HOT TEMA >>>------->.....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Cp6cko KoCo6o

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
322
a sve ja kapiram da vas zanima ovo u sexu ono u sexu al zar neke najosnovnije stvari ne znate?!?!?!?!
brate 1000 puta tema VELICINA PENISA...pa yebo mater koliki ti je toliki ti je....yebaces u svakom slucaju....e sad dal ces nazad il napred yebati sve zavisi al ces yebati!!!!!!
onda pitanje DUZINA VAGINE?!?!?!!? eeeeej pa jesi ti normalan?!?!?! pa jel svaki muskarac ima istu duzinu alatke?!?!? NEMA!!!!! eto ti ogdovora
onda STAVLJANJE JEZIKA U VAGINU?!??!!? pa sta bi ti da stavljas??!?!SLINAVI NOS!?!?!? ne kapiram.....onda tema SHTA VAS PALI???!?!?! ti stvarno mislis da ko je stvarno devojka normalna da ce odgovoriti tebi shupku na to pitanje??!?!?!
ja kapiram teme-IGRE U SEXU,BLAMOVI U SEXU i to.....i PROBLEME U SEXU...al ovakve teme...brateeeeee....
onda tema SLIKE FORUMASHA u delu gde je SEX????/ pa shta ne kapiram jel ribe trebaju da slikaju ribicu a mi alatku pa da stavimo...ne kapiram?!??!!?
e kome je dosta ovakvih tema nek pishu ovde a kome se ne svidja ima opciju BACK u meniju i cao!!!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top