RTS 1

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
rts je jedna licemerna stranacka banda

800 miliona dinara koshta to smece gradjane Srbije svakog meseca

kako se dodje do cifre 800 miliona je kad pomnozis 2.000.000 porodica sa 400 dindzi pretplate
naravno prinudne pretplate zakachene uz struju kao bakshish konobarici za sminku
i onda + jajarske reklame + promocija politichkih kretena + strogo cenzurisano informisanje

tuzno je to dragi Horacije ali nauchili se svi da shalju racune ni za sta

ustvari nije nizasta

platis da ti operu mozak..
 
rts je jedna licemerna stranacka banda

800 miliona dinara koshta to smece gradjane Srbije svakog meseca

kako se dodje do cifre 800 miliona je kad pomnozis 2.000.000 porodica sa 400 dindzi pretplate
naravno prinudne pretplate zakachene uz struju kao bakshish konobarici za sminku
i onda + jajarske reklame + promocija politichkih kretena + strogo cenzurisano informisanje

tuzno je to dragi Horacije ali nauchili se svi da shalju racune ni za sta

ustvari nije nizasta

platis da ti operu mozak..
Овако бедан програм за ту лову. Тијанићу, напоље!:evil:
 
rts je jedna licemerna stranacka banda

800 miliona dinara koshta to smece gradjane Srbije svakog meseca

kako se dodje do cifre 800 miliona je kad pomnozis 2.000.000 porodica sa 400 dindzi pretplate
naravno prinudne pretplate zakachene uz struju kao bakshish konobarici za sminku
i onda + jajarske reklame + promocija politichkih kretena + strogo cenzurisano informisanje

Slazem se. Otima se narodu novac da bi se placale droljetine na RTS-u i razni majmuni.
 
Ja bio sve S1,S2 i S10 hahahhaha.......mada kad je bio rat bio na S1.....koje je to njesra tj zastarelo

Generalno, sranje je sve ovo što si nabrojao... Prevaziđena tehnologija...Ali ebiga, nismo imali drugo...
Žao mi je samo što nisam ispalio neki rafal iz prage... Sviđala mi se ta svetleća zmija ka nebu... Svaki treći metak svetleći...:D
 
Generalno, sranje je sve ovo što si nabrojao... Prevaziđena tehnologija...Ali ebiga, nismo imali drugo...
Žao mi je samo što nisam ispalio neki rafal iz prage... Sviđala mi se ta svetleća zmija ka nebu... Svaki treći metak svetleći...:D

Jedino je bruka vozilo na kome se nalaze S10....ono je stvarno do jaja
 
Ja prvi deo nisam hteo da gledam, vuklo mi je mnogo na politiku, ovo je bolje, sve sama svedočenja vojnika, rezervista i oficira...

Ок је било, општа места, али уз критику и Слобе и запада. Било је доста и о сукобима са ОВК 1998. Сутра је последњи део о сведочењима обичних људи, жртава... Биће преживели из воза са Грделичке клисуре, родитељи Милице... Патетика у принципу али вреди сваки део одгледати.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top