Pokolj na putevima Srbije

xpertbet

Iskusan
Poruka
5.699
Svi znamo kakvi su putevi u Srbiji..
nas narod je isto jedna porocna socijalna grupa
svi vole da popiju,, vole brzo, dinamicno se zivi i onda ljudi zavrse mnogo pre vremena..

isto ako je neko umoran nek isqlira koji sat nece biti heroj ako izdrzava duze da vozi samo ce nekome i ili i sebi da shebe zivot i da osteti mnogo porodica

putevi prave invalide i umrlice to je losha stvar putovanje treba da bude zabavno a ne crna hronika

Vikend izlasci treba da budu kool a ne put u smrt

vikendi se pretvaraju u crnu hroniku
na putevima je horor panduri pustaju pijanice za 500+ dindzi

Nemojte da vozite pijani ili na drugi nacin omamljeni!
Nemojte da vozite umorni!

Time sto vozite brzo ili pijani niste nikakvi heroji samo mozete da ubijete sebe i druge
 
pitaj tadica i djilasa sto nisu od 2001 dop danas napravili u srbiji i beogradu nijedan novi autoput most preko save/dunava i slicno.

u srbiji se gine jer srbija ima puteve kakve su zapadnoevropske zemlje imale sredinom 20tih godina proslog veka.

u nemackoj je hitler vec 30tih napravio autoputeve kakve mi nemamo ni preko 80 godina kasnije...
 
U pravu si...

Ono što mene brine u kontekstu teme je to da su nam putevi izuzetno loši...

Novi Zakon o bezbednosti saobraćaja na putevima nije urađen kako treba i ima mnogo nedostataka, pogotovo ovo s bodovanjem, jer će najveći ceh da plate profesionalni vozači i oni koji većinu radnog vremena provedu u svojim vozilima...
 
pitaj tadica i djilasa sto nisu od 2001 dop danas napravili u srbiji i beogradu nijedan novi autoput most preko save/dunava i slicno.

u srbiji se gine jer srbija ima puteve kakve su zapadnoevropske zemlje imale sredinom 20tih godina proslog veka.

u nemackoj je hitler vec 30tih napravio autoputeve kakve mi nemamo ni preko 80 godina kasnije...

После свега могу рећи да си ти једна искомплексирана особа. У колико случајева је лош пут последица саобраћајних несрећа? Данас сам се возио 20 километара и два пута су скоро налетели на мене, јер су возачи бахати, неретко пијани.
 
pitaj tadica i djilasa sto nisu od 2001 dop danas napravili u srbiji i beogradu nijedan novi autoput most preko save/dunava i slicno.

u srbiji se gine jer srbija ima puteve kakve su zapadnoevropske zemlje imale sredinom 20tih godina proslog veka.

u nemackoj je hitler vec 30tih napravio autoputeve kakve mi nemamo ni preko 80 godina kasnije...

S obzirom da smo ruska gubernija, putevi su kod nas na zavidnom nivou za ruske standarde.
Rusija za josh 100 godina nece imati puteve kakve mi imamo sada. Medjutim zheleznice Srbije su katastrofalne.
 
Svi znamo kakvi su putevi u Srbiji..
nas narod je isto jedna porocna socijalna grupa
svi vole da popiju,, vole brzo, dinamicno se zivi i onda ljudi zavrse mnogo pre vremena..

isto ako je neko umoran nek isqlira koji sat nece biti heroj ako izdrzava duze da vozi samo ce nekome i ili i sebi da shebe zivot i da osteti mnogo porodica

putevi prave invalide i umrlice to je losha stvar putovanje treba da bude zabavno a ne crna hronika

Vikend izlasci treba da budu kool a ne put u smrt

vikendi se pretvaraju u crnu hroniku
na putevima je horor panduri pustaju pijanice za 500+ dindzi

Nemojte da vozite pijani ili na drugi nacin omamljeni!
Nemojte da vozite umorni!

Time sto vozite brzo ili pijani niste nikakvi heroji samo mozete da ubijete sebe i druge

sta je tema?

mislim, koji aspekt?

sta se napada?
 
После свега могу рећи да си ти једна искомплексирана особа. У колико случајева је лош пут последица саобраћајних несрећа? Данас сам се возио 20 километара и два пута су скоро налетели на мене, јер су возачи бахати, неретко пијани.

Погодила те истина комплексашу. Не би било толико пијандура за воланом да није Србија под демонократијом максимално корумпирана.
 
S obzirom da smo ruska gubernija, putevi su kod nas na zavidnom nivou za ruske standarde.
Rusija za josh 100 godina nece imati puteve kakve mi imamo sada. Medjutim zheleznice Srbije su katastrofalne.

Изабрао си ник човека који је русофил, а ти си болестан русофобичар. Камо среће да је Србија руска губернија, не би имали демонократску власт којој је циљ уништење Србије.
 
Ono što meni najviše smeta je što će se sabirati poeni za saobraćajne prekršaje... Napr. ja sam stalno poslom u autu po par sati... Uvek malo prekoačim brzinu, pređem na žuto, razgovaram mobilnim, ne vežem pojas ili nepropisno parkiram... Imam na svakih mesec - dva, po jednu kaznu... To će sve da se sabere i meni će za 5 godina da umu dozvolu...

A onaj amater, koji sedne jednom mesečno u auto, nema šanse da mu uzmu dozvolu...

Yebiga, pa ja od dozvole živim... Trebalo bi, da ako ne ponovim prekršaj godinu dana, da se poeni brišu...

A ne da mi sudija kaže.... Aaaaaa, dečko, ti si 2001 vozio 50 u naseljenom mestu, a dozvoljeno je 40 km/h... Davaj dozvolu...
 
2daca

nisi ti profesionalac, ali sam kazes da vozis za potrebe posla, pa da ti reknem

profesionalni vozaci, i sluzbeni, moraju biti manekeni zakona o bezbednosti saobracaja, bez mrlje, najprimereniji vozaci na drumu i ulici.

znam da izgleda nemoguce i smesno, ali drugog nacina nema. pa ti vidi

javi se kad naucis da vozis sest banki ulicom sa tri trake, a nigde nikoga. onda si vozac
 
Ono što meni najviše smeta je što će se sabirati poeni za saobraćajne prekršaje... Napr. ja sam stalno poslom u autu po par sati... Uvek malo prekoačim brzinu, pređem na žuto, razgovaram mobilnim, ne vežem pojas ili nepropisno parkiram... Imam na svakih mesec - dva, po jednu kaznu... To će sve da se sabere i meni će za 5 godina da umu dozvolu...

A onaj amater, koji sedne jednom mesečno u auto, nema šanse da mu uzmu dozvolu...

Yebiga, pa ja od dozvole živim... Trebalo bi, da ako ne ponovim prekršaj godinu dana, da se poeni brišu...

A ne da mi sudija kaže.... Aaaaaa, dečko, ti si 2001 vozio 50 u naseljenom mestu, a dozvoljeno je 40 km/h... Davaj dozvolu...

Разговарати мобилним док возиш је опасно, опасно је прећи на жуто, не везати појас угрожаваш своју безбедност, није фер да се сто пута пребрзо вози а да се не добије никаква казна.

Мада у демонократској Србији ако си на високом положају или имаш везу у полицији, неће ти се одузети дозвола макар (далеко било) убио некога колима.
 
2daca

nisi ti profesionalac, ali sam kazes da vozis za potrebe posla, pa da ti reknem

profesionalni vozaci, i sluzbeni, moraju biti manekeni zakona o bezbednosti saobracaja, bez mrlje, najprimereniji vozaci na drumu i ulici.

znam da izgleda nemoguce i smesno, ali drugog nacina nema. pa ti vidi

javi se kad naucis da vozis sest banki ulicom sa tri trake, a nigde nikoga. onda si vozac

Reko sam da sam profesioonalac zato što vozim službeno, zatim imam i saobraćajnu školu, b i c kategoriju...

To što si ti reko je teorija i to lepo zvuči, ali realnost je nešto drugo...

Sa ovim boldovanim me ubi u pojam...:roll:
 
cudno ej da niko ne brine o tim zrtvama...osim neke vece nesrece skoro da se i ne spominju.
kod nas je za ovih skoro tri meseca izgubilo zivot trinaest osoba,mozda i nije neki veliki broj, ali je zalosno kada mladi [a obicno su to oni] izgube zivot tako glupo
 
nije teorija

moze se stati svaki put kada pesak stupi na pesacki prelaz, a ne da se pesaci razjuruju

moze da se ceka strpljivo u zastoju, manjem ili vecem, a ne da se isakace iz trake i kolone, i mimo svih iz suprotnog smera da se pici

moze da se staje nocu na crveno, iako nema nikoga...itd, itt...

sve to postoji, i sve je to civilizovano ponasanje, u zivotu i saobracaju, pa ti resi na kojoj si strani i za sta se zalazes, u saobracaju i zivotu
 
Разговарати мобилним док возиш је опасно, опасно је прећи на жуто, не везати појас угрожаваш своју безбедност, није фер да се сто пута пребрзо вози а да се не добије никаква казна.

Мада у демонократској Србији ако си на високом положају или имаш везу у полицији, неће ти се одузети дозвола макар (далеко било) убио некога колима.

Opet teorija i ponoviću, slažem se ja sa tobom teoretski, međutim, realnost je nešto drugo.

Statistički, najmanje prekršaja u odnosu na vreme provedeno u saobraćaju prave upravo profesionalni vozači, kamindžije, taksisti, razna sl. lica itd.

I ti da uzmeš dozvolu nekom ko živi od nje i šta si uradio...

Nisam ja protiv kažnjavanja, ali sam za to, da se ti poeni posle nekog vremena brišu, ako ne ponoviš isti prekršaj!!!

A ko sankcioniše drogirane balavce koji noću prelaze na crveno u besnim kolima, kao što je to bilo pre neki dan, kad je mladić ubijen???

Takvi su najveća opasnost, a njih ovaj zakon neće da remeti...
 
nama malo treba reda,

dve, tri dobre kazne i da vidis kako se vozi dozvoljenom brzinom

naravno, policija bez korupcije i jos nekih stvari, sudstvo brzo, efikasno i samostalno

calenzi, baki i...mir na ulicama i u kuci,

sve to zato sto sami necemo, milom
 

Back
Top