Srbija protivu pushenja - act one

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
U Kuršumliji prodaju cigarete na komad
Autor: Beta | Foto:Ilustracija | 25.03.2009. - 13:51


Na jednom kiosku u Kuršumliji od nedavno se prodaju cigarete na komad jer je tako, prema rečima vlasnika, bolja prodaja. Prodaja cigareta je na u tom kiosku u centru grada smanjena, pa je vlasnik odlučio da proba da prodaje cigarete na komad i to i skuplje i jeftinije marke.

Vlasnik tog kioska je izjavio da cigarete prodaje za tri dinara po komadu.
"Ljudi jednostavno nemaju novca da sebi priušte kvalitetnije cigarete. Kupuju po nekoliko cigareta, ali ima i onih koji kupe samo jednu. Na ovaj način se uglavnom prodaju skuplje marke, ali i one jeftine cigarete", kazao je agenciji Beta vlasnik kioska u Kuršumliji.

http://www.blic.rs/ekonomija.php?id=85183

Odlichno...josh malo pa ce i nikotin da se prodaje na gramazu.:super:
 
E, deco..........ne znate vi, ali to prodavanje pljuga na komad je postojalo jos onomad kada sam ja bio mali , i poceo da purnjam sa svojih 12 - 13 godina........:think:

Uzmes kintu za uzinu, pa u trafiku " dobar dan, dajte mi jedan "filter 57"...( jednu cigaretu)"

e, mladosti...........:worth:

Jel dado, jel su to one što su bile uvijene gumicom po 50 kom, pa ti lepo teta navadi.... hahahah
 
Tek sada cemo da pokazemo onim pederima iz EU, kako se jede korenje , ako treba, ali onako............ponosno.........:evil:

Ето, а када је то покојни проф.др Јован Рашковић још '89 предвидео сви га нападоше ...

И ето, Жути нас полако, али сигурно дотераше до тога ...

Него,
сад и није толико страшно,
долази пролеће,
још неки дан па ће стићи младе коприве,
зеље ...
Кукуруз је скоро џабе,
па кад навалимо на проју и качамак са зеленишем богатим гвожђем ...
Још ћемо и да се очеличимо и поправимо крвну слику ...

Ето како се Влада брине о здрављу становништва, а ми је нападамо ...
Срам нас било ...

(Онима за које се усваја Закон срам ће и да се види ...) :hahaha:
 

Back
Top