Shta ce biti sa Republikom Srpskom?

Shta ce biti sa Republikom Srpskom?

  • Pripojice se Srbiji.

  • Postace nezavisna.

  • Ostace trenutno stanje.

  • ''Utopice'' se u BIH.

  • Srbi ce biti proterani/pobijeni iz Srpske.

  • Neshto drugo/ne znam.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Moje mishljenje da ce i Vojvodina i RS postati nezavisne u bliskoj buducnosti. Inetres Zapada je da na Balkanu bude shto vishe malih zemalja. Drzhave nastale na prostoru bivshe SFRJ i Albanija NIKAD nece uci u EU. Izuzetak je Slovenija, mada mozhda nije,jer ona geografski i ne pripada Balkanu vec Centralnoj Evropi.
 
Moje mishljenje da ce i Vojvodina i RS postati nezavisne u bliskoj buducnosti. Inetres Zapada je da na Balkanu bude shto vishe malih zemalja. Drzhave nastale na prostoru bivshe SFRJ i Albanija NIKAD nece uci u EU. Izuzetak je Slovenija, mada mozhda nije,jer ona geografski i ne pripada Balkanu vec Centralnoj Evropi.

I Slovenija ce pod Austro - Ugarsku, a Republika Srpska ce ostati ovakva za sledece razracunavanje...
 
реп српска је руски интерес,тамо су уложили гаспром,лукоил,трансњефт,и русија неће дозволити да уцењују србе више,та прича је готова.да подсетим да реп српска добија крак гасовода,што подиже њену стратешку важност,руси ће бранити своје интересе и војно,према томе радује ме што имамо младу и лепу српску државу,ти срби су 100 пута бољи од овог нашег олоша у србији,само нека наставе,и нека се рађају
 
Moje mishljenje da ce i Vojvodina i RS postati nezavisne u bliskoj buducnosti. Inetres Zapada je da na Balkanu bude shto vishe malih zemalja. Drzhave nastale na prostoru bivshe SFRJ i Albanija NIKAD nece uci u EU. Izuzetak je Slovenija, mada mozhda nije,jer ona geografski i ne pripada Balkanu vec Centralnoj Evropi.

a sto je interes zapada da bude sto vise malih zemalja?.........
 
11. kanton, poznatiji pod nazivom Republika Srpska, nestati ce sa politicke mape (kao i Federacija, uostalom), te ce se kao srednji nivo vlasti u BiH ustrojiti neka vrsta ekonomskih regija oko vecih gradova, plus Sarajevo kao glavni grad.

И шта је било мухамеданац када си се пробудио!
Само сањај харисе!
 
velika_srbija(1).gif
 
Rep Srpska je prelepa, posebno grad Banjaluka,
ukoliko je Kosovo moglo da se ocepi od Srbije, moze i RS od Bosne, i tako kompemzuje gubitak Kosovo Srbiji,

Ujedinjene Srpske i Srbije pak ne bi preporuchio, bolje da su te dve zemlje, povezane chvrsto...u suprotnom mozda bi nastao problem kao i sa Crnom Gorom, jer beogradizacija Republike Srpske nishta dobro ne bi donela, ali prvo skochi pa reci hop!
 

Back
Top