Anketa: najomraženiji učesnik VIP Veliki brat.

ko od ukućana vas najviše nervira


  • Ukupno glasova
    71
  • Anketa je zatvorena .

gost 150019

Elita
Poruka
20.524
ucesnicivb.png


Ima već jedna tema o velikom bratu, ali ko da čita 20 - 30 - 40 stranica...

Ideja ove teme je da se ne ostavljaju postovi, nego samo da se glasa u anketi, čisto da bismo imali uvid o tome ko je najiritantniji učesnik velikog brata.

Može da se glasa i za više učesnika, a anketa je javna...

Pozzz
 
Poslednja izmena:
Kao što već napisah na onoj drugoj temi, Milić je izvrsna protivteža Maci, a i koliko sam video, mada nisam mnogo, od kad je on ušao, Maca se utišao. Samo zbog toga bih ga zadržao makar dok goveče ne ispadne.

A ovako kao lik mi za sad deluje dosta dobro, mada je verovatno više stvar u tome da bi pored ostalih ukućana i Mile Kitić delovao fenomenalno. U svakom slučaju, Miki je dobio novo, kakvo-takvo, društvo.
 
Sandra, Mira, Maca, Mia i Filip.
Je.bo te Miki je navodno ljakse a ovamo ih sve redom sheta kako hoce. Doope im pomera.
Svaka mu chast. Zasluzuje da pobedi.
Gore navedeni su mi tako odvratni da nemam rechi. Na prvom mestu ona pichkousta Sandra.
Zeshce je podmukla. Shto je najveci fazon, ponasha se kao da je ne znam kakva riba. Lopata na kvadrat!
 
Po braku sa fudbalerom, naravno.

Aх,а шта би она друго у животу могла.. :roll: , него да нађе таквог неког који ће да јој купује ово-оно а она ће само да седи у великој кући коју ни сама није скроз обишла и да турпија нокте.. Наравно,сензационална свадба се ,Боже, подразумева.. Обавезно нека репортажа у Сторију , Глорији, текст на пет шест страна,уз паролу 'волимо се као никада до сада'.. и на крају,шта? Још сензационалнији развод са великим пељешењем..

Ох,наше ВИП особе.. :lol::lol::lol:
 

Back
Top