Strasno....

nikadvise90te

Ističe se
Poruka
2.016
Meni je juce tako izgledalo, prosto mi se gadilo....
Gomila nesposobnjakovica, rubinovih manekena (Deda Mraz) i ostali eksponenti, razleteli su se po ovoj nasoj Srbiji samo za licnu promociju. Prosto nisu mogli ni da se dogovore ko ce gde, cak su na nekim mestima razlicite partije -licnosti dolazili i po dva-tri puta.
Da li je moguce da cemo uvek nasu tragediju da okrenemo tako da promovisemo samo licne interese-partijske. Da li neko ima m**uda da kaze stvarnu istinu ili su toliko potkupljeni....i posle svega opet ON i ONI njegove sluge i djaci.
Navodim samo jedan primer : Zasto *******i neizadje i javno kaze da ga je majka sklonila iz RTS-a pola sata pre udara, kad su vec vatrogasna kola bila parkirana u Abardarevoj....(nije uopste bitna njegova pripadnost)...... a primera je mnogo..
Zasto vise ne prekinu da maltretiraju ovaj narod svojim lazima i svojim laznim osecanjima, kad im je samo njihova g******ica na pameti.
Ovo juce je tako pateticno........svakom iole moralnog coveka bilo bi sramota, ali politicar nije covek. A narod cuti i trpi.......
 
Од целе булументе српских политичара на власти, одговорних за стање у Србији у последњих 9 година, теби је засметао један у опозицији? :lol:

Зашто не спомињеш достигнућа ове демократске власти?

Ево, све Слобине тековине, против којих су се они тако здушно борили, постадоше и њихове тековине, с тим што су они то мало модернизовали и демократски модификовали па је то сад 100 пута горе.
Сад ћеш тек да видиш за шта си гласао, сад кад се на муци познају јунаци, како наш народ каже, само што су ови далеко од јунака. Јунаци ћемо бити ми - боранија, као и увек до сад...

П.С. Јеси ли и ти добио рачун за инфостан? Или ти је стигло утеривање дугова од стране РТС? Чекај да ти пронађу неки рачун из '60-тих... :lol:
 
1. Шта ће Александар Вучић у РТС 1999. године, када сви знамо да тада није радио у РТС?
2. Зашто нико никад од дезертера те 1999. године није одговарао пред надлежним судом?
3. Где је био Зоран Ђинђић 1999. године за време НАТО агресије на СРЈ?
4. Када ће демонократе престати са вређањем Срба и Србије по свету?
5. Ко је ишао од марта до јуна у САД, Холандију, Немачку ....?

Е то су питања на која треба добити одговоре од садашње власти
 
Од целе булументе српских политичара на власти, одговорних за стање у Србији у последњих 9 година, теби је засметао један у опозицији? :lol:

Зашто не спомињеш достигнућа ове демократске власти?

Ево, све Слобине тековине, против којих су се они тако здушно борили, постадоше и њихове тековине, с тим што су они то мало модернизовали и демократски модификовали па је то сад 100 пута горе.
Сад ћеш тек да видиш за шта си гласао, сад кад се на муци познају јунаци, како наш народ каже, само што су ови далеко од јунака. Јунаци ћемо бити ми - боранија, као и увек до сад...

П.С. Јеси ли и ти добио рачун за инфостан? Или ти је стигло утеривање дугова од стране РТС? Чекај да ти пронађу неки рачун из '60-тих... :lol:


Mozda nisi bas najbolje procitao ceo teks......ja sam naveo sve........
Nebranim nikoga...... Zeleo sam samo da malo napravimo retrospektivu......i odkuda ti ideja za prozivku u vezi glasanja ........strasno je kako su neki ljudi spremni samo da plj***ju po drugima a da za to nemaju nikakvih osnova i kako im neke stvari prolaze ispred nosa......poredjenja radi : "papir jede cokoladu baca"
 
1. Шта ће Александар Вучић у РТС 1999. године, када сви знамо да тада није радио у РТС?
2. Зашто нико никад од дезертера те 1999. године није одговарао пред надлежним судом?
3. Где је био Зоран Ђинђић 1999. године за време НАТО агресије на СРЈ?
4. Када ће демонократе престати са вређањем Срба и Србије по свету?
5. Ко је ишао од марта до јуна у САД, Холандију, Немачку ....?

Е то су питања на која треба добити одговоре од садашње власти

Za stavku pod 1-proveri to "kad svi znamo"
Za stavku pod 2-molim te definisi pojam dezertera
Za stavku po 3-4-5 zasto vrsis polarizaciju stvari.....jel mislis da je sve to bilo slucajno i da nisi svi zjedno igrali istu igru?- kao sto neko rece -Politika je k**va!
Pokusao sam sa ovom temom samo da napravimo malo retrospektive ali *** ljudi su toliko zadojeni pripadnoscu pojedinim grupacija, kako to da se izgubio licni indentitet, da li potrebno da se okuipljamo oko pojedinih likova i da im dajemo podrsku, a da nas sa druge strane j**bu u zdrav mozak......
 
Mozda nisi bas najbolje procitao ceo teks......ja sam naveo sve........
Nebranim nikoga...... Zeleo sam samo da malo napravimo retrospektivu......i odkuda ti ideja za prozivku u vezi glasanja ........strasno je kako su neki ljudi spremni samo da plj***ju po drugima a da za to nemaju nikakvih osnova i kako im neke stvari prolaze ispred nosa......poredjenja radi : "papir jede cokoladu baca"


Жао ми је ако сам те прозвала у вези гласања, омакло ми се. :)

А што се пљувања тиче, ја у свом посту нисам пљувала тебе него владу која нас 9 (ДЕВЕТ!) година цуца и обмањује. То је резултат моје ретроспективе.
 
Ма не. Није успела ретроспектива. Ево овако. Под појмом дезертер сматрам неодазивање војном позиву. Нисам добио одговоре под 3,4 и 5
 
Жао ми је ако сам те прозвала у вези гласања, омакло ми се. :)

А што се пљувања тиче, ја у свом посту нисам пљувала тебе него владу која нас 9 (ДЕВЕТ!) година цуца и обмањује. То је резултат моје ретроспективе.

Ok, pljuvati ih mozemo koliko hocemo, obraz im je kao kaucuk-samo sklizne......
Inace postigli su istu kvotu kao i oni iz devedesetih.......9 godina oni 9 godina ovi i gde smo svi mi opet u cabru
 
Ма не. Није успела ретроспектива. Ево овако. Под појмом дезертер сматрам неодазивање војном позиву. Нисам добио одговоре под 3,4 и 5

Vojnom pozivu Kom? Kakvom? Gde? ?????? mnogo znakova pitanja i
"....u svim ratovima izgibe toliko Srba a Vlade sve vece...."

P.S. nemoj misliti da si u jednini ako si bio mobilisan........
 
1. Шта ће Александар Вучић у РТС 1999. године, када сви знамо да тада није радио у РТС?
2. Зашто нико никад од дезертера те 1999. године није одговарао пред надлежним судом?
3. Где је био Зоран Ђинђић 1999. године за време НАТО агресије на СРЈ?
4. Када ће демонократе престати са вређањем Срба и Србије по свету?
5. Ко је ишао од марта до јуна у САД, Холандију, Немачку ....?

Е то су питања на која треба добити одговоре од садашње власти

Ovako.
1. Vučić je tada kao član SRS bio u dilu sa SPS-om na vlasti, te je stoga razumljivo da ljudi koji su na vlasti budu u zgradi RTS-a.
2. Bilo je mnogo dezertera, ali ih je tada trebalo uhvatiti i streljati!
3. Zoran Djindjić je bio u Nemačkoj i odatle davao instrukcije za bombardovanje Srbije, HVALA BOGU PA VIŠE NIJE MEDJU NAMA!
4. Demokrate nikada neće prestati iz prostog razloga napad je najbolja odbrana.
5. Odgovor na poslednje pitanje je gotovo sve demokrate.

Sve u svemu moje mišljenje je da nama nikada nije bilo gore nego kada je "demokratija" došla u našu zemlju!
 
1. Шта ће Александар Вучић у РТС 1999. године, када сви знамо да тада није радио у РТС?
2. Зашто нико никад од дезертера те 1999. године није одговарао пред надлежним судом?
3. Где је био Зоран Ђинђић 1999. године за време НАТО агресије на СРЈ?
4. Када ће демонократе престати са вређањем Срба и Србије по свету?
5. Ко је ишао од марта до јуна у САД, Холандију, Немачку ....?

Е то су питања на која треба добити одговоре од садашње власти

1. sta ce heroin u osnovnoj skoli? Mnoge stvari i ljudi su tamo gde im nije mesto taj izvesni pomenuti coban ne bi smeo da bude sa sopstvenom knowswhat mozdanom masom

2. zasto isto niko od patriota nije odgovarao za cirkus koji su u ime Srbije pravili. Mnogi ljudi a i ja uopste ne osecamo da smo ih ovlastili da to rade

3. Zoran Djindjic je vredeo Srbiji i Srbima mnogo vishe od cele trenutne skupshtine sa svim ministarstvima all together. Gde god da je bio '99 sigurno nije bio u podrumu kao neki vec je zavrsavao da ne dobijemo toliko batina koliko smo mogli jer smo reseni da uz pomoc rusa koje zabole votka za nas odrzimo sopstvenu zemlju

4. Kad ce opozicija malo da se obrazuje pa da konstruktivno ucestvuje u tome sta se desava u zemlji izvan licnih prepucavanja i naricanja i da ne hvataju poene od morona na polufloskule lako cemo kad smo slozni i samo da zbacimo demokrate

5. Iznanadio bi se koliko zabole tuki politicare za sopstvenu zemlju. Oni sto se prodaju ko patriote samo gledaju gde je njihov tjar u svemu tome a ne gde su granice i ko gde zivi ili gde ide

kontam da je vecina na pitanje pitanje ali i glupa su pitanja..
 

Back
Top