zona, a pločasta gu-zica je njegova profesionalna deformacija", kažem.

Otvaram vilice i vadim ruku iz usta. Ama baš ništa mi nije vredelo sisanje, a ni izuzetno jakim ugrizom, nisam na kraju odgrizao ni parče kože, ni mesa. Isto sam gladan kao i pre, i željan da se na lep način ratosiljam njenog prisustva; što znači da će mi ponašanje i tekst sve više naginjati ka epici. Kada bih bio sit, verovatno bi se on naginjao više ka lirici, ali teško da će se njoj ikada nagnuti. Ne gledam da li sam raskrvario ruku. Prstima prelazim po bradi, itd, itd...

Poenta: ništa ne jedi najmanje dva dana pre, ako već ne možeš da izbegneš sastanak, ali večeru ne prihvataj ni za živu glavu. Ostani mrtva-gladna, počni da grizeš delove sebe, tako ćeš mu jasno staviti do znanja šta može da očekuje od osobe koja je tako surova prema sebi.

Posle toga budi bez brige, neće te više gnjaviti. :cmok:
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top