Sta ste sanjali..?

Na ovu temu me je naveo moj nocasnji san..Setala sam moje kuce..vec je pao mrak..odjednom nas je napao copor pasa lutalica niodkuda...Uzela sam je u ruke plaseci se da je ne rastrgnu i krenula..oni su kidisali na mene pokusavajuci da nju dohvate..ujedali su me za nogu ..ruku ..branila sam se i trcala .zvala u pomoc...nigde nikoga ..uhh takav stah nisam osetila odavno..osetila sam bol na listu noge i videla krv..trceci sa njom u rukama..stigla sam do raskrsnice na kojoj je bio neki auto cekajuci zelno na semaforu ..lupala sam na prozor i otvorila vrata ...ubacila sam kuce na zadnje sediste i ja sam uletela..podivljali psi su skakali na kola..covek je krenuo i tu sam se probudila sva drhteci..Bio je to horor od sna i nepamtim kada sam ovako grozno sanjala...
 
ево ја ћу први... сањао сам да сакупљам најлонске кесе разбацане по неким планинским пропланцима. нисам успео све да их покупим, био сам бесан због тога...
ај сад да се јави неки тумач снова па да ми каже како нисам нормалан. ајд да га видим!:evil:
 
Na ovu temu me je naveo moj nocasnji san..Setala sam moje kuce..vec je pao mrak..odjednom nas je napao copor pasa lutalica niodkuda...Uzela sam je u ruke plaseci se da je ne rastrgnu i krenula..oni su kidisali na mene pokusavajuci da nju dohvate..ujedali su me za nogu ..ruku ..branila sam se i trcala .zvala u pomoc...nigde nikoga ..uhh takav stah nisam osetila odavno..osetila sam bol na listu noge i videla krv..trceci sa njom u rukama..stigla sam do raskrsnice na kojoj je bio neki auto cekajuci zelno na semaforu ..lupala sam na prozor i otvorila vrata ...ubacila sam kuce na zadnje sediste i ja sam uletela..podivljali psi su skakali na kola..covek je krenuo i tu sam se probudila sva drhteci..Bio je to horor od sna i nepamtim kada sam ovako grozno sanjala...

сад озбиљно... вероватно си те вечери пила много кафе, оће то од тога, миссим кошмари
 
Ja se sećam samo košmara...kao da ništa lepo ne sanjam :(
Najgori i najčešći su: idem ulicom gola, ispadaju mi zubi i opada mi kosa, dolazim kući, a tamo stanuju neki drugi ljudi, hodam gradom i nigde nema ljudi...
Nemam pojma koji mi je...:sad2:
 
Ja se sećam samo košmara...kao da ništa lepo ne sanjam :(
Najgori i najčešći su: idem ulicom gola, ispadaju mi zubi i opada mi kosa, dolazim kući, a tamo stanuju neki drugi ljudi, hodam gradom i nigde nema ljudi...
Nemam pojma koji mi je...:sad2:

A da pokusas da ne spavas nikako, mislim da bi se lepse odmorila. :)

Ja cesto patim od nesanice a i kad zaspim sanjam ruzne snove. Sva sreca pa ne verujem mnogo u predskazanja inace bi to na sve probleme sa snom bilo jedno dodatno i veliko opterecenje.

Sto ti opada kosa i zubi u snu ne znam sta bi moglo znaciti ali to sto si gola me navodi na neke zakljucke. ;)
 
jao ja sve sanjam neke bolesne stvari...bas cudne snove i probudim se jako umorna posle njih...

u stvari poslednji mi nije bio nista poseban nego sam sanjala neku drugaricu kako vozimo bicikle uz reku i to jer sam prethodni dan zaboravila da joj odgovorim na sms :roll:

inace najgori san mi je ja mislim bio kada su me zivu sahranili uz moje roditelje isto zive...i kao stoje tri kovcega sa belom postavom unutra poredjani po velicini...i tad sam bila najmanja i stavljaju me u kovceg zatvaraju a ja placem ko kisa :sad2: i kad sam visila na vesalima isto :lol: jedan od najbizarnijih snova mi je kada sam sanja da sam se pretvorila u belog misa u malom odelcetu i sa mojim prijateljima,isto belim misevima,borim se protiv neprijavelja sargarepe :neutral: i tako izgleda da mi podsvest mnogo mastovitija od svesne strane jer bas imam ludacke snove,sa cudnim bicima,nemogucim dogadjajima...koji me nekad dovedu dotle da se probudim umornija nego sto sam bila kad sam legla :neutral: inace placem u snovima cesce nego na javi a ponekad mi se desi da se uplakana i probudim :neutral:
 
ja sam nocas sanjala da me zaprosio jedan moj bivsi decko...koji je sad ozenjen i ima dete...
o QQ i LL...
nismo se vencavali, nisam bila u belom...sve je dobro proslo!
:D

Grozote odavno ne sanjam...srecom...ali ih dobro pamtim...i znam da su kosmari nesto sto nas progoni u RL, kad se toga resimo, nestaju kosmari...probala...i sad sanjam lepe snove...
 
Obično sanjam ono što sam gledala na televiziji ili nešto slično bolesno i/ili glupo u realnosti... inače, poslednjih godina bar jednom godišnje sanjam kako sve gori, kako se kuće okreću naopako i kako bežim od nekoga i krijem se, ili se pakujem u beskonačnost a vreme odmiče, a ja nikako da se spakujem :roll: takvi snovi su vrlo česti, ali jednom mi se zapravo desilo, na praksi pre nekoliko godina..... svi se kao spremili da izađemo u devet, na kraju smo izašli u 1 čekajući razne budale, štipala sam se da vidim je l sanjam :neutral:
 
jao ja sve sanjam neke bolesne stvari...bas cudne snove i probudim se jako umorna posle njih...

u stvari poslednji mi nije bio nista poseban nego sam sanjala neku drugaricu kako vozimo bicikle uz reku i to jer sam prethodni dan zaboravila da joj odgovorim na sms :roll:

inace najgori san mi je ja mislim bio kada su me zivu sahranili uz moje roditelje isto zive...i kao stoje tri kovcega sa belom postavom unutra poredjani po velicini...i tad sam bila najmanja i stavljaju me u kovceg zatvaraju a ja placem ko kisa :sad2: i kad sam visila na vesalima isto :lol: jedan od najbizarnijih snova mi je kada sam sanja da sam se pretvorila u belog misa u malom odelcetu i sa mojim prijateljima,isto belim misevima,borim se protiv neprijavelja sargarepe :neutral: i tako izgleda da mi podsvest mnogo mastovitija od svesne strane jer bas imam ludacke snove,sa cudnim bicima,nemogucim dogadjajima...koji me nekad dovedu dotle da se probudim umornija nego sto sam bila kad sam legla :neutral: inace placem u snovima cesce nego na javi a ponekad mi se desi da se uplakana i probudim :neutral:

bebo ne pwachi :((((

Izlazim iz tvoga stana uplakana,uplakana,
a znam da je sinoć tamo opet druga milovana.
Izlazim iz tvoga stana uplakana,uplakana,
a znam da je sinoć tamo opet druga milovana.

(šta,šta,šta,šta)
Šta je to u tvojim venama što te tera drugim ženama,
šta je to u muškoj ćudi što me tera da poludim?
Šta je to u tvojim venama što te tera drugim ženama,
šta je to u muškoj ćudi što me tera da poludim?

Kad te zovem telefonom zauzeto sve do zore,
pa mi srce moje kaže,vodiš tajne razgovore.
Kad te zovem telefonom zauzeto sve do zore,
pa mi srce moje kaže vodiš tajne razgovore.

(šta,šta,šta,šta)
Šta je to u tvojim venama što te tera drugim ženama,
šta je to u muškoj ćudi što me tera da poludim?
Šta je to u tvojim venama što te tera drugim ženama,
šta je to u muškoj ćudi što me tera da poludim?

Oko tebe cura puno pa mi suze kvase lice,
a ti kažeš baš si luda,to su moje drugarice.
Oko tebe cura puno pa mi suze kvase lice,
a ti kažeš baš si luda,to su moje drugarice.

(šta,šta,šta,šta)
Šta je to u tvojim venama što te tera drugim ženama,
šta je to u muškoj ćudi što me tera da poludim?
Šta je to u tvojim venama što te tera drugim ženama,
šta je to u muškoj ćudi što me tera da poludim?
 
Najjeziviji san: vucemo (ja i jos jedan lik) neki les kroz sumu, i preko nekog brezuljka, noc. Tarantino je malo dete... a to sam sanjala posle izlozbe jednog vrlo depresivnomg umetnika, secam se da sam gledala sliku neko dvoje ljudi ispod drveta... i onda sam odsanjala nastavak te price. brrr.
 
@tema obicno sanjam ruzno kad se prejedem ko sinoc
znachi prvo sam plasirao par klipova sinoc pa sam oko pola 1 isho na cevape i naderao se prestrashno..i sve bi bilo u redu da nisam dosho kuci i opet jeo :(((
pa sam sanjao neke droge i probudio se sav gorim..u stvari nisam nesto ni spavo mozda sat dva nemam pojma u agoniji sam :((((
 
Na ovu temu me je naveo moj nocasnji san..Setala sam moje kuce..vec je pao mrak..odjednom nas je napao copor pasa lutalica niodkuda...Uzela sam je u ruke plaseci se da je ne rastrgnu i krenula..oni su kidisali na mene pokusavajuci da nju dohvate..ujedali su me za nogu ..ruku ..branila sam se i trcala .zvala u pomoc...nigde nikoga ..uhh takav stah nisam osetila odavno..osetila sam bol na listu noge i videla krv..trceci sa njom u rukama..stigla sam do raskrsnice na kojoj je bio neki auto cekajuci zelno na semaforu ..lupala sam na prozor i otvorila vrata ...ubacila sam kuce na zadnje sediste i ja sam uletela..podivljali psi su skakali na kola..covek je krenuo i tu sam se probudila sva drhteci..Bio je to horor od sna i nepamtim kada sam ovako grozno sanjala...

Nocna mora....
Kad sanjam da me napada copor pasa lutalica pa cak ako mi nijedan ne ujede,znam da cu se razocarati u nekog dobrog prijatelja.I mrzim te snove...pih
 

Back
Top