Srbija viče ... Rasime , spasi me !!!!!!

inagadadavida

Poznat
Poruka
9.864
Rasim Ljajic je dokazao po ko zna koji put , da je najpametniji politicar u ovoj bulumetni na vlasti , a bogami i opoziciji..............

Baja je, danas , kada su ovi mentoli iz vlade "velikodusno" odlucili da smanje broj ebenih ministarstava kojih srbija ima vise nego kina i rusija zajedno.......ladno izjavio da predaje svoje ministarstvo fckn mumiji , starcu Krkobabicu iz PUPSa od sto ljeta.........:hahaha::hahaha:

Samo sto mu nije rekao:" evo ti jos jedno miniistarstvo, stoko gladna, najedi se...":super:

Rasim je car........ja bi ga glasao za predsenika, umesto ovog slogiranog Bote......:ok:


BTW....da ne bi neko mislio da su ovi debili stvarno sami odlucili da smanje ministarstva, samo da kazem, da mi je kum javio kako su im ovi likovi iz MMFa zavrnuli yaya dok nisu procvileli kao civave..........poceli su nesto kao da se koprcaju, u fazonu , nije u redu da ostanu ljudi bez posla........ali, nakon zavrtanja mooda su naglo promenili misljenje
 
Poslednja izmena:
I ja bih za njega odmah glasala, bez razmisljanja. Najnormalniji ministar u Vladi i jedan od retkih casnih politicara.

:ok:

Jos jedan glas za Rasima.Covek radi svoj posao..

Uvek je radio dobro... Sećam se leto prolazim pored "pionira", rasim u Audiju, otvoren prozom, čovek se opuštenovozi BG-om, a ne ko slepci u vladi koji ne smeju da izadju među narod, već se kriju po mišjim rupama...


Kad smo već kod toga, gde je onaj idiot Velja-Selja, nešto ga nema ovih dana? Valjda neće da se kači sa pederima, :hahaha::hahaha:
 
Taj Rasim je jedan nesrecan covek cija je jedina funkcija da vec tri godine prica kako je na tragu Mladicu i kako samo sto ga nije sadzgao , i tako danima , mesecima i godinama a nema nikoga da mu drugarski kaze "dobro dokle vise ***** ti materina , cuti malo! " ili nesto slicno ,sve u svemu zao mi ga je u sta se upleo al sam je to hteo , a verovatno ni beneficije nisu male
 

Back
Top