Zasto lazete da bi dosli do seksa - vi koji to radite.

Eto_tako__

Početnik
Banovan
Poruka
3
Na jednom forumu sam otvorio temu tipa "Zašto lažete da bi došli do seksa - vi koji to radite" i naglasio da se odnosi na one koji to rade.

Odgovori su bili tipa: tema ti je glupa, pa ko to još radi...

Svakako, to "pa ko to još radi" mogla je da posvedoči čitava zbirka već postojećih tema na istom forumu, najverovatnije i većina tema, koje su bile naslovljavane ili "osmišljene" na ovaj način: "Cake za muvanje", "Šta da uradim da bi pala", "Kako da sakrijem/slažem/izmanipulišem dragi moji prijatelji, jadna ja" i sl.

Začudilo me je to što i pored činjenice da je većina tema (na skoro svim pdf Lj i S svakog foruma sa Ex-Ju) skovana na foru "dobijanja/davanja pokua za instrumentalno ponašanje" (u prevodu: komunikaciju sa ciljem da se neko slaže da bi... ili da se tuđa umotvorina pročitana na forumu nekoj devojci (od strane momka koji baš i misli da nije sposoban sam da smisli) podvali kao svoja itd.) i dalje je većina ljudi rekla da toga (laganja da bi se došlo do seksa) gotovo i nema, te da mi je tema besmislena i nerealna...

Da li je baš tako?
Ajde da vidimo kako će biti na ovom forumu:

Dakle,
tema:
Zašto lažete da bi došli do seksa - vi koji to radite?
 
Ko je bio u stanju da se registruje kao Etotako, jedna od najlepših žena koja je ikada hodila ovim ruralno-urbanim prostorima,
trebalo je da pobegne u najtamniji ćošak, pre nego što usmerim ka njemu svoju razornu seksualnu energiju. hahah

Kojatkin je bio u pravu. Nije on zalud pisao one manifeste, promućuran je on.
Samo, od njegove promućurnosti mi nemamo nikakve koristi.
Uostalom, ni od ono malo svoje promućurnosti nemamo nikakve koristi, zato stradamo.

Da se stradanje ne bi nastavilo, rešio sam da prvo je'bem, pa da onda... Ne, stvarno ne umem da lažem,
ali umem da uživam u njihovim srećnim okicama.
 
sa nekim zenskama je lako, ako stoje sa obe noge na zemlji i ne cekaju princheve u porsheima

ove pak druge (bezrazlozne princeze bez kredita) prosto zele da ih slazes

Uglavnom da bi se doslo do sexa cesto se laze zbog toga da bi se doslo do sexa

to oko laganja i kreveta je gordijev cvor

neke ne lazem ni slucajno makar sam nahebo izvuces poene na iskrenost i istinu
a neke moras da lazes hteo ne hteo jer ne zanima ih istina vec samo iluzija istine
 
ma daj vi mene zajebavate ovde,...

kako ti mozes da lazes neku ribu da bi dobio sex????????

ne kontam kakave vi to devojke muvate zarad sexa,...

sta kazes joj e imam Vilu i sa 3 bazena i bila mi je kuca u CRIBS na MTV i ona kaze :" Moze ajd da se jebedemo" :eek: jel to tako????????

Nije baš tako...padne tu i poneko pićence, mezence...ne ide seks na prazan stomak
 
Pa mozes da slazes vishe stvari ali moras da znas sta je lozi ako je lozi kinta izmislis milione ako je lozi znanje nastampas diplome i tako to zavisi sta je objekt pozude kod zenske onda te karakteristike sebi naduvas

mozes lazes da ti je veci nego sto jeste da si imao vise ili manje riba nego sto jesi svasta moze da se modifikuje shodno potrebama
 
Pa mozes da slazes vishe stvari ali moras da znas sta je lozi ako je lozi kinta izmislis milione ako je lozi znanje nastampas diplome i tako to zavisi sta je objekt pozude kod zenske onda te karakteristike sebi naduvas

mozes lazes da ti je veci nego sto jeste da si imao vise ili manje riba nego sto jesi svasta moze da se modifikuje shodno potrebama

'Aj' sve ostalo, ali to da je veći... Bar se to vidi, nije K balon, pa da ga naduvavamo po želji... ;)
 
normalna stvar ne samo ubedjivanje vec dokazivanje, opsena ma sve

nije da se bavim laganjem toliko koliko se razumem znam samo informativno

bolje prodjesh ako ne lazes, one koje zele da se lazu najcesce su lose u krevetu jer nisu realne i samozivne su i teske kao osobe preterano izrazeno zele da im se ugadja i smaraju nekim trivijalnim stvarima

nerealne su i to zrace svud oko sebe najbolje je sa takvim zenskama nemati uopste posla a ne zaplitati ih u lazi jer i nije neka nagrada cak i da ih slazes
 

Back
Top