Posao vozaca kamiona

taxist

Početnik
Poruka
1
Bio bih jako zahvalan kada bi mi neko predlozio GDJE (tj.u kojoj spediciji) da konkurisem za posao. Imam C i E kat., nazalost bosanski pasos, njemacki govorim perfektno, engleski osnovno znanje. Iskustvo:1 god. na MB 1320 i 4 mj. na VOLVO FH 16. Cuo sam da je GST STADLER iz Austrije primao vozace sa EX-YU prostora i da sje sve to islo posredstvom nekih nasih ljudi, medjutim ne mogu da dodjem do tel. broja.preko neta sam nasao tu firmu i zvao sam njihov broj, medjutim niusta konkretno. pa eto ako neko moze pomoci.... ili neka druga spedicija... HVALA
 
Druze , Stadler ti je nuzno zlo iz razloga sto tu nema dobre zarade.
Moj kolega je tu vozio i bio se zajeo jer nisu htjeli da mu plate kaznu za koju je firma kriva, tako da je nekoliko mjeseci radio za kaznu. Inace za nas bosance slovenija je bila dobra dok nije nastupila ova kriza.
Sad je sve stalo i ako nemas radnu i boravisnu vizu za EU tesko ces sad da ih dobijes nemoj da te neko zavarava ili jos gore da ti trazi pare.
Ovo sve sto sam ti napisao je tako i jos da ti kazem da sam ja radio u Sloveniji a sad sam kuci na cekanju jer nema posla , pa cak imam velike probleme iz razloga sto tamo znaju za mene i zovu me da predjem u drugu firmu a zavod za zaposljavanje nece da odobri zato sto ima slovenaca nezaposlenih.
Pozdrav i obecavaju od jeseni da ce ici na bolje pa eto imamo se cemu nadati.
 
Da li treba nekome vozac kamiona,imam b,c i e kategorije,i 6 god iskustva.Imam nov pasos,medjunarodnu vozacku.Ako bi nekom trebao vozac,radio bih neko vreme i na probnom radu.Moj mail je :draskole@hotmail.com
Tel:0640562236.Nikola.
 
NUDIM POSAO VOZACA KAMIJONA U NJEMACKOJ. USLOV JE POSJEDOVANJE SLOVENSKOG DRZAVLJANSTVA I ZNANJE NJEMACKOG JEZIKA SAMO TAKO MOZEM COVJEKA LEGALNO ZAPOSLITI NARAVNO BEZ IKAKVE PROVIZIJE.

Pozdrav, procitao sam tvoju ponudu, nadam se da jos uvek vazi, ja imam slovenacko drzavljanstvo, vozacku,pasos,licnu kartu. Kategorije, b.c.e.d, takodje radno iskustvo, u Italiji, vozio sam nacional italija, i evropa, govorim engleski i italijanski.Pa ako ima nesto molim javi, pa i ako nema trenutno opet javi, Hvala
PS.Starost (50)
 

Back
Top