NINDŽA RATNICI NA FOX-u

Gledam ja, zbog muza koji se odusevljava. Zanimljivo je, ali su komentatori najbolji. Steta za mornara sto nikako da uspe, juce bez veze ispao, a zamalo je i pobedio da nije promasio taster. Ali stvarno je jak lik :super:
Inace su mi najsmesniji likovi koji se takmice u odelu, tangama, kimonu...
 
jao naravno, samo nikako ne mogu uhvatiti kada je, pa gledam ako naidjem...

inace meni je bila najjaca situacija kada je na onome kada se odskoci na nesto sto je nalik na trambolinu pa se hvataju za mrezu neka devojka skakala i skroz umesto u dalj skoci u vis i bukvalno tik ispred sebe pod 90 stepeni na glavu upadne... :))) definitivno genijalno :)
 
Prava stvar za klince...propagira sport i zdrav život...komentatori su malo preagresivni, ali sigurno im prešlo u naviku od kečera...:lol:
...200x bolje od onih američkih debila koji skaču jedni na druge po ringu i šatro lome ruke...
Šteta što ne puste "Takešijev zamak"...isto japansko i slično onome što je postojalo 80ih u Evropi, a zvalo se "Igre bez granica"... Stariji se možda sećaju...
 
Prava stvar za klince...propagira sport i zdrav život...komentatori su malo preagresivni, ali sigurno im prešlo u naviku od kečera...:lol:
...200x bolje od onih američkih debila koji skaču jedni na druge po ringu i šatro lome ruke...
Šteta što ne puste "Takešijev zamak"...isto japansko i slično onome što je postojalo 80ih u Evropi, a zvalo se "Igre bez granica"... Stariji se možda sećaju...

E da......Takesijev zamak je tek ludilo.

 
Poslednja izmena:
abjs7t.jpg
 
Prava stvar za klince...propagira sport i zdrav život...komentatori su malo preagresivni, ali sigurno im prešlo u naviku od kečera...:lol:
...200x bolje od onih američkih debila koji skaču jedni na druge po ringu i šatro lome ruke...
Šteta što ne puste "Takešijev zamak"...isto japansko i slično onome što je postojalo 80ih u Evropi, a zvalo se "Igre bez granica"... Stariji se možda sećaju...
Secam se! :D Samo sto je u Takesiju bilo mnoooogo vise takmicara. Hehe... Komedija! :hahaha:
Gedam i ove nindza ratnike. Zanimljiva emisija. 1000x su mi zamimljiviji od ovih nasih reality show-ova i kvizova u kome prekopaju svaki deo tvog zivota.... :thumbdown:
 

Back
Top