Da su danas izbori, za koga biste glasali?

Glasao bih za

  • DS - G17+

  • DSS - NS

  • SRS

  • SNS

  • LSV - LDP

  • Manjine

  • SPS + kompanija


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Kao sto sam vise puta napomenuo........i danas, i ubuduce cu na svakim izborima, javno, pred clanovima komisije, ( partijskim stakorima svih boja ) , da nacrtam falus preko glasackih listica, i da to bude moj glas za buduceg agu srbije........

I kao sto ranije rekoh, nadam se da ce glasacki listici biti bar formata A4 , da mogu falus da im dam u prirodnoj velicini.........hvala......:ok:
 
Pa to je logicno, zar ne??

Koliko god ovde gajimo i mentole, cisto radi egzotike, da bi glasao na netu, moras biti bar koliko toliko pismen........a LDP glasove dobija od pismenih..........ostali se grebu po njivama i gorama nase zemlje ponosne:super:

Nije logicno,posto je cista glupost.

Uzgred ldp dobija glasove od manjina,tako da ovo ispada da su svi Srbi nepismeni.
 
Promenio sam političko mišljenje pa sam sada glasao za DS. Ipak mislim da DS najuspešnije balansira između zahteva glasača, države, EU, UN, očuvanja Kosova i sl.

Ne glasam više za LDP jer mislim da je suviše neumeren po pitanju priznavanja Kosova. A i nekako mi se rodila nada da možemo ipak šiptarima na fin način da hebemo kevu.

Sada kada se DS zaista pokazao kao državotvorna stranka, sada imaju i moj glas.

To je samo što se republike tiče. Na lokalu glasam za prave ljude a nikako po stranačkom opredeljenju.
 
Pa to je logicno, zar ne??

Koliko god ovde gajimo i mentole, cisto radi egzotike, da bi glasao na netu, moras biti bar koliko toliko pismen........a LDP glasove dobija od pismenih..........ostali se grebu po njivama i gorama nase zemlje ponosne:super:

..pa ne bi rek'o da je tako..recimo da oni drugi nemaju ni komp ni para da plate internet, shto neznachi da su nepismeni..jednostavno su prinudjeni da se snalaze nebi li jeli neshto danas..sa druge strane ovi imaju vishak vremena i para zato shto ih neko finansira da glume pamet srbije i kreiraju javno mnjenje..valjda po onoj da je 100 x ponovljena lazh -istina..samo..ne ide im bash neshto..:think:
 
Poslednja izmena:
Zasto mislis da ce koalicije biti takve?
Ivica i Toma se klackaju, idu kod onog ko vise plati.

SPS je proslost. Vec se na ovim poslednjim izborima videlo da bez sire koalicije ne mogu da predju cenzus. A s obzirom i na ispunjenje njihovog glavnog predizbornog obecanja a to su povecanje plata i penzija ne sumnjam da ce odlicno proci na sledecim izborima ukoliko izadju samostalno.
SNS je ono sto se zove pozeljna opozicija i nesumnjivi buduci koalicioni partner DS-a. Zivo me zanima kako ce objasniti biracima posle lokalnih izbora koaliciju sa tadicevcima, ldp-om, g17+, spo-om. ( A vec znam javice se Djuka da kaze kako to nema veze sa republickim nivoom :hahaha: )
 
SPS je proslost. Vec se na ovim poslednjim izborima videlo da bez sire koalicije ne mogu da predju cenzus. A s obzirom i na ispunjenje njihovog glavnog predizbornog obecanja a to su povecanje plata i penzija ne sumnjam da ce odlicno proci na sledecim izborima ukoliko izadju samostalno.
SNS je ono sto se zove pozeljna opozicija i nesumnjivi buduci koalicioni partner DS-a. Zivo me zanima kako ce objasniti biracima posle lokalnih izbora koaliciju sa tadicevcima, ldp-om, g17+, spo-om. ( A vec znam javice se Djuka da kaze kako to nema veze sa republickim nivoom :hahaha: )

neznam niti razmisljam o tome kako ce oni to objasniti sad me vise brine da Vucic ne slomi nogu dok plese :)

salim se . ja licno mislim da ce pokret socijalista preci cenzus tako da jos nije sve reseno .
 

Back
Top