Uživajmo malo u kukanjavi žutih glasača na B92

# Definitivno je vreme za francuski metod: 1-2 miliona ljudi na ulice i raspisvanje vanrednih parlamentarnih izbora. HITNO: Od 2000-te godine nas svake godine uvode u EU - laž 2005 godine spoljni dug bio po Dinkiću 8,5 milijardi na današnji dan 19,5 milijardi a ni mostova ni auto puteva, privatizovano skoro sve što valja po rođačko-kumovsko-prodičnom sistemu, gde je novac od toga i sada još harač na plate!!!! Vreme je da Vam vidimo leđa gospodo i to HITNO!
(Vladan Jova, 26. mart 2009 15:41)
Vaš glas je zabeležen - hvala na trudu.
 
Ja im poslao ovo

Vlada radi odlicno....mislim da kruonim koracima ka EU idemo posto radimo sve kako su nam rekli.Kad stignemo tamo bice bolje.Samo da se strpimo jos malo.

Hahahahahaa!!!!

Tja, sa kilometar se vidi da je ironija... Ništa ti to nije RAZLIČNO od onih koji već postoje... Treba nešto stvarno afirmativno da napišeš... Kao: šta je raja, oćete ko kod Tite da ladite jaja, eksploatišete Infostan i živite zaštićeni ko beli medvedi. Ko je plaćo dobro mu je, a ko ima platu preko 12.000 i treba da plati, nije da će crkne za 720 dinara... nešto tako, uživi se u ulogu...
 
http://www.blic.rs/_komentari.php?id=85165&mode=view

Evo malo i sa sajta Blica......tamo i neki miting pominju u subotu.
Evo i par komentara

nikolic | Četvrtak, 26 Mart 2009. 20:09h

Sad verovatno treba da mi bude lakse sto sam nezaposlena, jer nema sta da mi se oporezuje, super. Taman dodje na isto.

Neca | Četvrtak, 26 Mart 2009. 20:01h

Gotovo je. Zvanično smo postali robovi. Tražili ste, gledajte.
jordan | Četvrtak, 26 Mart 2009. 19:57h

Ovakvih gluposti nije mogao ni da se seti SM sa ekipom. Ma sta pisem, sve je receno...
 
# Definitivno je vreme za francuski metod: 1-2 miliona ljudi na ulice i raspisvanje vanrednih parlamentarnih izbora. HITNO: Od 2000-te godine nas svake godine uvode u EU - laž 2005 godine spoljni dug bio po Dinkiću 8,5 milijardi na današnji dan 19,5 milijardi a ni mostova ni auto puteva, privatizovano skoro sve što valja po rođačko-kumovsko-prodičnom sistemu, gde je novac od toga i sada još harač na plate!!!! Vreme je da Vam vidimo leđa gospodo i to HITNO!
(Vladan Jova, 26. mart 2009 15:41)
Vaš glas je zabeležen - hvala na trudu.

Данашњи дуг је много већи од тих 19,5 млд...око 30...

"Неки" су кукали на Тита како се задуживао и да је,између осталог,то био разлог за распад привреде `90-их(што је лудачка небулоза од тврдње),али зато исти "неки" неће сада да виде како им је њихова клика донела више него дупле дугове од Титових, и то за далеко мањи период.

Једва чекам да видим сво "еманциповано" друштво "менталитета круга двојке" како се гуши у сопственим говнима...хахаха...:lol:
 

Back
Top