Danas nam je divan dan ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

al bundy

Legenda
Poruka
63.994
...nasem Vojislavu rodjendan :super::super:
:gace::brus::vatromet::vatromet::rodjendan::rodjendan::rodjendan::orkestar::orkestar::pivce::pivce::zurka::zurka:

Војислав Коштуница рођен је 24. марта 1944. године у Београду, у породичној кући у Скадарској улици. Осим на београдском Дорћолу, у детињству и младости, често је боравио и у Милошевцу код Велике Плане, завичају мајчине породице...
Sta reci nego neka je sa srecom , pogotovo sada kada ga nema kad zayahase ovi nesposobnjakovici red je da se prisetimo kako se On najbolje obracunavao sa ratno zlocinackom bandom i kako je bio privrzen beskompromisno privrzen Evropskijem Vrednostima ,toliko da je slao zlocince u Hag ko na Fordovoj pokretnoj traci , a ne ko sad ovi licimuri na vlasti,sto samo podyebavaju postenu raju
a uspostavljao je Vojislav i dobrosusedske odnose i dijalog izmedju Srba i Albanaca pa je u znak dobre volje oslobodio stotine jadnih Albanaca iz nasih zatvora , a prave zlikovce je poslao u Hag ,aferim Vojislave :ok:
evo malo iz porodicnog albuma-Vojislav&prijatelji :
kostunicajedan.jpg

kostunica2.jpg

kostunica3.jpg

kostunica4.jpg

sve u svemu Vojislave Ljudino i Srbine srecan ti 65. rodjendan da ga provedes u zdravlju,sreci i veselju :worth::super:
nego cujem da DSS danas u Sava centru organizuje rodjendanski party ,pa ko je zainteresovan da i licno cestita ovom velikom Coveku i svecano obelezi ovaj radostan dan moze da ide ,a ko nema vremena moze i na ovoj temi :D
 
MODERATORI ili menjajte naslov ove teme ili je zatvarajte...ovakav naslov na danasnji dan je cista provokacija....i mislim da ce se veliki broj forumasa sloziti sa mnom!Ja inace stvarno volim provokativne naslove i drago mi je kad vidim da ima kreativnih forumasa bez obzira na nase razlike u politickim stavovima i stvarno mi ovakav naziv teme ne bi zasmetao da nije postavljen bas na 24 MART...neka postavljac predlozi neki drugi naslov,nije posteno prema nasim i svim drugim zrtvama bombardovanja da ostane ovaj!!!
MODERATORI MENJAJTE NASLOV AKO IMATE BAR MALO LJUDSKOG U SEBI !!!
 
MODERATORI ili menjajte naslov ove teme ili je zatvarajte...ovakav naslov na danasnji dan je cista provokacija....i mislim da ce se veliki broj forumasa sloziti sa mnom!Ja inace stvarno volim provokativne naslove i drago mi je kad vidim da ima kreativnih forumasa bez obzira na nase razlike u politickim stavovima i stvarno mi ovakav naziv teme ne bi zasmetao da nije postavljen bas na 24 MART...neka postavljac predlozi neki drugi naslov,nije posteno prema nasim i svim drugim zrtvama bombardovanja da ostane ovaj!!!
MODERATORI MENJAJTE NASLOV AKO IMATE BAR MALO LJUDSKOG U SEBI !!!

moderatori su zauzeti trenutnim preslušavanjem
hitova Nade Topčagić,
inače bi reagovali do sad :dash:
:dash: :dash: :dash:
 
MODERATORI ili menjajte naslov ove teme ili je zatvarajte...ovakav naslov na danasnji dan je cista provokacija....i mislim da ce se veliki broj forumasa sloziti sa mnom!Ja inace stvarno volim provokativne naslove i drago mi je kad vidim da ima kreativnih forumasa bez obzira na nase razlike u politickim stavovima i stvarno mi ovakav naziv teme ne bi zasmetao da nije postavljen bas na 24 MART...neka postavljac predlozi neki drugi naslov,nije posteno prema nasim i svim drugim zrtvama bombardovanja da ostane ovaj!!!
MODERATORI MENJAJTE NASLOV AKO IMATE BAR MALO LJUDSKOG U SEBI !!!

Podrzavam :ok:
 
170px-Vojislav_Ko%C5%A1tunica.jpg




Vojislav Koštunica je rođen 24. marta 1944. godine u Beogradu, u porodičnoj kući u Skadarskoj ulici. Osim na Dorćolu, u detinjstvu i mladosti, često je boravio i u Miloševcu, zavičaju majčine porodice, gde je i kršten 1944. godine, pošto se porodica sklonila iz Beograda zbog čestih angloameričkih bombardovanja prestonice. Porodična kuća Koštunica je tokom rata dva puta rušena, prvo u aprilskom nemačkom bombardovanju, a zatim i savezničkom.

Koštuničin pradeda, Jovan Damljanović, bio je učesnik Svetoandrejske skupštine iz 1858. godine, kao narodni poslanik iz Koštunića, kada je prozvan Koštunica. Iz porodice Damljanović je i Anđelija, majka srpskog vojskovođe Živojina Mišića.

Koštunica se školovao u Beogradu, gde je završio osnovnu školu. Drugu beogradsku gimnaziju pohađao je i maturirao u vreme kada je ona već bila preseljena, privremeno, u zgradu pete beogradske gimnazije, kod tašmajdanskog parka. Nakon mature (1962) upisao je Pravni fakultet u Beogradu, na kojem je diplomirao 27. juna 1966. godine. Magistrirao je 1970. sa temom „Teorija i praksa jugoslovenskog ustavnog sudstva“, a te godine izabran je za asistenta na Pravnom fakultetu. Doktorirao je 11. decembra 1974. godine na temu „Institucionalizovana opozicija u političkom sistemu kapitalizma“. Međutim, te godine u vreme političkih progona na Univerzitetu, morao je da napusti fakultet. Petnaest godina kasnije, odbija ponudu da se kao profesor vrati na fakultet. Od 1974. godine radio je u Institutu društvenih nauka, a od 1981. godine u Institutu za filozofiju i društvenu teoriju kao viši naučni saradnik i jedno vreme direktor. Objavio je radove iz oblasti ustavnog prava, političke teorije i filozofije.


SRECAN RODJENDAN i dobro zdravlje.
 
MODERATORI ili menjajte naslov ove teme ili je zatvarajte...ovakav naslov na danasnji dan je cista provokacija....i mislim da ce se veliki broj forumasa sloziti sa mnom!Ja inace stvarno volim provokativne naslove i drago mi je kad vidim da ima kreativnih forumasa bez obzira na nase razlike u politickim stavovima i stvarno mi ovakav naziv teme ne bi zasmetao da nije postavljen bas na 24 MART...neka postavljac predlozi neki drugi naslov,nije posteno prema nasim i svim drugim zrtvama bombardovanja da ostane ovaj!!!
MODERATORI MENJAJTE NASLOV AKO IMATE BAR MALO LJUDSKOG U SEBI !!!

moracemo glasnije vikati musko....izgleda nas niko ne cuje
MODERATORIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
MENJAJTE NAZIV TEMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
 
170px-Vojislav_Ko%C5%A1tunica.jpg




Vojislav Koštunica je rođen 24. marta 1944. godine u Beogradu, u porodičnoj kući u Skadarskoj ulici. Osim na Dorćolu, u detinjstvu i mladosti, često je boravio i u Miloševcu, zavičaju majčine porodice, gde je i kršten 1944. godine, pošto se porodica sklonila iz Beograda zbog čestih angloameričkih bombardovanja prestonice. Porodična kuća Koštunica je tokom rata dva puta rušena, prvo u aprilskom nemačkom bombardovanju, a zatim i savezničkom.

Koštuničin pradeda, Jovan Damljanović, bio je učesnik Svetoandrejske skupštine iz 1858. godine, kao narodni poslanik iz Koštunića, kada je prozvan Koštunica. Iz porodice Damljanović je i Anđelija, majka srpskog vojskovođe Živojina Mišića.

Koštunica se školovao u Beogradu, gde je završio osnovnu školu. Drugu beogradsku gimnaziju pohađao je i maturirao u vreme kada je ona već bila preseljena, privremeno, u zgradu pete beogradske gimnazije, kod tašmajdanskog parka. Nakon mature (1962) upisao je Pravni fakultet u Beogradu, na kojem je diplomirao 27. juna 1966. godine. Magistrirao je 1970. sa temom „Teorija i praksa jugoslovenskog ustavnog sudstva“, a te godine izabran je za asistenta na Pravnom fakultetu. Doktorirao je 11. decembra 1974. godine na temu „Institucionalizovana opozicija u političkom sistemu kapitalizma“. Međutim, te godine u vreme političkih progona na Univerzitetu, morao je da napusti fakultet. Petnaest godina kasnije, odbija ponudu da se kao profesor vrati na fakultet. Od 1974. godine radio je u Institutu društvenih nauka, a od 1981. godine u Institutu za filozofiju i društvenu teoriju kao viši naučni saradnik i jedno vreme direktor. Objavio je radove iz oblasti ustavnog prava, političke teorije i filozofije.


SRECAN RODJENDAN i dobro zdravlje.

Svaka čast na izučavanju teorije,ali praksu smo videli kako sprovodi za vreme njegove vlasti od 2004-2008-e.
 
MODERATORI ZASTO MI NE ODGOVARATE NA PITANJE KOJE VAM JE UPUCENO PO SVIM PRAVILIMA KRSTARICE....svoj cetvorici dole navedenih moderatora poslao sam na private istu poruku sa istim pitanjem i jos od nijednog nisam dobio odgovor!!!MODERARTORI ZASTO NAS SVOJIM CINJENJEM ILI NECINJENJEM TERATE DA VAS PROZIVAMO JAVNO???
 
Poslednja izmena:
MODERATORI ZASTO MI NE ODGOVARATE NA PITANJE KOJE VAM JE UPUCENO PO SVIM PRAVILIMA KRSTARICE....svoj cetvorici dole navedenih moderatora poslao sam na private istu poruku sa istim pitanjem i jos od nijednog nisam dobio odgovor!!!MODERARORI ZASTO NAS SVOJIM CINJENJEM ILI NECINJENJEM TERATE DA VAS PROZIVAMO JAVNO???


Сад ће и сирене ... ваљда ће се дотле договорити :evil:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top