Država uteruje dugove kao nekad Knele ... nastavak

inagadadavida

Poznat
Poruka
9.864
Ovaj smrad od drzave , koji je trebalo one , 1999 godine sravniti sa zemljom jednom zauvek, i posaditi prasumu na tu teriroriju...........danas preti ljudima koji nisu platili "infostan" na vreme, da ce im pleniti imovinu.............a jos uz to , dolaze na "genijalnu " ideju, da im blokiraju plate i penzije, pa i da ih stave na "crnu listu " kreditnog biroa.........da ne mogu ni kredit da dignu, da bi naprime platili taj isti dug................

Jedino sto ova vukoyebina , efikasno radi, je reketiranje i uterivanje dugova, na nacin na koji bi mogli elitni kriminalci iz 90 ih da im pozavide............

U isto vreme, Miskovic, Zika Mustikla, Beko,i stotinak poznatih i nepoznatih "biznismena' duguju milione evra za poreze, i tekuce obaveze, a drzava im pomaze da ih plate, sto bezbolnije........

Gospodo, doslo je vreme da se pali vatrica na skupstini , ne bi li se opet malo ogrejali.........ali ovaj put, nema greske..........dovesti strance, po mogucnosti japance ili neku slicnu boju koze...........jer od srbina nema vajde....stoka je stoka i kada joj skines zvono oko vrata...............

Kada sam pre nekoliko dana postavio ovu temu, nije se ni slutilo, kolika ce frka da se digne po Srbiji zbog potpuno neustavnog, bespravnog, i nezakonitog nacina na koji drzava Srbistan zeli da otme svojim gradjanima pare,

200 000 domacinstava je dobilo , kako je vec poznato, uplatnice pod pretnjom da ce onaj ko ne plati ono sto je vec platio......biti razapet verovatno izmedju dva tramvaja, i rascerecen na Terazijama.....................

Kao i uvek, nekoliko istih mentalno ugrozenih likova sa krste je , temu shvatilo onako kako im skromna inteligenicija dozvoljava.......kao zapomaganje nekoga ko nije platio racun, pa se sada zali sto je stiglo vreme na naplatu........

No, oni koji su shvatili sta se valja iza brega, i zasto sam postavio jos onomad ovaj tekst, mogu videti kilometarske redove ljudi koji su platili svoje racune, a drzava im uteruje dugove na silu, i na lagarije, ne bi li se ogrebala za neku kintu, makar i protivzakonito...............Vrh je idiotska , i potpuno netacna konstatacija idiota iz infostana, koji lazu da sudska odluka u ovakvim slucajevima automatski stupa na snagu po predaji dokumentacije od strane infostana, a protiv duznika.........bez obaveze suda da pozove duznicku stranu i bez prava iste da se zali na presudu........
 
Poslednja izmena od moderatora:
elem, gde smo stali???.............:think:

a da.........moze li da mi neko kaze , sta ce drzava da uradi sa , recimo 20 000 polovnih televizora, ili sa 40 000 razvaljenih kreveta, koji ce da zaplene "nesavesnim platisama"":hahaha:.......morace da otvore neku SOS prodavnicu polovnog namestaja:hahaha:

Ja sam prestao da placam rate za kredit , jos pre nekoliko meseci. kada sam provalio da mogu da me povuku za qraz.........nije veliki kredit, ali ...kada je dzabe , i babi je milo:hahaha:

Sada cu da im platim qraz za ovaj infostan, a isto se razmisljam da uradim za jos neke dugove drzavi.........jedino moram da placam telefon, struju , kablovski i to sto mogu magarci da iseku........ostalo .........ko im yebe mater, bas, pedersku.........

Meni ce da kalkulisu zelenaske kamate???......:hahaha::hahaha::hahaha:
Jedino ako mi posalju interventnu da me rokne na vratima.......sto se tek razmatra u vladi kao opcija......:think:
 
elem, gde smo stali???.............:think:

a da.........moze li da mi neko kaze , sta ce drzava da uradi sa , recimo 20 000 polovnih televizora, ili sa 40 000 razvaljenih kreveta, koji ce da zaplene "nesavesnim platisama"":hahaha:.......morace da otvore neku SOS prodavnicu polovnog namestaja:hahaha:

Ja sam prestao da placam rate za kredit , jos pre nekoliko meseci. kada sam provalio da mogu da me povuku za qraz.........nije veliki kredit, ali ...kada je dzabe , i babi je milo:hahaha:

Sada cu da im platim qraz za ovaj infostan, a isto se razmisljam da uradim za jos neke dugove drzavi.........jedino moram da placam telefon, struju , kablovski i to sto mogu magarci da iseku........ostalo .........ko im yebe mater, bas, pedersku.........

Meni ce da kalkulisu zelenaske kamate???......:hahaha::hahaha::hahaha:
Jedino ako mi posalju interventnu da me rokne na vratima.......sto se tek razmatra u vladi kao opcija......:think:

а па ако си евроунијат,подржи жуту педерску власт,и ући ћемо у еу,када дође исус на земљу......:super: јб г банкротирали су ,па сада отимају од народа дугове које смо превили за време слобе ПО ЊИХОВОМ НАГОВОРУ:rtfm:
 
Стигла ми опомена пред утужење за Инфостан : - 107 000 и још ако уплатим до краја марта неће да ми рачунају камату ...

А ја будала плаћао ...
Касним можда 3-4 месеца ...

Има ли застаревања или ће нам рачунати нешто још из доба оснивања Инфостана ????
 
Стигла ми опомена пред утужење за Инфостан : - 107 000 и још ако уплатим до краја марта неће да ми рачунају камату ...

А ја будала плаћао ...
Касним можда 3-4 месеца ...

Има ли застаревања или ће нам рачунати нешто још из доба оснивања Инфостана ????

Meni je kamata..........600.000.........pa ti vidi.
 

Back
Top