Борба за Србију

john doe

Veoma poznat
Poruka
14.018
could-kosovo-join-the-eu-could-kosovo-join-the-eu.jpg


Јел' то овај бебац показује средњи прст? :lol:


Иначе, Далиборе, поздрављам твоје акције на страним сајтовима, и ја се трудим кадгод наиђем на нешто антисрпско да адекватно одреагујем.

Једино се надам да тамо никад не спомињеш "кривицу" Слободана Милошевића, као што многи раде, јер сматрам да изјаве тог типа могу само да нам штете тамо.
 
could-kosovo-join-the-eu-could-kosovo-join-the-eu.jpg


Јел' то овај бебац показује средњи прст? :lol:


Иначе, Далиборе, поздрављам твоје акције на страним сајтовима, и ја се трудим кадгод наиђем на нешто антисрпско да адекватно одреагујем.

Једино се надам да тамо никад не спомињеш "кривицу" Слободана Милошевића, као што многи раде, јер сматрам да изјаве тог типа могу само да нам штете тамо.

Ne, ne pominjem. Našu sramotu zadržavam za sebe. Samo se borim protiv napisa po kome smo mi po defaultu činili masakre i tako to... I uvek pljujem američke glupane koji lažu!

Kada tekst počinje ovako
The Serb Minority at risk

Massacred by the police and by the Serb-Orthodox minority, the Muslim Albanians compose 90% of the population of Kosovo. Many were saved by the UN armed intervention in 1999.

ja odgovaram ovako

dalibor - 2009-03-26 16:24:42

classic western lies....

"Massacred by the police and by the Serb-Orthodox minority, the Muslim Albanians "

There's no massacre or genocide at Kosovo.... This is lies of american and NATO propaganda machine, to approve meaning of senseless bombing of serbian civil targets. Serbia helped Albanians, to became a nation. Serbs was paying albanian scholarship, eletricity and infrastructure and give them a free land and tools for agriculture, after WWII. But, albanian terrorists was killing serbian minorities, woman, and children year after year, and also albanians and non albanians who decide to raise a voice against meanningless killing of civillians. Richard Holbruk legalise terorist at Kosovo, and USA give country to the exreme muslim and criminal organisation in Serbia. Now they try to proclaim victory and indepence.

"Thanx" americans for makin muslim terrorist base in my country, but remember one thing. These trained terrorists, maded and polished on Kosovo will kill americans all around the world. Al Kaida now operate on Kosovo with white-muslim forces trained on Kosovo , near the Bondstill NATO base.

I to je to :D
 
Poslednja izmena:
Pre pola godine sam na jednom USA političkom forumu pisao teme i poruke u ugroženosti Srba na Kosovu, o zločinima OVK, o Al Kaidi na Kosovu...
Baš sam se zdao u srpsku propagandu. Otvarao sam blogove na kanadskim i britanskim sajtovima..
Većinu Amerikanaca, Kanađana i Britanaca koji su to čitali sam uspeo da ubedim da su Srbi upravu a Albanci ne. Većina je zgranuta onim šta kosovske vlasti rade Srbima, a pre toga su imali mišljenje da su Srbi ti koji terorišu.

Ima jedna čudna stvar. Ovde na Krstarici me nazivaju izdajnikom, ustašom i šiptarom, zato što pišem o zločinima JNA, VJ i VRS.

Odustao sam da propagiram srpsku stvar na USA, CA I GB sajtovima, jer sam shvatio da nemam za koga to da radim. Za Srbiju u kojoj su većina oni kao manje zlo ili Olimpijakos, koji će posle da te najžešće ispljuju.

Dalibore, džaba ti sve to. Isti ti Srbi će da ti pljunu u lice. Znam iz iskustva.

Postoje neke patriote zbog kojih će da ti se ogadi otadžbina. Zbog takvih se sad smatram više Kanađaninom nego Srbinom.
 
Poslednja izmena:
Pre pola godine sam na jednom USA političkom forumu pisao teme i poruke u ugroženosti Srba na Kosovu, o zločinima OVK, o Al Kaidi na Kosovu...
Baš sam se zdao u srpsku propagandu. Otvarao sam blogove na kanadskim i britanskim sajtovima..
Većinu Amerikanaca, Kanađana i Britanaca koji su to čitali sam uspeo da ubedim da su Srbi upravu a Albanci ne. Većina je zgranuta onim šta kosovske vlasti rade Srbima, a pre toga su imali mišljenje da su Srbi ti koji terorišu.

Ima jedna čudna stvar. Ovde na Krstarici me nazivaju izdajnikom, ustašom i šiptarom, zato što pišem o zločinima JNA, VJ i VRS.

Odustao sam da propagiram srpsku stvar na USA sajtovima, jer sam shvatio da nemam za koga to da radim. Za Srbiju u kojoj su većina oni kao manje zlo ili onaj nesrećni Olimpijakos, koji će posle da te najžešće ispljuju.

Dalibore, džaba ti sve to. Isti ti Srbi će da ti pljunu u lice. Znam iz iskustva.

Postoje neke patriote zbog kojih će da ti se ogadi otadžbina. Zbog takvih se sad smatram više Kanađaninom nego Srbinom.


:ok: U potpunosti te razumem. Kad odeš preko, najbolje je držati se podalje od Srba, jer nama je lakše da pokrademo svoga, nego da mu pomognemo. Isto je i u Srbiji. Ti navedeni forumaši su samo primeri ili ilustracija. Ja svoju mini-kampanju radim godinama, ali to je moje moralno pravo i potreba, i to činim zbog svojih predaka i potomaka, a ne da bi nekom amerikancu pričao nešto, u šta on ne veruje - jer to nije bilo na TV-u.

Uzeo si primer olimpijakosa kao nekog ko će da ti pljune u lice. Doličan primer. Nedostatak obrazovanja, obraza, časti, intelekta, morala, cilja, i širokog vidika u kombinaciji sa frustracijama i zavišću. Ali to me ne brine, takvih je koliko hoćeš u Srbiji. Nije strašno to što pljuju, nego što ti iz zavisti brat Srbin podmetne nogu ili, još gore, zabode nož u leđa.... Na žalost, zato smo i ovde. Zato ja decu vaspitavam u kosmopolitskom duhu, pa nek biraju sami...
 
Poslednja izmena:
Pre pola godine sam na jednom USA političkom forumu pisao teme i poruke u ugroženosti Srba na Kosovu, o zločinima OVK, o Al Kaidi na Kosovu...
Baš sam se zdao u srpsku propagandu. Otvarao sam blogove na kanadskim i britanskim sajtovima..
Većinu Amerikanaca, Kanađana i Britanaca koji su to čitali sam uspeo da ubedim da su Srbi upravu a Albanci ne. Većina je zgranuta onim šta kosovske vlasti rade Srbima, a pre toga su imali mišljenje da su Srbi ti koji terorišu.

Ima jedna čudna stvar. Ovde na Krstarici me nazivaju izdajnikom, ustašom i šiptarom, zato što pišem o zločinima JNA, VJ i VRS.

Odustao sam da propagiram srpsku stvar na USA, CA I GB sajtovima, jer sam shvatio da nemam za koga to da radim. Za Srbiju u kojoj su većina oni kao manje zlo ili onaj nesrećni Olimpijakos, koji će posle da te najžešće ispljuju.

Dalibore, džaba ti sve to. Isti ti Srbi će da ti pljunu u lice. Znam iz iskustva.

Postoje neke patriote zbog kojih će da ti se ogadi otadžbina. Zbog takvih se sad smatram više Kanađaninom nego Srbinom.

Kakva gradacija..
Znaci to je put do antisrpstva..:)
 
Kakva gradacija..
Znaci to je put do antisrpstva..:)

Ništa nisi shvatio... Čovek se, ipak, borio z Srbiju. Činio je dobro u njeno ime. Trudio se.

Za razliko od njega, imaš Marsowca i ekipu koji se deklarišu kao Srbi, tj, velikosrbi, a u stvari, kradu od svojih, od svoje države, pljuju je i blate svoje sunarodnike i nikad im ništa ne valja u svojoj državi. Takav soj nečastivih je i doveo našu domovinu dovde i tu nema ništa patriotsko, samo uzimanje imena Srbije u pogana usta nije patriotizam.

Bolje je i borba na netu, nego laprdanje i lomljenje izloga. Pero je opasnije oružje od puške...
 
Овако се ја борим за углед Србије. Ово сам радио хиљадама пута.

http://www.cafebabel.com/eng/article/15841/could-kosovo-join-the-eu.html#comment-1754

Коментаришем лажи запада где год налетим, па ако помогне, добро је, а ако не, бар сам покушао.

Aferim tako i treba i ja isto gde naletim samo hvala bogu ljudi znaju i pre mene i sami Poljaci i Grci Rusi ,Rumuni i da ne nabrajam pa cak i dosta sveta iz zemalja koje su priznale Kosovo znaju i znaju da je to lose i kritikuju takve budalastine.
 
Овако се ја борим за углед Србије. Ово сам радио хиљадама пута.

http://www.cafebabel.com/eng/article/15841/could-kosovo-join-the-eu.html#comment-1754

Коментаришем лажи запада где год налетим, па ако помогне, добро је, а ако не, бар сам покушао.

lep nacin... inace i meni je to najadekvatniji nacin borbe, komentarisati lazi i iznositi istinu:hahaha::hahaha::hahaha:
citam na vestima da je kosovo i zvanicno primljeno u nekoj evropskoj istituciji, zaboravih kojoj. bice valjda nekih info povodom toga
 
Pre pola godine sam na jednom USA političkom forumu pisao teme i poruke u ugroženosti Srba na Kosovu, o zločinima OVK, o Al Kaidi na Kosovu...
Baš sam se zdao u srpsku propagandu. Otvarao sam blogove na kanadskim i britanskim sajtovima..
Većinu Amerikanaca, Kanađana i Britanaca koji su to čitali sam uspeo da ubedim da su Srbi upravu a Albanci ne. Većina je zgranuta onim šta kosovske vlasti rade Srbima, a pre toga su imali mišljenje da su Srbi ti koji terorišu.

Ima jedna čudna stvar. Ovde na Krstarici me nazivaju izdajnikom, ustašom i šiptarom, zato što pišem o zločinima JNA, VJ i VRS.

Odustao sam da propagiram srpsku stvar na USA, CA I GB sajtovima, jer sam shvatio da nemam za koga to da radim. Za Srbiju u kojoj su većina oni kao manje zlo ili Olimpijakos, koji će posle da te najžešće ispljuju.

Dalibore, džaba ti sve to. Isti ti Srbi će da ti pljunu u lice. Znam iz iskustva.

Postoje neke patriote zbog kojih će da ti se ogadi otadžbina. Zbog takvih se sad smatram više Kanađaninom nego Srbinom.

Zato si se okrenuo protiv Srbije, smatras osobe poput Natase Kandic objektivnim i sl.
Jednom recju-otisao si u drugu krajnost.
 
Овако се ја борим за углед Србије. Ово сам радио хиљадама пута.

http://www.cafebabel.com/eng/article/15841/could-kosovo-join-the-eu.html#comment-1754

Коментаришем лажи запада где год налетим, па ако помогне, добро је, а ако не, бар сам покушао.

Dalibore,

Ovo je za svaku pohvalu.
Ovo jeste jedan od vidova borbe za Srbiju, koji nam je trenutno na raspolaganju. Ne možemo očekivati da drugi progovore u našu odbranu, ako to mi sami prvi ne učinimo.

Bravo, majstore! :ok: Istraj!
 
Poslednja izmena:
Zato si se okrenuo protiv Srbije, smatras osobe poput Natase Kandic objektivnim i sl.
Jednom recju-otisao si u drugu krajnost.

Nisam se okrenuo protiv Srbije.
Ne smatram Natasu Kandic objektivnom, ali je svakako smatram objektivnijom od Seselja i ostale zlocinacko-sovinisticke kompanije.
Nataša Kandić je otkrila mnoge zločine koje su počinili pripadnici JNA, VRSK, VRS, MUPS i VJ.
Ona otkriva pojedince, ko je koji zločin počinio, i tako SKIDA KOLEKTIVNU KRIVICU SA SRBIJE i personalizuje je. Zato joj svaka čast!
Ratko Mladić je ratni zločinac, to je dokazano.

Problem je kad neko kaže da sam šiptar/ustaša/alijevac zato što kažem istinu (da je Ratko Mladić zločinac). Ako su Srbi takav narod da ne žele da se zločinci iz Srpskog naroda procesuiraju, sve zbog plemenske solidarnosti i u zločinu, onda ja neću da budem Srbin.

Ja se ipak nadam da pravi Srbi nisu takvi. Srbi su u dvadesetom veku najstradalniji narod na Balkanu, i baš zato u srpskom društvu moramo u korenu saseći sve izdanke nacizma, šovinizma i genocidnih ideja.
Ti i tebi slični me ubeđujete da su Srbi narod koji ne želi pravdu.
 
Poslednja izmena:
Nisam se ja okrenuo protiv Srbije.
Ne smatram Natasu Kandic objektivnom, ali je svakako smatram objektivnijom od Seselja i ostale zlocinacko-sovinisticke kompanije.
Nataša Kandić je otkrila mnoge zločine koje su počinili pripadnici JNA, VRSK, VRS, MUPS i VJ.
Ona otkriva pojedince, ko je koji zločin počinio, i tako SKIDA KOLEKTIVNU KRIVICU SA SRBIJE i personalizuje je. Zato joj svaka čast!
Ratko Mladić je ratni zločinac, to je dokazano.

Problem je kad neko kaže da sam ja šiptar/ustaša/alijevac zato što kažem istinu (da je Ratko Mladić zločinac). Ako su Srbi takav narod da ne žele da se zločinci iz Srpskog naroda procesuiraju, sve zbog plemenske solidarnosti i u zločinu, onda ja neću da budem Srbin.

Ja se ipak nadam da pravi Srbi nisu takvi. Srbi su u dvadesetom veku najstradalniji narod na Balkanu, i baš zato u srpskom društvu moramo u korenu saseći sve izdanke nacizma, šovinizma i genocidnih ideja.
Ti i tebi slični me ubeđujete da su Srbi narod koji ne želi pravdu.


Ja te ubeđujem u suprotno. Srbi žele pravdu, ali PRAVDU, a ne selektivne osude Srba, dok se Gotovina, Orić, Haradinaj i ostali krvoloci izvlače... Srbi ne veruju više nikome, jer su stavljeni u situaciju da, na kraju, ipak, nepravedno pate...
 
Виђала сам на страним блоговима и форумима наше који се као боре за истину, али нису пропуштали да нагласе кривицу Слободана Милошевића или признавали "и наше" злочине, тако да би добијали личне симпатије и на крају би се лепо здружили с странцима који пљују Србију и Србе, против нас који смо били мало жешћи и бескомпромиснији у осуди тог пљувања по Србима.

Не знам из којих побуда је писао "ti si kriva zbog mog piva" нити шта је тачно писао, чудно ми је да може да се окрене за 180 степени?

Мене, рецимо, НИШТА не може пореметити у мојим уверењима и чврстини моје љубави према својој земљи. И то ма где да се налазим на земаљској кугли.
 
Poslednja izmena:
Nisam se ja okrenuo protiv Srbije.
Ne smatram Natasu Kandic objektivnom, ali je svakako smatram objektivnijom od Seselja i ostale zlocinacko-sovinisticke kompanije.
Nataša Kandić je otkrila mnoge zločine koje su počinili pripadnici JNA, VRSK, VRS, MUPS i VJ.
Ona otkriva pojedince, ko je koji zločin počinio, i tako SKIDA KOLEKTIVNU KRIVICU SA SRBIJE i personalizuje je. Zato joj svaka čast!
Ratko Mladić je ratni zločinac, to je dokazano.

Problem je kad neko kaže da sam ja šiptar/ustaša/alijevac zato što kažem istinu (da je Ratko Mladić zločinac). Ako su Srbi takav narod da ne žele da se zločinci iz Srpskog naroda procesuiraju, sve zbog plemenske solidarnosti i u zločinu, onda ja neću da budem Srbin.

Ja se ipak nadam da pravi Srbi nisu takvi. Srbi su u dvadesetom veku najstradalniji narod na Balkanu, i baš zato u srpskom društvu moramo u korenu saseći sve izdanke nacizma, šovinizma i genocidnih ideja.
Ti i tebi sličnime ubeđujete da su Srbi narod koji ne želi pravdu.

Koji to mi?
I ko ne zeli pravdu?

Pitam ja sada tebe-gde je pravda za Srbe?
Ja jesam da se svako procesuira i kazni za zlocin koji je pocinio,
ali gde su oni i pravda za one koji su cinili genocid nad Srbima?

Sto se Natase Kandice tice, rekao si da je ona objektivna.
Osoba koja se bori za ljudska prava a pri tome to radi SELEKTIVNO nikada ne moze da bude objektivna.

Nemam ja nista protiv da se govori o zlocinima koje su Srbi pocinili ali neka se govori i o zlocinima nad Srbima.

O kolektivnoj krivici nesto- Teza da se zlocini individulaziju je samo demagogija.
Da je Milosevic docekao kraj sudjenja bio bi osudjen i ta presuda bi bila jedna od glavnih stavki
da se Srbiji nametne placanje odstete pred Medjunarodnim sudom pravde.
 
Ja te ubeđujem u suprotno. Srbi žele pravdu, ali PRAVDU, a ne selektivne osude Srba, dok se Gotovina, Orić, Haradinaj i ostali krvoloci izvlače... Srbi ne veruju više nikome, jer su stavljeni u situaciju da, na kraju, ipak, nepravedno pate...

Možda ti, ja i još par nas to želi. Ali pogledaj ove patriJotske forumaše (ovakvi su u većini).
Za njih je Ratko Mladić heroj, za njih je Milan Deronjić heroj, za njih je Milan Martić, za njih je Slobodan Milošević heroj...
Da li je pravdoljubiv onaj kome je Ratko Mladić heroj a Haradinaj zločinac? Nije, jer su i jedan i drugi zločinci!

A zar nisu?
 
:ok: U potpunosti te razumem. Kad odeš preko, najbolje je držati se podalje od Srba, jer nama je lakše da pokrademo svoga, nego da mu pomognemo. Isto je i u Srbiji. Ti navedeni forumaši su samo primeri ili ilustracija. Ja svoju mini-kampanju radim godinama, ali to je moje moralno pravo i potreba, i to činim zbog svojih predaka i potomaka, a ne da bi nekom amerikancu pričao nešto, u šta on ne veruje - jer to nije bilo na TV-u.

Uzeo si primer olimpijakosa kao nekog ko će da ti pljune u lice. Doličan primer. Nedostatak obrazovanja, obraza, časti, intelekta, morala, cilja, i širokog vidika u kombinaciji sa frustracijama i zavišću. Ali to me ne brine, takvih je koliko hoćeš u Srbiji. Nije strašno to što pljuju, nego što ti iz zavisti brat Srbin podmetne nogu ili, još gore, zabode nož u leđa.... Na žalost, zato smo i ovde. Zato ja decu vaspitavam u kosmopolitskom duhu, pa nek biraju sami...


Тачно тако и ја осећам!

Још једном - браво за Далибора! :D
 
Procitao sam ono sto ste napisali na prvoj strani i bilo je dovoljno da shvatim da ste obeshrabreni glupim potezima pojedinaca koji svoju zaostalost i nezanje a ponajvise svoju isfrustriranost lijece time sto napadaju one koji pokusavaju da se bore za nasu stvar svaka broba je dobro dosla.
Svaki glas je bitan svaki tekst je bitan svaki pridobijeni amer, evropejac ili neko treci za nasu stvar ( koja je i ispravna jer je utemeljena na cinjenicama , istoriji, pravdi, civilizovanosti) je korisna .
Ja mogu da ovim putem samo iskazem svoju bezrezervnu podrsku vasem trudu i odlucnosti da ispravljate nepravdu koja je mozda nekada napisana iz neznanja a ponekad iz predrasude i da vam kazem da izdrzite i da se neobazirete da cinicne i zlorade komentare
Vrlo dobor znate kakvi smo mi Srbi da najvise zla i mrznje imamo prema sebi samima
Da je tako pokazuju i ove brojne NVO organizacije i stranke ciji ciljevi su krajnje destruktivni po naciju po drzavu po nas same.
Nemoj da mislite da ste sami da nemate podrsku .

Ovo je za istinske borce za srpski stvar a ne za one po zadatku !!!!!
 
Poslednja izmena:
Možda ti, ja i još par nas to želi. Ali pogledaj ove patriJotske forumaše (ovakvi su u većini).
Za njih je Ratko Mladić heroj, za njih je Milan Deronjić heroj, za njih je Milan Martić, za njih je Slobodan Milošević heroj...
Da li je pravdoljubiv onaj kome je Ratko Mladić heroj a Haradinaj zločinac? Nije, jer su i jedan i drugi zločinci!

A zar nisu?

Ma da Shutz, ti si tu da nam otkrijes pravdu :roll:

Mani se vise tih fazona-patrioJtskih
 
Виђала сам на страним блоговима и форумима наше који се као боре за истину, али нису пропуштали да нагласе кривицу Слободана Милошевића или признавали "и наше" злочине, тако да би добијали личне симпатије и на крају би се лепо здружили с странцима који пљују Србију и Србе

E pa, ja nisam bio od tih.
Obaška što Milošević jeste bio zločinac, ali ga nikada nisam spominjao. Samo sam pisao tekstove o zločinima nad Srbima. Ljudi su za 180[SUP]0[/SUP] promenili svoje viđenje ratova na Balkanu, zahvaljujući mojim tekstovima.
Oni koji su mislili da su Srbi krivi za raspad SFRJ i da su Srbi pokrenuli nacionalizam, dokazao su nacionalizam i separatizam pokrenuli Hrvati i Albanci (MASPOK - Ustav 1974 - Albanski separatistički mitinzi osamdesetih, dolazak Tuđmana na vlast...).
 
Ma da Shutz, ti si tu da nam otkrijes pravdu :roll:

Mani se vise tih fazona-patrioJtskih

Pa naravno. Ja pišem na srpskim sajtovima o zločinima nad Albancima, Bošnjacima i Hrvatima, a na zapadnjačkim o zločinima nad Srbima.

U Srbiji se malo zna o zločinima nad Albancima, Hrvatima i Bošnjacima.
Na zapadu se malo zna o zločinima nad Srbima - na ove zločine sam se najviše skoncentrisao.
 
Ako su nacionalizam i separatizam pokrenuli Hrvati i Albanci zasto je onda Milosevic zlocinac?
Drugo,
ako si borac za istinu i pravdu zasto na temama o Kosovu nikada ne govoris o alb.separatizmu,
podrzavas Shiptare i zalazes se za nezavisan Kosmet.?!
 

Back
Top