uticaj frizure na seksualni zivot jedinke

dakle, sta bi vi.....

  • Pravicu se da nisam nista videla/video i nastaviti sa procesom

  • Pravicu se da nisam nista videla/video, ali cu u glavi dati debeo minus

  • Pravicu se da nisam nista videla/video, ali ce sesualna zelja odprhnuti nepojmljivom brzinom

  • Zaista nista i necu videti kad vec do doticnog trenutka dodje

  • Stavicu do znanja da sam videla/video doticnu stvarcicu, ali cu preci preko doticnog problema


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gost 39034

Elita
Poruka
20.782
Zamislite situaciju u kojoj konacno dolazi do sexa sa osobom koju vec dugo jurite/prizeljkujete, mislim, nije vam ni malo svejedno...i, taman kad dodje do skidanja gacica, primetite frizuricu u obliku slova koje je sve, samo ne pocetno slovo njenog/njegovog imena, a o vasem da i ne govorim...uradicete shta? ukoliko odgovor izlazi iz okvira ankete, podelite ga sa nama sto detaljnije....
 
Zamislite situaciju u kojoj konacno dolazi do sexa sa osobom koju vec dugo jurite/prizeljkujete, mislim, nije vam ni malo svejedno...i, taman kad dodje do skidanja gacica, primetite frizuricu u obliku slova koje je sve, samo ne pocetno slovo njenog/njegovog imena, a o vasem da i ne govorim...uradicete shta? ukoliko odgovor izlazi iz okvira ankete, podelite ga sa nama sto detaljnije....

Može da napiše i celu azbuku, jebbe mi se...
 
Ајде, ајде драги форумаши, па ми све решавамо разговором.
Можда је успомена на изгубљеног кућног љубимца, војничке (ил неке друге дане),
са летовања (К – Кушадаси, М – Мармарис).
Треба отворено попричати, дати шансу...
:rotf:
 
Zamislite situaciju u kojoj konacno dolazi do sexa sa osobom koju vec dugo jurite/prizeljkujete, mislim, nije vam ni malo svejedno...i, taman kad dodje do skidanja gacica, primetite frizuricu u obliku slova koje je sve, samo ne pocetno slovo njenog/njegovog imena, a o vasem da i ne govorim...uradicete shta? ukoliko odgovor izlazi iz okvira ankete, podelite ga sa nama sto detaljnije....

odma mu odesecem :P
 
Koje slovo kod muškarca?! Ja to još ne videh, mada za sve ima vremena, možda sam još mlada..hihi
Ustvari, mislim da ne bih ni došla dotle sa muškarcem koji nosi slova...
da je žensko, pa još i da shvatim, mada sa ženskama ne opštim, da prostite...
:rumenko:

A šta ako je fin, sve ono...tip baš ko što ti voliš...i kad dođete dotle, a on ima slovo...
Šta ćeš onda...da batališ zbog jednog slova...? Mislim...de će ti duša...
 
Zamislite situaciju u kojoj konacno dolazi do sexa sa osobom koju vec dugo jurite/prizeljkujete, mislim, nije vam ni malo svejedno...i, taman kad dodje do skidanja gacica, primetite frizuricu u obliku slova koje je sve, samo ne pocetno slovo njenog/njegovog imena, a o vasem da i ne govorim...uradicete shta? ukoliko odgovor izlazi iz okvira ankete, podelite ga sa nama sto detaljnije....

Dodje do sexa i ja sada da razmisljam koju je reklamu stavila? :mrgreen:
 

Back
Top