Šta je najbitnije za srbiju.....???????

Mislim da je najvažnije da.....

  • Ratko Mladić bude hajduk još 100 godina

  • Kosovo je Srbija

  • da narod ima posla i para

  • da Miki pobedi u velikom bratu

  • da uđemo u EU

  • da budemo ruska gubernija

  • da neko najzad skine mrak Nataši Jovanović


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
za srbiju je najbitnije da se narodu srbije sa grbace skinu beogradski zuti lopovi i izdajice

kad bi nam se sa grbace skinuli ovi banditi sa vlasti - mi bi momentalno procvetali.

narod nije svestan koliko oni pokradu para drzavnih i koje su to stetocine i skakavci.

znaci anketa je nepotpuna
ban za dadu [kako rece torente]
inace bilo je dileme, ali sam dao glas za posao i pare. ne pare bez posla, vec posteno stecen novac i uzivanje u njemu
 
za srbiju je najbitnije da se narodu srbije sa grbace skinu beogradski zuti lopovi i izdajice

kad bi nam se sa grbace skinuli ovi banditi sa vlasti - mi bi momentalno procvetali.

narod nije svestan koliko oni pokradu para drzavnih i koje su to stetocine i skakavci.

Sto jes........jes.......da si u pravu , u pravu si............:think:
Mislis li da bi Natasha , Vjerica, i Mirchic bili bolji???:think:

Ili svima koji sisaju drzavnu sisu treba ye bati kevu, od portira u mesnoj zajednici do predsednika republike.........:evil:
 
Sto jes........jes.......da si u pravu , u pravu si............:think:
Mislis li da bi Natasha , Vjerica, i Mirchic bili bolji???:think:

Ili svima koji sisaju drzavnu sisu treba ye bati kevu, od portira u mesnoj zajednici do predsednika republike.........:evil:

Pa da nam dođe na vlast neko pošten, od silnog iznenađenja ne bi mogli da se snađemo, pa bi ga najvjerovatnije objesili na Terazijama...
 
Pa da nam dođe na vlast neko pošten, od silnog iznenađenja ne bi mogli da se snađemo, pa bi ga najvjerovatnije objesili na Terazijama...

Imali smo jednog i postenog i sposobnog.......al se usudio da nam kaze da treba da radimo........normalno, upucan je po starom dobrom srBskom obicaju.......:roll:

I posle nam drugi kriv........kakva smo stoka, dobro se i provlacimo:roll:
 
Za Srbiju je najbitnije da ljudi prestanu da budu kese koje idu okolo gledajuci kako nekog nesto da zahebu i kako da ucare na sitnicama ili kako da izvacare narod , mora da pocne neko da izvodi politicare da odgovaraju za svoja dela polozaje i akcije koje u ime naroda sprovode pogotovo oko pipkavih stvari sa narodnom kintom, ako ne to uskoro ce vec da se nadje neko ko ce po slobodnom nahodjenju da ih ubija..

korupcija je veci neprijatelj i od amerike i od albanije i od bilo koga cija spoljna politika je drugacija od nase

isto bi prilicno pogodno bilo da se Srbija ujedini sa Republikom Srpskom i da se srpske zemlje stave pod jednu zastavu i ime

Treba iskoreniti turbo folk kratko i jasno - kulturna cenzura - shta ima se beche tamo nemoralne beshtije gole ili do pola, losh uticaj na omladinu i svest - tzv bad rolemodel

Treba pohapsiti dilere narkotika

Treba ukinuti monopole i pritisnuti tajkune i chicha Gorije shto ih ima po Srbiji

Srbija ne treba da brza u EU niti da se izvlaci na suplje price ali opet i ne treba da se popusti ustupcima koji su u vazduhu poput Kosova ali ipak treba da ima humane zakone i odgovoran sistem

Nasa zemlja je bogata i moze da se samoizgradi ali treba pohapsiti lopove i treba ukinuti vrzino kolo da se na funkcije stize po stranackoj liniji umesto zbog sposobnosti i znanja

to sto sam vec napisao bi vec pocelo da popravlja natalitet jer vecina mladih ljudi niti zazire od dece niti je nesposobna ali nisu u takvom stanju svesti ko komshije da prave a da nije bitno ko ce to da hrani kako da ih obrazuje leci i podize od njih svesne ljude

To sve ce se jednom i desiti onda ce Srbija posle toga biti Najjaca mada smo i vec najjaci u okolini :)
 
У име СРС вам се топло захваљујем на бризи за колегиницу Јовановић али мислим да је последња ставка одавно регулисана. Ипак је важнији новац и радна места, а о Микију да не говоримо ...

i ko je taj heroj??? da mu se da neki bulevar ili sl. mislim da je zasluzio:worth::worth:
 

Back
Top