Dodiri

DiVljA

Elita
Poruka
15.398
Moze li se po nacinu na koji nas neko vata za sisu ili za djoku proceniti kakav je taj neko u krevetu? Molim opis vatanja traljavog i dobrog hebaca, hebacice.
I bonus pitanje, sta je sa onima sto oklevaju da vataju?
 
Eh....mislila sam da je to jasno k'o dan.... Ne postoji dobar .ebač ili .ebačica...
Postoje dva kompatibilna tela između kojih struji hemija...
Ako si ladna na njegovu sisu na tvojim grudima, nemoj ni da se upuštaš...
 
Eh....mislila sam da je to jasno k'o dan.... Ne postoji dobar .ebač ili .ebačica...
Postoje dva kompatibilna tela između kojih struji hemija...
Ako si ladna na njegovu sisu na tvojim grudima, nemoj ni da se upuštaš...

hemija? :think:
kao, nemetali, metali, ovo ono, sublimacija, disocijacija, elektroliza? :P
 
Ne verujem u to dobar hebac.. Bila sam sa jednim koji je bio na tom glasu i nije mi se svidelo :lol:
Dal nije umeo on sa mnom, ili ja sa njim, ne znam ;)
Volim dodir koji trenutno imam uz sebe ..
Barsunast, vazdushan, gotovo neosetan, ali onaj koji istovremeno izludjuje i smiruje.. Zbunjuje mozak jer je nemoguce da dodir na odredjenom mestu na telu ne uzbudjuje :rumenko: ali opet nije previse konkretan, drma sva cula :rumenko:
 
a i nisi definisala kakvo je "vatanje" u pitanju.

jel ono po principu djes mala pa za sis ili u daleko neznijim trenucima?

ako je ovo prvo u pitanju to i nije za ozbiljno razmatranje a ako je ovo drugo u pitanju, tad je kasno za procenjivanje ;)
 
nekako mislim da je bolja procena ako ja vatam za djoku....tako bar vidim jer mi uopste od interesa da se dalje interesujem....:D

Jako retko zena bez blama stavi ruku na kitu..i uvek ocekuje da muskarac prvi ispituje teritoriju..ali kad lepo uzmem njenu ruku i stavim na pomenuto mesto posle je ko dobar dan:klap:
 

Back
Top